To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

do mam ekspertek chust kangurek!!!!Ważne!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mamutek
Mam takie pytanie,planuje kupić chustę kangurkę,bo jestem w 5 mies ciąży a ,moje drugie dziecko będzie miało dopiero 1,5 roku jak się drugie urodzi. I nie jestem pewna,czy takiego ponad roczniaka mogę nosić w takiej chuście. Wiem,że niektórzy producenci piszą ,do osiągnięcia przez dziecko 12 kg. Wiem też jednak ,że są matki które noszą w takich chustach znacznie starsze i cięższe dzieci....i sama już nie wiem????

Dlatego pytam,sama jak zawiązałam syna w zwykłym kawałku materiału ,nie widziałam przeciwskazań ,nawet gdyby mój synek był cięższy.Mi osobiście wydawał się lżejszy w chuście ,niż jak zwykle go noszę!!!!
Mamutek
Please ,niech mi któś doradzi,bo siedzę przed komputerem i szukam na stronach chust i nic. A ostatnio znalazłam ,że takie chusty wytrzymują nawet 50 kg żywej wagi,ale sama nie wiem ....?
basiau
Mamutku, parę wątków na ten temat już było, wystarczy wrzucić w wyszukiwarę słowo chusta, i pojawi się np. to
Mama Mojzesza
Mamutku, ja co prawda nie uzywam chusty kangurka, tylko zwyklego kawalka materialu, ale nosze mojzesza ostatnio znowu dosc czesto, a facet ma juz 16kg, i ponad 2 lata... Na rekach juz nie daje rady.
Ale jesli mozna, to moim skromnym zdaniem Ty nie powinnas nosic/podnosic takich ciezarow, no ewentualnie w skrajnych wypadkach na plecach jesli delikwent sam na te plecy wejdzie (ja robie tak ze kucam, Mojzesz sie pakuje, i wtedy dopiero wstaje). Tylko problem w tym, ze jesli Twoje dziecko jest nie przyzwyczajone to moze nie chciec. Mojzesz lubi byc tak noszony, ale on zaczynal jako 4miesieczniak.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.