To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

"Pasje utajone..."

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Anela
"Pasje utajone, czyli życie Zygmunta Freuda" - Irving Stone

Dziewczyny, pożyczyłam od koleżanki I tom, i baardzo mi zależy na II. Koleżanka również go nie ma, w bibliotekach nie ma, w księgarniach nie ma icon_sad.gif Lektura mnie wciągnęła, tom I skończył się w połowie życia bohatera icon_wink.gif , i chciałabym książkę dokończyć. Zależy mi jedynie na przeczytaniu, jeżeli któraś z Was ma, zapłacę za przesyłkę i obiecuję zwrócić w jak najkrótszym czasie, w stanie nienaruszonym.

Ania
Villi
Anela, z tego co wyszukałam, egzemplarz ma Biblioteka Raczyńskich i to filia na Lodowej icon_wink.gif Ale lepiej zadzwoń i się upewnij: 866-24-52

Poza tym 4 egzemplarze posiada bibioteka uniwersytecka, jak znaz jakiś studentów UAM to może dla Ciebie pożyczą icon_biggrin.gif
Anela
Dziękuję Wam bardzo!!!!!
Kocurek
Wytłumaczcie mi, dlaczego to jest aż taki unikat, że taka cena icon_eek.gif icon_question.gif

Książkę chętnie bym przeczytała, tym bardziej, że "Udręka i ekstaza" tegoż autora to moja kultowa książka icon_smile.gif
kamami
CYTAT(ilka)

Dzięki za tego linka, na tą książkę polowałam już bardzo długo.
kamami
i.
Cieszę się, że mogłam pomóc icon_cool.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.