To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Fartuszki do przedszkola z Lidla

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

katiek
Koleżanka kupiła takowy swojemu synkowi. Ja też chcę dla Kingi bo były z Kubusiem i w cenie normalnej w miarę czyli 8 zł . Niestety w moim (Bródnowskim) Lidlu wyszły icon_sad.gif i nikt tam nie wie czy i kiedy będą i czy w innych Lidlach, których adresów nie znają ich przypadkiem nie ma. Jeśli kupiłyście za dużo przypadkiem (rozmiar na 3 lub 4 lata) to chętnie odkupię. Jeśli zobaczycie-dajcie znać, proszę.
Pozdrawiam.
Dorka
Ale te fartuszki to dawno były w Lidlu, czy to jest aktualna oferta. Jak jest z bieżacej oferty, to mogę sprawdzić, czy u nas jest.
addera
oferta jest aktualna
katiek
Zadzwoniłam na infolinie Lidla i jeśli fartuszki są gdzieś w Warszawie to mi prześlą na nazwisko do sklepu najbliżej mnie. Marketing Lidla ma do mnie zadzwonić i dać mi znać. Ciekawa jestem czy to zrobią...
Mamamona
o rany, ciekawa jestem, czy zadzwonią icon_biggrin.gif jutro będę w Lidlu w Piasecznie, dam znak, czy są
burek
W Gliwicach wszystkie z puchatkami własnie wyszły. Zostały brudno-buro-zielono-brazowe. icon_confused.gif
cydorka
yy ja tyez bym chiala tylko kolo mnie lidla niet
djacie znac w jakim beda (Warszawa) to moze tam pognam
cyd
katiek
Jewszcze nie dali znaku życia
W Warszawie sÄ… jeszcze Lidle na Kasprowicza i Powst. ÅšlÄ…skich
Mamamona
w Piasecznie został 1, na zapleczu, bo podobno nie mają miejsca na sali icon_eek.gif - z misiami, ale nie Kubusiami. nie kupiłam go jednak, bo tkanina plastikowa (może tak ma być, ale nie spodobało mi się), a poza tym taki fartuszek nie jest do samodzielnego założenia - pani musiałaby pomóc.
Graga
sÄ… w Wwie na Bielanach
katiek
A jaki dokładnie adres??
Graga
to jest gdzieÅ› Przy Agorze
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.