To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Fartuszek BEZ Barbie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Jaco
Na liście z wyprawką mam jak byk napisane: fartuszek do zabaw plastycznych. No i gdzie ja mam go kupić? W Smyku jest i owszem bardzo fajny tylko z różowy z Barbie icon_twisted.gif. Mam kupić taki synowi?

No i drugi temat fartuszkowy. Moje dziecię je samodzilnie co bardzo dobrze widać po posiłku na jego ubranku icon_rolleyes.gif . W domu każe sobie zakładać pod brodę ręcznik. No ale do przedszkola mu przecież ręcznika dodatkowego pod brodfę nie zapakuję. Też by się przydał jakiś fartuszek albo sługaśny śliniaczek czy coś w tym rodzaju. Ale na takie wielkoludy śliniaczków niet icon_rolleyes.gif. Tpo co mam zrobić? Dać 4 koszulki i 4 pary spodni na przebranie?

Podrzućcie jakiś pomysł bo już nie mam siły po sklepach latać.
Mika
Jaco -ja na swojego znalazłam (jak był wieku Twojego synka) -w zwykłym supermarkecie,ceratowyz "kieszonką" i całkiem spory -dziś nam służy w czasie obcinania włosów icon_wink.gif
są jeszcze fajne fatruszki "do farb" -pelerynki z krótkim rękawkiem
Jaco
Mika dobra kobieto,
Ale w jakim supermarkecie.... ja już objechała wszystko w promieniu 30 km od mojego domu i nie ma icon_sad.gif. Jedyne jakie znalazłam to albo z Barbie albo w rozmiarze 140 i w góre...... W akcie desperacji chyba jakąś pelerynę przeciwdeszczową kupię icon_evil.gif
burek
Jaco, z puchatem moze być? Jak może, to jutro na pocztę lecę. przytul.gif Trzym sie.
grzałka
ale dlaczego właściwie nie może byc z Barbie ? icon_rolleyes.gif
basiau
Dla chłopca to ja bym chyba też nie chciała z Barbie fartuszka. A może taki ikeowski fartuszek by się nadawał? Materiałowy, w tonacji granatowo-czerwono-białej, z dodatkiem żółci i zieleni.
No i ciuchy na przebranie, to bezapelacyjnie.
Mika
Jaco -bij zabij nie pamiętam w którym,ale zazwyczaj odwiedzam tylko 3 -Auchan,Carrefour albo M1 wink.gif

ew. pozostaje allegro mój podobny w identyczny wzorek wink.gif

fartuszek
pelerynka

może w H&M by były ?? "Barbiowe" są wink.gif
Jaco
Oooooooo ,
Nie wpadłam na pomysł z Allegro icon_rolleyes.gif . Zakręcona jestem jak ruski słoik icon_lol.gif.
Kupiłam ten z Kubusiem Puchatkiem, bo ma rękawki a moje dziecię namiętnie ma je wysmarowane różnego rodzaju flamastrami co to się najczęściej sprać nie dają. Nie mam tylko zieloinego pojęcia co to jest w rozmiarze przedszkolakówym rozmiar L i na jakie dziecko to będzie pasowało, ale pozostaje mi się pocieszać, że może jak teraz będzie za duży to na przyszły rok będzie jak znalazł.

Ale do jedzenia to chyba jakiś inny by się przydał co? Bo jak ten wysmaruje farbami to w takim usmarowanym będzie jadł?

Bureczku, ten o którym Ty mówisz to materiałowy jest? Jak materiałowy to poproszę icon_smile.gif
burek
Materiałowy, przez glowe wkladany. Wysle go na pewno tylko nie wiem kiedy bo Emi chora i sie ruszyc nie moge. icon_sad.gif Moze sie Jac zlituje i pojedzie.
Asieniek
Fajne fartuszki sÄ… w IKEI.
marghe.
rózowy z Myszką miki chcesz? icon_smile.gif
chyba gdzies go jeszcze mam
iff
dzis widzialam z kubusiem puchatkiem w H&M
sdw
Słuchajcie, a powiedzcie mi gdzie znaleźć fartuch, najlepiej ortalionowy (ostatecznie folia) albo coś podobnego, byle oddychało i było zmywalne, z rękawami, zapinane na całej długości (najlepiej z tyłu icon_rolleyes.gif ), długie (przynajmniej do kolan) w rozmiarze 116 i 134. Gdzie takie kupić? A jak wiecie gdzie to moze i za ile? icon_wink.gif Plis, powinnam mieć na wczoraj icon_confused.gif
iff
w Ikei swojego czasu byly tez takie fartuchy nie wiem jak teraz bo nie jezdze, dzis widzialam w Henku, ale to juz bylo o tym
sdw
Iff, a po ile te heńkowe?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.