To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

nadwrazliwosc zebow

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agabr
Mam nadwrazliwe zeby- zdrowe ale nadwrazliwe, byla taka pasta , pani reklamujaca jadla loda i lapala sie za zeby , jak sie nazywala ta pasta??b
ulla
Sensodyne??
grzałka
na moje nadwrazliwe dobrze działa Elmex zielony (sensitive)-
lena77
do nadwrazliwych zebow polecane sa pasty z duza iloscia fluoru
Dodorka
polecam Elmex
i.
Ja zielonego elmexu używam.
Nie pieni się i w smaku jakiś taki nijaki, ale co zrobić wink.gif
Mama Anka
Mi dentystka polecila sensodyme, na ten zielony elmex jak i elmex i aronal mowila, ze nie sa najlepsze. Dla mnie tez sie nie pienia zbytni, natomiast dla dzieci elmex jest wg niej najodpowiedniejszy.

i to ta dokladnie. Mi sie polepszylo, bo nie dosc, ze bolaly to jeszcze krwawily mi dziasla (zaden poczatek paradontozy, taka ich uroda) icon_rolleyes.gif .
Ciocia Magda
ja też to mam icon_confused.gif
pomaga elmex zielony

tyle że używam go raz dziennie (wieczorem) a rano i w ciągu dnia zwykłej pasty (Colgate czy coś tam). Elmex jest mało ścierny, więc przy nim się robią osady.

A wieczorem, jak bardzo cierpię, to jeszcze sobie nakładam warstewkę pasty na bolące miejsce i zostawiam. Kiedyś był taki żel elmex, jest jeszcze?
i.
Żel można kupić, ale czerwony.
Mama Anka
O wlasnie tak to okreslila, elmex jest maloscierny, a ten zel czerwony to chyba mozna tylko raz w tygodniu, bo tam o fluor chodzilo, ale pewna nie jestem. icon_rolleyes.gif
asia2108
u mojej Bryygidy dentystka zaleciła dodatkowo płukanie płynem elmex na noc.
Zielony elmex jej troche pomógł, ale nie do końca.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.