To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szukam książki z ubiegłego stulecia:)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kingus
Chodzi o książkę autorstwa Czesława Janczarskiego "Wesoły Florek". Miałam wydanie bodajże z 1957 roku (nagroda mojej matki z konkursu recytatorskiego w I klasie podstawówki icon_biggrin.gif ), ale gdzieś to w pomrokach dziejów zaginęło. Wie ktoś może, czy potem była ta książka wydana? Google milczy, wymienia jedynie jako pozycję w "stwórczości" pana Janczarskiego. Może ktoś to ma? Jestem skłonna ręcznie przepisać w akcie desperacji... Od razu donoszę, że 3 odwiedzone biblioteki nie mają icon_cry.gif , aczkolwiek nie ustanę w poszukiwaniach.

Pozdrawiam

Kingus-poszukiwacz
kukuła
Kingus, ja na takie stare wydania książek dla dzieci poluję na Allegro. Odtwarzam w ten sposób (za niezbyt wielkie pieniądze zresztą) biblioteczkę z czasów mojego dzieciństwa, która uległa zniszczeniu w szale "czytania" przez moich siostrzeńców.
Akurat tej pozycji teraz nie ma, ale może ktoś wkrótce wystawi?
Poza tym sprzedaje tam wiele osób, które zajmują sie tym wręcz masowo, prowadzą jakieś antykwariaty, warto popisać do nich maile, może mają w zbiorach, tylko nie wystawili?
anetadr
Po 1976 roku ta książka nie była wydana. Szukam dalej, a nuż się uda.

Aneta
Kingus
Jej, dziewczyny, dzięki za odzew! Allegro sprawdzę-nie wpadłam na to, bo jakoś mi z kupowaniem przez net nie po drodze icon_redface.gif
Anetko, będę wdzięczna, bo panie bibliotekarki okoliczne sprawiają wrażenie, jakby im nazwisko autora nawet niewiele mówiło, o samym tytule nie wspominając icon_twisted.gif

Kingus
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.