To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dwoje małych dzidziów i co dalej?!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mamutek
Ma taki problem,mój synek bedzie jeszcze mały jak urodzi sie mu rodzeństwo,i zastanawiam się czy są...(widziałam takie na mieście)przystawki siedziska dla drugiego dziecka,które można zamontować na wózku.Wiem że są,tylko czy któraś z mam wie może gdzie można by było takie cacko nabyć. Nawet nie chce myśleć o opcji wózek z przystawką stojącą dla 1,5 roczniaka????????????? Please!!!!Pomóżcie,albo doradzcie coś,i żeby nie było zbyt drogie!!!
grzałka
jest wózek Emmaljunga z siedzonkiem dla starszaka- ale jego to by chyba trzeba poszukac na allegro

oraz opcja druga, najczęściej wykorzystywana- wózek: jeden za drugim, tylne oparcie rozkłada sie do leżenia, wkładasz gondolkę i wozisz noworodka, a starszak z przodu oglada świat i zdrzemnąc też się może
grzałka
o, nawet znalazłam icon_smile.gif

https://www.allegro.pl/show_item.php?item=62302391
kamami
Ja miałam Emmaljungę, taką o jakiej pisała Grzalka. Przez pierwszy rok spisywała się ok. W drugim roku było już gorzej - Michał nie chciał zrezygnować z wózka, a Markowi nie siedziało się zbyt wygodnie, tzn mało widział i miał utrudniony kontakt wzrokowy z mamą. U nas zdecydowało to, że emmaljunge już miałam i dokupiłam tylko krzesełko i to, że wózek bez problemu mieścił się w bagażniku. Podobne roziwązania są też w bebeconfort do obejrzenia na ich stronie www.bebeconfort.com .
Drugi typ opisany też Grzalkę ma tą zaletę (tu opieram się na obserwacjach), że dłużej możesz dwójkę wozić w podwójnym wózku i nie trzeba tak wysoko podnosić dziecka, żeby go włożyć do wózka.
A ostatnio widziałam dzieci w wózku bliźniaczym. Tylko nie wiem jak radzili sobie na początku, bo teraz młodsze było chodzące.
kamami
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.