To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Magiczna Karuzela -byłam :

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamajul
j.w.
MOżna na to z trzylatka?? Nie mogę znaleźć informacji a mamy zaproszenia...
cymru
CYTAT(mamajul)
j.w.
MOżna na to z trzylatka?? Nie mogę znaleźć informacji a mamy zaproszenia...


Mamjul - jesli to jest brytyjskie Magic Roundebout to polecam - bardzo sympatyczna opowiesc dla malych maluchow. (Zanim sie teletubisie i inne Balamory pojawily to byla najpopularniejsza bajka dla najmlodszych, ktora ostatnio reaktywowano).

cheers
mamajul
Fajnie icon_smile.gif. Mamy zaproszenia i znajomym daliśmy - żeby im miło było- chciałabym zeby nie wychodzili z kina w trakcie icon_wink.gif icon_lol.gif .
mamajul
i mam mieszane uczucia.
Świetna animacja, 1/2 filmu przesympatyczna (choć już początek jest przerazajacy) ale pod koniec z krypt wysyakują kościutrupy. Błyskając oczami walczą... icon_confused.gif Wyszłam z płaczącą Julą. Dziecko płakało ze strachu icon_sad.gif. W recenzjach czytanych przed filmem nie znalazłam nic o tym, zę jest to horror icon_rolleyes.gif . A przeszukałam dokładnie, bo zapraszaliśmy znajomych z dziećmi-prezent od nas. No i niewypał. A zapowiadało się tak fajnie...NA plakatach nie ma kosciotrupów. Można było podać chociaż kat.wiekową a tu info.brak ...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.