To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Może spotkanko (w końcu?)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
adzia
Hej dziewczyny

Słuchajcie, tyle już razy próbowałyśmy się umówić - może tej jesieni coś by się udało? mam taki pomysł - spróbujmy podać, które weekendy września - października mamy wolne, może uda nam się dopasowac?
Kari07
Bardzo, bardzo chętnie.
Mnie nie ma najprawdopodobiej od 9-25.09 - w końcu wymarzony i wyczekiwany urlop!
Każdy inny weekend pasuje.
Lila_
Również bardzo, bardzo chętnie icon_biggrin.gif

Jeżeli chodzi o termin - niestety sezon wesel mamy i najbliższe 3 wekendy zajęte icon_wink.gif
Kocurek
Ja jestem wolna, nie wiem jak mąż (bo on często weekendy ma zajęte) ale ja mogę sama z dziećmi icon_smile.gif, a nawet wolę icon_twisted.gif
A właśnie, spotkanie rodzinne, czy "babskie"?
adzia
[quote=Kocurek]A właśnie, spotkanie rodzinne, czy "babskie"?

Czy ja wiem...jak myslicie?
Czyli Kariny i Lili nie ma przez cały wrzesień, to pewnie październik...?
Kari07
To może pierwsza sobota pażdziernika czyli 1.10?
Jakieś propozycje miejsc?
Ja zgłaszam udział swój i Bastka bo mąż jak zwykle pracujący ( wieczenie icon_sad.gif
Magenta
CYTAT(Kari07)
To może pierwsza sobota pażdziernika czyli 1.10?
Jakieś propozycje miejsc?
Ja zgłaszam udział swój i Bastka bo mąż jak zwykle pracujący ( wieczenie icon_sad.gif

Z tego co wiem, w pierwszą sobotę października idziemy na wesele icon_confused.gif .

Magenta
skanna
Hihi, jak się tak będziecie umawiać, to może akurat do przyszłego roku zdążycie i ja się załapię icon_wink.gif
Lila_
A na tygodniu może ?

Skanna icon_lol.gif
Kocurek
Osobiście wolę spotkanie babskie, byle gdzie, byle było ciepło ( w tym październiku) icon_lol.gif
Lila_
To rzucam kolejną datę - 9.09 piątek icon_biggrin.gif icon_question.gif

Co Wy na to icon_question.gif

W temacie z dziećmi czy bez - u mnie to zależy od terminu bo nie wiem czy będę miała z kim zostawić latorośle icon_wink.gif
Kocurek
Temat "bez dzieci" to nie dla mnie icon_confused.gif jedno jeszcze gdzieś upchnę, ale dwójkę nie icon_sad.gif
Lila_
[quote=Kocurek]Temat "bez dzieci" to nie dla mnie icon_confused.gif jedno jeszcze gdzieś upchnę, ale dwójkę nie icon_sad.gif

He , he czasami mnie zaćmiewa icon_wink.gif icon_lol.gif

Dla mnie babskie to to tylko babskie a wszelkie inne to wiadomo, że chłopa nie będę ciagała za sobą bo i po co icon_lol.gif
A z dziećmi to ja zazwyczaj wszędzie chodzę i jeżdżę więc mogę ze sobą zabrać tylko ostrzegam, że może być baardzo "wrzaskliwie" icon_wink.gif icon_rolleyes.gif
Kocurek
CYTAT(Lila_)
Dla mnie babskie to to tylko babskie a wszelkie inne to wiadomo, że chłopa nie będę ciagała za sobą bo i po co   icon_lol.gif  
A z dziećmi to ja zazwyczaj wszędzie chodzę i jeżdżę więc mogę ze sobą zabrać tylko ostrzegam, że może być baardzo "wrzaskliwie"  :wink:  :roll:

Eeee tam, normalka........
sdw
Spotkajcie się koło połowy października to i ja sie załapię icon_mrgreen.gif
adzia
Po pierwsze - Wiola??????????? Wybierasz się do nas???????????? icon_smile.gif
Daj znać!

Po drugie - dla mnie ten piątek 9 września mógłby być, tylko Karina, kiedy Wy wyjeżdżacie?
Jak się nie da, to może być inny piątek, w sumie to nie jest zły dzień, jak myślicie?

I jak pisałam do Kocurka - spotkanko może być u nas. Mam ogródek, jak pogoda dopisze to może być fajnie icon_smile.gif Kari i Lila mają blisko, Kocur też stosunkowo (znaczy w porównaniu z resztą Rzeszowa) a Magenta już od lat obiecuje wpaść na parapetówkę icon_wink.gif
Lila_
Ten 9 wymyśliłam z nadzieją , że może Kari jeszcze nie wyjedzie icon_wink.gif

Wiola jak nam się uda teraz to w październiku tym bardziej icon_biggrin.gif
adzia
Spróbuję złapać Karinę na priv, ona teraz ma urwanie głowy w pracy i pewnie nie zagląda na forum za często.
adzia
Niestety, oni wyjeżdżają icon_sad.gif

To może zaczekamy na Wiolę?
Kari07
Tylko nie niestety, tylko nie niestety! icon_biggrin.gif
Ja od marca nie miałam dnia urlopu!
Kwatera w Chłapowie załatwiona, pogoda mi obojętna bo i tak na słońce się nie nastawiam, ludzi mam nadzieję zero bo nerwowo reguję na ich widok icon_smile.gif
Ale wyglada na to ze w piatek 23.09 pewnie juz będę.Mężowei nie dadzą 2 tygodni urlopu icon_evil.gif
Może 23.09??? Albo 24.09???
sdw
Na mnie proszę nie zwracac uwagi icon_lol.gif jak się bedę wybierac dam znac. A bedę na pewno tylko nie wiem dokadnie kiedy icon_confused.gif Póki co Ślubny wyjeżdża, wraca najpóźniej 15 października. W okolicach Rzeszowa mozemy być około 22 października albo już w listopadzie . Znaczy, on bedzie na pewno icon_confused.gif a ja tylko wówczas jesli jakiś kolejny kataklizm w domu mnie nie zatrzyma icon_confused.gif

Ale mówię, nie zwracać na mnie uwagi wink.gif Juz sie miałam w Gdańsku pojawić... icon_evil.gif
Lila_
To może ten 23.09?

Wstępne rozeznanie zróbmy - kto może a kto nie a Kari powie konkretnie czy już będzie jak bedzie wiedziała icon_smile.gif
Magenta
Póki co jestem za wink.gif . Tylko gdzie? Jesli z dziećmi to nie za póżno, moje ladują w łożkach o 20. Jeśli bez dzieci to pora obojętna, miejsce też icon_lol.gif .

Magenta
Kocurek
CYTAT(wiolontela)
Spotkajcie się koło połowy października to i ja sie załapię  :mrgreen:


Ja proponuję jednak tak ustawić spotkanie żeby Wiolę dorwać 02.gif
Strrrrrrrasznie chcę ją poznać też icon_redface.gif

Aha, jam nie uwiązana wink.gif mnie w sumie każdy termin pasi
Kari07
Jak z dzieciakami to może w sobotę 24.09 o jakieś ludzkiej porze?
Ja juz napewno będę.
Co do miejsca to nic mi nie przychodzi do głowy....
adzia
CYTAT(Kari07)
Jak z dzieciakami to może w sobotę 24.09 o jakieś ludzkiej porze?
Ja....


Mnie pasi. Zresztą 23 też.
No i jak już mówiłam - może być u mnie. Miejsca dostatek icon_smile.gif tak że zapraszam icon_smile.gif
adzia
O kurcze, zapomniałam icon_redface.gif że Lila ma te wesela...

No to może 8 października?

A co do Wioli to jak przyjedzie zorganizaujemy drugie icon_smile.gif
Kari07
U mnie 8.10 odpada bo Bastek ma 7.10 urodziny i napewno w sobotę lub w niedzielę będę miała imprezkę urodzinową. W każdym razie albo będą goscie albo będę tort robiła icon_smile.gif
Ładny problem to zebrać.
A 1.10? Co z tym terminem?
Kto nie może?
Magenta
CYTAT(Kari07)
A 1.10? Co z tym terminem?
Kto nie może?

Mam wesele icon_confused.gif ... Niestety w październiku wszystkie weekendy zajęte /rzeczone wesele, urodziny dzieciaków i najprawdopodobniej wyjazd/.

Magenta
Lila_
Po 17.09 juz nie mam wesel icon_exclaim.gif icon_lol.gif

Pasuje mi 23 i 24.09 icon_biggrin.gif
adzia
CYTAT(Lila_)
Pasuje mi 23 i 24.09  :D


No to może któryś z tych dni ?
a ja myślałam, że to my mamy rozległe zycie towarzyskie icon_wink.gif
Kari07
Czyli co reszta Pań myśli o 24.09.????
Kocurek
CYTAT(Kari07)
Czyli co reszta Pań myśli o 24.09.????


Niedobrze - stary nie ma dyżuru. Będzie kombinował:
-jechać z nami,
lub
-nie pozwolić nam jechać z jakiegośtam (błahego) powodu.

Muszę go naprostować, wtedy się dowiem, ale raczej jak już dogracie termin.
adzia
Kocurek, a jakby innym pasowała ta data, to dałoby sie załatwic? Niech stary jedzie z Tobą...
Kocurek
CYTAT(adzia)
Kocurek, a jakby innym pasowała ta data, to dałoby sie załatwic? Niech stary jedzie z Tobą...


Adzia, coś się wymyśli, jak nie bez nigo, to z nim icon_lol.gif
Najwyżej się będzie z Twoim mężem integrował icon_cool.gif
adzia
ooo, to to mi się podoba icon_wink.gif jeszcze niechby się raczyli pointegrować z dziećmi, to już w ogóle miodzio icon_smile.gif

No jak tam dziewczyny, meldujcie, czy Wam pasuje 24?
Lila_
To się melduję ponownie, że mi pasuje - będę ze swoją dwójką icon_biggrin.gif

A o której godz.?
Kari07
Ja się melduję!
Raczej od netu będę odcięta do 23.09 ( i mam nadzieję że od wszelkich zdobyczy cywilizacji także - za wyjatkiem sprawnego samochodu i komórki icon_smile.gif takze Aga zadzwonie do ciebie to mi podasz szczegóły.
Bedzie sztuk dwie czyli ja i Bastek.
Kocurek
Ja poproszę o mapkę (łopatologiczną) dojazdu od Dębicy wink.gif . Gdzie mam skręcić, punkty orientacyjne itp. Może jakiś afisz na płocie Adzia wywiesisz? wink.gif wink.gif wink.gif
Lila_
Adzia roześlij mapki na priva - dla mnie gdzie Cię tam szukać icon_biggrin.gif

I na która godzinę?
adzia
Czyli byłby ten 24?
Super!
Na którą Wam pasuje? Może być 15? Czy raczej później?
Napiszę Wam na priv jak do mnie trafić, nie sądzę byście miały jakiekolwiek problemy icon_smile.gif
Lila_
Na 15 chyba raczej rady nie dam bo mała śpi w dzień - najwyżej się spóźnię icon_wink.gif

A co ze sobą zabrać?

Pieczywo zapewniam jak już mówiłam icon_wink.gif icon_lol.gif
Kocurek
Adzia, podzielmy się jakoś tym prowiantem, co kto zapewnia icon_smile.gif
Lila piecze chleb, a prócz tego co jeszcze? grill jakiś planujesz, czy raczej placka piec? bimber pędzić? icon_lol.gif
Poproszę o sugestie icon_smile.gif
Magenta
Jeszcze po cichu, ale nie wykluczam że też się wproszę icon_wink.gif . Co mam zabrać?

Magenta
Kocurek
Ja upiekę kruche rogaliki drożdżowe, może być?


Adzia, wykasowałam sobie wszystkie PW ze skrzynki (przypadkiem) i wprawdzie obczaiłam wczoraj, gdzie się skręca żeby do Ciebie dojechać, ale nic dalej (nie pamiętam icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif )
Kocurek
CYTAT(Magenta)
Jeszcze po cichu, ale nie wykluczam że też się wproszę wink.gif . Co mam zabrać?

Magenta


Magenta, ja to Ciebie brałam za pewnik od samego początku icon_smile.gif
No jak to "nie wykluczam?"
Magenta
[quote=Kocurek][quote=Magenta]Jeszcze po cichu, ale nie wykluczam że też się wproszę wink.gif . Co mam zabrać?

Magenta[/quote]

Magenta, ja to Ciebie brałam za pewnik od samego początku icon_smile.gif
No jak to "nie wykluczam?"

Raczej pytajnik, niż pewnik wink.gif . Nie pamiętam kiedy tak brakowało mi czasu...

Magenta
adzia
Jej, Magenta, ja Ciebie też za pewnik przyjmowałam - nie masz wtedy wesela, prawda?
Co to w ogóle znaczy "się wprosze"? icon_wink.gif
Lila_
No właśnie Magenta - też miałam i mam Ciebie za pewniaka i jakichkolwiek watpliwośći nie brałam pod uwagę icon_smile.gif
Magenta
Czarny koń icon_wink.gif .

Magenta
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.