To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zajęcia przedprzedszkolne

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

KM
Zapisujecie, gdzieś Wasze maluchy? Ja chętnie wysłałabym Kacpra na jakieś zajęcie jednak w pobliżu naszego domu wybór mamy niewielki. Właściwie tylko do małych nutek mamy na piechotkę. Uczestnictwo w zajęciach zmniejszyłoby stres przedszkolny icon_rolleyes.gif Zastanawiamy się nad Helen Doron, zapisaliśmy się na lekcję próbną. Najbardziej interesowałyby mnie zajęcia na których mogłabym zostawić Kacpra samego na 1-2 godz.
Macie jakieś ciekawe pomysły?
Pysio
KM, ja też bardzo bym chciała znaleźć dla Kuby takie zajęcia, ale na Bródnie wogóle nic takiego nie ma. Mogę Ci podesłać link, gdzie możesz sobie popatrzyć czy jest coś w Twojej dzielnicy. Jak będziesz zaiteresowana daj znać.
.uzytkownik.usuniety.
O, ja też bym gdzieś Dzidziawę wysłała. Ale pomysłu nie mam. Kasy też jakby mało.

Z
Agnieszka AZJ
CYTAT(KM)
Zapisujecie, gdzieś Wasze maluchy? Ja chętnie wysłałabym Kacpra na jakieś zajęcie jednak w pobliżu naszego domu wybór mamy niewielki. Właściwie tylko do małych nutek mamy na piechotkę.


Masz jeszcze zajęcia "Zielonego domu" w "Zielonej Ciuchci". Ja tam chodziłam z Zosią, ale to było 6 lat temu. Teraz nie wiem ani ile to kosztuje, ani jak wyglądają te zajęcia. Tylko na pewno nie można tam zostawić dziecka samego.
Pysio
Wklajam tutaj ten link, może więcej osób skorzysta. A jak coś wybierzecie to pochwalcie się obowiązkowo.

https://www.miastodzieci.pl/zajecia-dla-dzieci.php
KM
Pysiu, sprawdziłam i w naszej okolicy nic nie znalazłam.
To mi siÄ™ podoba ale za daleko: www.musicalbabies.pl
Od 15.09 zaczynają się zajęcia w zielonej ciuchci: czw, wt - 17.00-19.00 i sb 10.00-12.00. W tygodniu trochę późno icon_rolleyes.gif Kacper nie śpi w dzień więc o 19.00 jest już marudny. Zastanawiam się, może raz pojedziemy, zobaczymy czy będzie mu to odpowiadało.
Aha, cena 15 zł/h czyli taka sama jak małych nutek i innych podobnych zajęć.
KM
A małe nutki są tutaj www.malenutki.pl
KM
Jeszcze to znalazłam www.przedszkola.pl/przedszkolav2/services3/?akademiamalucha
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.