To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Centrum rozwoju dziecka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
menada
Usłyszałam dziś w radiu ich reklamę, weszłam na stronę
https://www.berek.pl/index.htm
ale wydaje mi się, że to przerost formy nad treścią. No może imprezę urodzinową możnaby tam wyprawić, ale my najwcześniej za rok czy dwa.

Był już tam ktoś ? Warto ??
ez
idziemy 25 na urodziny dam znak.
Menada co do programu to ja szkoliłam się u pani Ani Dąbrowskiej autorki programu i Asia zaczynała w wieku twojej córki teraz chodzi do przedszkola prowadzonego tym programem. Program zakłada rozwój mózgu ale poprzez zabawę, jest dużo ćwiczeń ruchowych, tańcy i ćwiczeń na specjalnych przyrządach itd.
Asia jest wcześniakiem dzięki temu programowi dogoniła rówieśników teraz w niektórych rzeczach ich przegania w innych nie, czyta około 200 słów i jest szczęśliwym dzieckiem icon_smile.gif
Przedszkole kocha a gimnastyka Domana czytanie bitów czy "uczenie matematyki" to ulubione zajęcia dzieci, ale jest to przede wszystkim zabawa i niczym nie różni się według mnie pokazywania narysowanego słoneczka i mówienie słońce, a napisanego wyrazu i mówienie słońce.

Nie znam niestety założeń programu berek ale wygląda podobnie. Program pani Ani Dąbrowskiej jest zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji nie wiem jakie certyfikaty ma ten program bo wbrew pozorom nie wystarczy przeczytać kilka książek i napisać stronę o rozwoju dziecka, nie słyszałam o tych ludziach
tu masz główne założenia tego programu https://www.krolmacius.pl/index.php?dzial=d...ego_ten_program https://www.kidsacademy.com.pl/metoda.html
menada
EZ, czy to przedszkole mieści się tam gdzie jeszcze niedawno było przedszkole gminy żydowskiej icon_question.gif icon_question.gif Bo adres jest ten sam. Nie wiedziaałam, że tamto zlikwidowali. Chciałam tam zapisać za rok Honię (przyjmowali 2-latki) bo pracuję obok pl. Legionów. icon_biggrin.gif

Bardzo interesującecy program, a skoro go zachwalasz to zadzwonię i może wybierzemy się na jakieś zajęcia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

pozdrawiam
ez
Przedszkole gminy żydowskiej zlikwidowano a budynek właśnie wynajęto i teraz jest tam nowe przedszkole, które właśnie idzie programem p. Ani Dąbrowskiej.
Niestety jest to przedszkole prywatne ale w cenie jest angielski, rosyjski, rytmika, tańce, teatr, gimnastyka Domana i generalnie dzieci się nie nudzą, nie ma leżakowania w tym czasie jest muzykoterapia.
Dużo jest BITów to taka wiedza encyklopedyczna w obrazkach i radzę się podszkolić jak nie znasz np 7 cudów świata icon_lol.gif bo twoje dziecko na pewno je będzie znać.
Asia poprzednio była w państwowym idącym tym programem niestety po zmianie dyrektorki program też się zmienił i po kilku incydentach zrezygnowaliśmy i właściwie pół grupy naszej przeszło do nowego.
Miałam wątpliwości ale teraz jestem bardzo zadowolona, Asia choć krótko to już zrobiła postępy, poza tym w Warszawie przedszkole idące tym programem super się sprawdza, chodzą do niej dzieci wszystkich sław ale tam cena jest obłędna 1500 ale to Warszawka.
Jeżeli jesteś zainteresowana to napiszę ci kiedy są dni otwarte na następny rok bo teraz jest przystosowywanie nowych dzieci zwłaszcza 3-latków.
Na następny rok jest już 8 dzieci mój synek też wtedy zaczynać będzie (ur. 20.06.2004) icon_smile.gif dziecko poniżej 3 roku życia może iść, ale powinno być bez pieluchy i w miarę samodzielnie jeść choć nie wiem bo zainteresowanie jest wielkie może powstanie taka grupa maluszków. Z dziećmi koło 2 roku pracuje się najlepiej to widać zwłaszcza na gimnastyce Domana, nie mają jeszcze złych nawyków.
Dzieci idące tym programem osiągają wyższe wyniki na testach, ale najważniejsze, że dzieci lubią sie uczyć w taki sposób sama jestem zdziwiona, że daje to takie efekty już nawet nie chodzi mi o rozwój umiejętności ale o rozwój społeczny bo na to jest wielki nacisk.
Pani Ania nie ukrywa, że nasze dzieci będą w innym świecie, że nie wystarczy być inteligentnym itd trzeba umieć żyć z ludźmi radzić sobie ze stresem itd
Na pewno będą zajęcia adaptacyjne przed nowym rokiem. Tylko przyjdź sobie obejrzeć program tak za miesiąc dwa
Patison
19 wrzesnia ide na godzine pokazowa, bo mam zamiar wykupic karnet i chodzic z dzieckiem na poniedzialkowe zajecia icon_smile.gif
Zobacze co to.
Olinka OkrÄ…glinka
CYTAT(Patison)
19 wrzesnia ide na godzine pokazowa, bo mam zamiar wykupic karnet i chodzic z dzieckiem na poniedzialkowe zajecia icon_smile.gif
Zobacze co to.

A o której jest ta lekcja pokazowa? Nie doczytałam tego na ich stronie. ( pewnie jak zwykle nie potrafię szukać)
POzdrawiam
Jalla
CYTAT(ez)
Jeżeli jesteś zainteresowana to napiszę ci kiedy są dni otwarte na następny rok bo teraz jest przystosowywanie nowych dzieci zwłaszcza 3-latków.

Ja również poproszę o informację o drzwiach otwartych.
CYTAT(ez)
w Warszawie przedszkole idące tym programem super się sprawdza, chodzą do niej dzieci wszystkich sław ale tam cena jest obłędna 1500 ale to Warszawka.

A jaka jest cena we Wrocławiu?
menada
Ez, na pewno chętnie przyjdę na zajęcia pokazowe icon_biggrin.gif Powiedz, że są koleini chętni do grupy dwulatków icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Sobotynka
CYTAT(menada)
Ez, na pewno chÄ™tnie przyjdÄ™ na zajÄ™cia pokazowe  :D  Powiedz, że sÄ… koleini chÄ™tni do grupy dwulatków  :D  :D

Kochane ludki, napiszcie mi gdzie jest ten berek i jak się tam można dostać.
Jalla
CYTAT(Sobotynka)
Kochane ludki, napiszcie mi gdzie jest ten berek i jak się tam można dostać.


BEREK! Centrum Rozwoju Dziecka, 50-335 Wrocław, ul. Sienkiewicza 8, tel. 78 37 555

Osobna sprawa to zajęcia pokazowe, o któych pisze Ez, w przedszkolu czyli Ośrodku Stymulowania Wszechstronnego Rozwoju Dziecka przy ul. Grabiszyńskiej 61-65 we Wrocławiu.
Aleksandra
CYTAT(Jalla)
CYTAT(Sobotynka)
Kochane ludki, napiszcie mi gdzie jest ten berek i jak się tam można dostać.


BEREK! Centrum Rozwoju Dziecka, 50-335 Wrocław, ul. Sienkiewicza 8, tel. 78 37 555

Osobna sprawa to zajęcia pokazowe, o któych pisze Ez, w przedszkolu czyli Ośrodku Stymulowania Wszechstronnego Rozwoju Dziecka przy ul. Grabiszyńskiej 61-65 we Wrocławiu.

Czyli jak rozumiem, zajęcia pokazowe "Berka" będa się odbywały przy ul. Grabiszyńskiej, tak?
Tobatka
Szkoda, że takiego "berka" nie ma w Poznaniu ;( A może jest, tylko ja jeszcze na niego nie wpadłam?
menada
CYTAT
Czyli jak rozumiem, zajęcia pokazowe "Berka" będa się odbywały przy ul. Grabiszyńskiej, tak?


Nie, nie wink.gif

W Berku na ul. Sienkiewicza https://www.berek.pl/index.htm będą zajęcia opracowane na podst. Zabaw fundamentalnych.

W przedszkolu Król Maciuś na ul. Grabiszyńskiej https://www.krolmacius.pl/index.php?dzial=d...ego_ten_program będa zajęcia opracowane przez p. Anie Dąbrowską, o której pisze EZ.

Zabawy fundamentalne mam, więc wiem na czym rzecz polega. Teraz chcę poznać metody stosowane w Królu Maciusiu.

pozdrawiam icon_biggrin.gif
Olinka OkrÄ…glinka
Niestety, nie ma już miejsc na lekcje pokazową w "Berku", dla dzieci w wieku 1, 5 - 2 latek icon_sad.gif
Patison
Ach kurczaczek icon_sad.gif wybywamy na caly tydzien i nie mogi pojsc na ta lekcje icon_sad.gif a tak sie cieszylam icon_rolleyes.gif icon_confused.gif
Aleksandra
Patisonku, a o której godzinie byliście zapisani? BYć może wskoczymy na Wasze miejsce.
Pozdrawiam Ola
Patison
Ola na 1030 ale w tej grupie mlodszej czyli 10miesiecy do poltora roku.
Aleksandra
Serdeczne dzięki za odpowiedź. Niestety ta godzina nie odpowiadałaby nam. Ania jest co prawda zakwalifikowana do grupu 1, 5 - 2, ale poinformowano nas, ze w grupach 10 -1, 5 tez nie ma miejsc. Szkoda. Jeśli za dwa tygodnie wybierzesz sie, koniecznie opsz wrażenia.
Buziaczki Ola
Jalla
CYTAT(Patison)
Ola na 1030 ale w tej grupie mlodszej czyli 10miesiecy do poltora roku.

To my chyba wskoczyliśmy na wasze miejsce icon_biggrin.gif
Dzisiaj rano zadzwoniła do nas pani z Berka, że mają jeszcze jedno miejsce na poniedziałek. Proponowali też czwartek godz. 18, ale poniedziałek bardziej nam pasuje.
Jesteśmy w grupie 10-18 miesięcy.
Aleksandra
A wiesz, nam też zaproponowali czwartek o 18, ale moja Ania chodzi spać o 19, a nie chcę jej burzyć rytmu, a już na pewno nie chciałabym, aby zasypiała w samochodzie, a później budziła się podczas przenoszenia.
Jalla
Jesteśmy po pierwszych zajęciach. Na zajęcia zapisane było pięcioro dzieci, ale dotarło tylko troje (w tym Kajetan).
Wygląda to mniej więcej tak:
- najpierw dzieci "podpisują listę obecności" icon_wink.gif Na tablicy umieszczona jest lista dzieci i każde dziecko z pomocą pani przykleja przy swoim imieniu naklejkę, a poźniej ma zanieść papierek od naklejki do kosza (z pomocą mamy),
- spacerujemy z dziećmi przy muzyce, jak przestaje grać to trzeba się zatrzymać,
- statek/skrzynia z klockami - najpierw dzieci oglądają samą skrzynię, jest drewniana, można w nią postukać, poźniej pani ściąga pokrywy (Kajtek dzielnie pomagał icon_lol.gif) i okazuje się, że w śroku są klocki. Bawimy się z dziećmi klockami (budujemy wieże, drogę, itp.)
- znowu spacer przy muzyce i gdy przestaje grać wszyscy się ze sobą witają podając ręce,
- na koniec kołyszemy się w rytm muzyki, robimy pa-pa.
Pani w czasie zabawy rozmawia z dziećmi, nazywa kolory.
Pierwsze zajęcia trwały 30 minut, a później dzieci mogły się jeszcze pobawić w sali zabaw.
Z tego co mówiła pani Agnieszka (chyba tak ma na imię icon_redface.gif) to w ramach tych zajęć dzieci malują farbami przy użyciu rączek (trzeba przynosić bluzeczkę na zmianę).

Kajtkowi żadne polecenia nie sprawiały raczej trudności i szybko przyzyczaił się do nowego otoczenia.
My chyba nie będziemy chodzić na te zorganizowane zajęcia, tylko od czasu do czasu pójdziemy do tej sali zabaw.
https://www.berek.pl/salazabaw.htm
Koszt 1 h zabawy pod opieką rodzica to tylko 8 zł icon_exclaim.gif
Aleksandra
Dzisiaj zadzwoniła do mnie Pani z "Berka" i poinformowała, ze utowrzono nową grupę 1, 5 - 2 we czwartek o 16.45. Również opiszę wrażenia.
Ola
Sobotynka
[My chyba nie będziemy chodzić na te zorganizowane zajęcia, tylko od czasu do czasu pójdziemy do tej sali zabaw.
https://www.berek.pl/salazabaw.htm
Koszt 1 h zabawy pod opieką rodzica to tylko 8 zł icon_exclaim.gif[/quote]
Jallo, a dlaczego nie chcecie chodzić na te zajęcia? Z tego co opisałaś, Twojemu Kajtkowi przypadły do gustu.
Sobótka
Jalla
CYTAT(Sobotynka)
CYTAT(Jalla)
My chyba nie będziemy chodzić na te zorganizowane zajęcia, tylko od czasu do czasu pójdziemy do tej sali zabaw.
https://www.berek.pl/salazabaw.htm
Koszt 1 h zabawy pod opieką rodzica to tylko 8 zł icon_exclaim.gif

Jallo, a dlaczego nie chcecie chodzić na te zajęcia? Z tego co opisałaś, Twojemu Kajtkowi przypadły do gustu.
Sobótka

Jemu to się wszędzie podoba icon_lol.gif

W sobotÄ™ idziemy jeszcze na lekcjÄ™ pokazowÄ… do Helen Doron.
https://helendoron.com.pl
Jeśli te zajęcia będą wyglądać podobnie jak w Berku (tylko oczywiście w języku angielskim) to się na nie zdecydujemy.
Do Helen Doron mamy duuużo bliżej.

Kajetan chodzi też na basen, a więc finansowo nie wyrobimy chcąc go zapisać na wszystkie zajęcia. Muszę więc zdecydować albo Helen Doron albo Berek.
Sobotynka
My tez chodzimy na basen, pewnie tez nas stać nie będze na "berka" icon_sad.gif
Aleksandra
Również jesteśmy po pierwszych pokazowych zajęciach.
Zabawy dla dzieci w przedziale 18 - 2 lata w zasadzie nie różnią się od zajęć dla młodszej grupy, oprócz przechodzenia najpierw przez hoola hop, a później przez tunel .
Aha zapomniałam jeszcze opisać jednej zabawy, otóż po spacerkach w rytm muzyki, Pani powoli wyciągała obrazek i dzieci miały rozpoznać co przedstawia ten obrazek. Okazało się , ze na obrazku jest kotek, więc dzieci miały nazwać kotka, zawołać go, zademonstrować jakie kotek wydaje dźwięki. Następnie każde dziecko dostało taki obrazek z kotkiem i mogło go pomalować najpierw kredkami, a później farbkami, następnie maluchy dostały czystą kartkę, na której odbijały łapki. Wszystki dzieciom przypadła ta zabawa do gustu.
Dzieci różnie wykonywałay zadania. Ania grzecznie wykonywała przez 45 minut, później podchodziła do tablicy i odklejała magnesy i oczywiście chciała na salę zabaw.
Następnym razem do sali zabaw będziemy chodzić po zajęciach.
Ale będziemy chodzili na te zajęcia.
Ola
Patison
CYTAT(Aleksandra)
Dzisiaj zadzwoniÅ‚a do mnie Pani z "Berka" i poinformowaÅ‚a, ze utowrzono nowÄ… grupÄ™ 1, 5 - 2 we czwartek o 16.45. Również opiszÄ™ wrażenia.  
Ola


Ola, ja sie przepisalam wlasnie na te zajecia, wiec sie spotkamy w czwartek icon_biggrin.gif (w ten nie moglismy byc, bo bylismy w Warwaszwie)
No to sie spotkamy icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
do czwartku zatem icon_smile.gif
Patison
Jalla, napisz mi prosze cos wiecej o tych zajeciach Doron.
Jestem tym tez zainteresowana, blizej mam na Bardzka icon_smile.gif
ile kosztuja zajecia i kiedy sie odbywaja icon_question.gif icon_question.gif
Patison
Ola, napisz mi jeszcze prosze w jakim wieku jest Twoje dziecko, bo nie wiem icon_redface.gif
Jalla
CYTAT(Patison)
Jalla, napisz mi prosze cos wiecej o tych zajeciach Doron.
Jestem tym tez zainteresowana, blizej mam na Bardzka icon_smile.gif
ile kosztuja zajecia i kiedy sie odbywaja icon_question.gif  :?:


Niestety na lekcję pokazową nie udało nam się dotrzeć, bo kolidowało to z zajęciami na basenie, ale dogadaliśmy się, że pójdziemy na pierwszą lekcję w październiku i po niej zdecydujemy co dalej.
Koszt - 11 zajęć to kwota 242 zł plus opłata za materiały do nauki (zakupuje się raz na rok). Koszt materiałów to 166 zł.
Zajęcia odbywają się chyba raczej w ciągu tygodnia, bo na Legnickiej najmłodsza grupa ma zajęcia w czwartki chyba o 16.30, ale mają mnie jeszcze informować, bo być może zostaną utworzone kolejne grupy (jeśli będzie zainteresowanie).

Pozdrowienia dla Wiktora urodzonego 18 kwietnia (tak jak ja icon_cool.gif)
ez
No to ja doleję łyżkę dziegciu.
Dzisiaj byliśmy na urodzinach tam i oto
1. nie ma gdzie zaparkować jest parking prywatny ??
2. sale malutkie
3. sala do zabaw bardzo uboga kulki z tunelem bez żadnych zabawek bez zjeżdżalni itd chyba, że my tak trafiliśmy ale w porównaniu z np Hop-Bęc to wygląda bardzo cienko
4. niestety Pani w recepcji na moje pytania o prowadzoną metodę i pytania na temat Domana nic nie umiała odpowiedzieć
5. niestety opieka na urodzinach tragiczna pani nie panowała nad dziećmi i głęboko podkopała moją wiarę w profesjonalizm tej instytucji.
Koszt 300 zł !!! ale po interwencji rodziców firma przyznała się do porażki i nie chciała kasy chociaż tyle. Dzieci na szczęście zajęły się soba i były zadowolone same wymyślając zabawy gorzej że Pani która miała to robić nie uczestniczyła w tej akcji.

No ja jestem skrzywiona trochę bo Asia jak pisałam była przeze mnie prowadzona tym programem na podstawie książki Domana oryginalnej z super efektami. jak znajdę na dysku mogę podesłać. W przedszkolu program jest bardzo rozbudowany i obejmuje gimnastykę Domana, który głównie zalecał czołganie, chodzenie na czworakach itd.

Przyznam się jednak do jednego pracującej mamie ciężko codziennie pracować w ten sposób z dzieckiem i takie zajęcia sa wspaniałą możliwością do rozwoju. Sama chcę zobaczyć i spróbować

Dla mam jednak bez kasy polecam tanią domową metodę , tak uczyłam Asię i efekty były wspaniałe
cała inwestycja to
polska książeczka Rojkowska Naucz małe dziecko myśleć i czuć za około 19 zł -wszystko krok po kroku opisane a tańsze niż materiały za 160 zł zawiera to samo ale bez kartoników
do tego karton i czerwony i czarny flamaster koszt z 20 zł
kaseta z piosenkami przedszkolaka 10 zł
dużo chęci i systematyczności

zawiera precyzyjny opis co należy robić i jak dodatkowo rozwija zdolności matematyczne i myślenia przestrzennego. Potem dobre przedszkole icon_smile.gif
Jalla
CYTAT(ez)
nie ma gdzie zaparkować jest parking prywatny ??

My zaparkowaliśmy z tyłu tego budynku. Dojazd jak do Stajni 8A (to kręgielnia)
CYTAT(ez)
sala do zabaw bardzo uboga kulki z tunelem bez żadnych zabawek bez zjeżdżalni

Nie wiem czy dobrze rozumiem. Były tam tylko kulki z tunelem??? A co z resztą zabawek? Wynieśli to??? icon_confused.gif
Jednak fakt, że sala bardziej przystosowana i atrakcyjna jest dla maluszków.
CYTAT(ez)
niestety opieka na urodzinach tragiczna pani nie panowała nad dziećmi i głęboko podkopała moją wiarę w profesjonalizm tej instytucji.

icon_eek.gif
Dobrze, że chociaż kasy nie wzięli.
[quote=ez]Asia jak pisałam była przeze mnie prowadzona tym programem na podstawie książki Domana oryginalnej
czyli w języku angielskim? Jeśli tak to raczej nie przebrnę icon_redface.gif
Jalla
Poczytałam sobie o tej metodzie Domana
https://www.dzieci.bci.pl/strony/blask/doman.htm
WyglÄ…da to interesujÄ…co.

Ez, napisz proszę coś więcej o tym przedszkolu.
ez
z zabawek oprócz tunelu i kulek były miękkie klocki wielkie i jakieś drewniane i wszystko.
Dzieci były od 1.5 do 4 lat głównie 2-3 lata i właśnie dlatego wybrano Berka bo reklamuje się że jest dla wszystkich
Pierwsza zabawa : narysujcie swoją ulubioną postać z bajki i powiedzcie coś o niej icon_eek.gif żadnych zabaw ruchowych w kółeczku itd
Jalla
My w sali zabaw długo nie byliśmy, ale z pewnością zabawek było więcej. Część była poukrywana w szufladach szafki. Wiem, bo Kajtek powyciągał dzwoneczki, grzechotki w kształcie jajka, itp.
Można je było świetnie wykorzystać podczas zabawy dając każdemu dziecko po jednym takim "instrumencie".


Polecam jeszcze stronÄ™
https://nauka.2p.pl/index.html
ez
ja kocham Domana i Denisona za jedno kiedy urodziłam wcześniaka w ciężkim stanie nie wierzyłam, że uda mi się osiągnąć to, że będzie na takim poziomie jak inne dzieci teraz widzę, że nawet może je przegnić:)
Najbardziej niesamowite jest to, że nigdy nie doceniałam jak bardzo wazna jest gimnastyka i ćwiczenia teraz widzę od razu kiedy w przedszkolu ćwiczyli a kiedy nie.
Przedszkole jest pod opieką pani Ani Dąbrowskiej, która całe życie oddała dzieciom, przedszkole niedawno wystartowało i na razie są małe grupki wiem że za miesiąc będą dni otwarte nacisk duży jest na czytanie globalne, gimnastykę i języki.

A książkę mam po polsku icon_smile.gif ona uczy jak uczyć czytać icon_smile.gif tak jak pokazujesz dziecku słońce i mówisz słońce tak samo dziecko zapamiętuje słowa. Asia już np wie jak wygląda słowo mama ale jak widzi słowo małpa to wie, że początek to ma z końcem gorzej bywa chociaż wie też, że to nie mama icon_smile.gif
ez
wiesz co my mamy co miesiac spotkania z Panią Anią jako korepetycje dla rodziców co to nic nie wiedzą icon_wink.gif powiem ci kiedy to przyjdziesz i sobie posłuchasz. Te strony to tylko wierzchołek góry lodowej, zobaczyć program w działaniu to niesamowita sprawa icon_smile.gif jak widzisz 2 latka czytającego a 3 latka liczącego do 20 icon_smile.gif i świetnie się bawiących przy tym bo to jest najważniejsze zrozumieć, że NASZE DZIECI KOCHAJĄ SIĘ UCZYĆ mieć zajęcie a nie przechowalnie z zabawkami. A jeżeli ktoś twierdzi, że jest inaczej to po co pokazuje mu słońce i mówi słońce to po co dziecko pyta dlaczego po co ONA SZUKA odpowiedzi wiedzy.
I nie musi to być Doman itd ale zajęcia, które spowodują, że dziecko będzie chciało więcej bo nie ma sensu patrzeć i podziwiać ile umie bo wtedy je zniechęcisz zabijesz ducha ciekawości trzeba mu pomagać zdobywać kolejne schody
Jalla
CYTAT(ez)
A książkę mam po polsku icon_smile.gif ona uczy jak uczyć czytać icon_smile.gif

To ja poproszÄ™ blagam.gif jalla1@wp.pl

CYTAT(ez)
wiesz co my mamy co miesiac spotkania z Panią Anią jako korepetycje dla rodziców co to nic nie wiedzą icon_wink.gif powiem ci kiedy to przyjdziesz i sobie posłuchasz.

Bardzo bym chciała. Te korepetycje to są odpłatne czy w ramach przedszkola. Ktoś taki jak ja (z ulicy) może na nie przyjść???
ez
teoretycznie w ramach przedszkola ale wpadają różne osoby, które myślą w przyszłości o przedszkolu a pani Ania to chętnie hiihhi wszystkich rodziców wzięłaby na te korki
Proszę o e-mail to wyślę
Aleksandra
CYTAT(Patison)
Ola, napisz mi jeszcze prosze w jakim wieku jest Twoje dziecko, bo nie wiem  :oops:

Juz się cieszę na spotkanie icon_biggrin.gif . Ania ma 18 miesięcy, które skończyła 11 września.
Pozdrawiam
Patison
CYTAT(Aleksandra)
CYTAT(Patison)
Ola, napisz mi jeszcze prosze w jakim wieku jest Twoje dziecko, bo nie wiem  :oops:

Juz się cieszę na spotkanie icon_biggrin.gif . Ania ma 18 miesięcy, które skończyła 11 września.
Pozdrawiam


czyli z marca? Wi jest z kwietnia, to prawie rowiesnicy icon_biggrin.gif
menada
CYTAT(Jalla)
CYTAT(ez)
A książkę mam po polsku icon_smile.gif ona uczy jak uczyć czytać icon_smile.gif

To ja poproszÄ™ blagam.gif jalla1@wp.pl

CYTAT(ez)
wiesz co my mamy co miesiac spotkania z Panią Anią jako korepetycje dla rodziców co to nic nie wiedzą icon_wink.gif powiem ci kiedy to przyjdziesz i sobie posłuchasz.

Bardzo bym chciała. Te korepetycje to są odpłatne czy w ramach przedszkola. Ktoś taki jak ja (z ulicy) może na nie przyjść???


to ja tez poproszę o info i książkę na menada@poczta.onet.pl icon_biggrin.gif
Jalla
Menada! Wysłałam ci mailem materiały do nauki metodą Domana (gotowe do wydrukowania napisy).
Na książkę również czekam. Ez chyba nie zauważyła, że podałam już swój adres - jalla1@wp.pl
anonimowy
CYTAT(Jalla)
Menada! Wysłałam ci mailem materiały do nauki metodą Domana (gotowe do wydrukowania napisy).
Na książkę również czekam. Ez chyba nie zauważyła, że podałam już swój adres - jalla1@wp.pl


Dzięki icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
menada
To byłam ja icon_redface.gif zampomniałam się zalogować icon_rolleyes.gif
Aleksandra
CYTAT(ez)
No to ja doleję łyżkę dziegciu.
Dzisiaj byliÅ›my na urodzinach tam i oto  
1. nie ma gdzie zaparkować jest parking prywatny ??

My zaparkowaliÅ›my na przeciwko, ale kiedy weszli Å›my do budynku zauważyÅ‚am parking z tyÅ‚u ( niedaleko krÄ™gielni)  

2.  sale malutkie

To fakt, ale dla 5 maluchów jak moje ( 18 miesięcy do 2 lat) wystarczające


3. sala do zabaw bardzo uboga kulki z tunelem bez żadnych zabawek bez zjeżdżalni itd chyba, że my tak trafiliśmy ale w porównaniu z np Hop-Bęc to wygląda bardzo cienko


w Hop Bęc nie byłam, nie mam porównania, ale wydawało mi się, ze oprócz kulek i tunelu jest dużo innych zabawek. Dzieci się nie nudziły.


4. niestety Pani w recepcji na moje pytania o prowadzoną metodę i pytania na temat Domana nic nie umiała odpowiedzieć
NIe pytaÅ‚am, gdyż nawet nie wiem co to za metoda  :oops:  


5. niestety opieka na urodzinach tragiczna pani nie panowaÅ‚a nad dziećmi i gÅ‚Ä™boko podkopaÅ‚a mojÄ… wiarÄ™ w profesjonalizm tej instytucji.  
icon_eek.gif  
Koszt 300 zł !!! ale po interwencji rodziców firma przyznała się do porażki i nie chciała kasy chociaż tyle. Dzieci na szczęście zajęły się soba i były zadowolone same wymyślając zabawy gorzej że Pani która miała to robić nie uczestniczyła w tej akcji.


NO to majÄ… powód do rezygnacji z tak niekompetentnej osoby. Pani, ktora prowadziÅ‚a u nas w mojej oscenie byÅ‚a kompetentna, ale nie mam porównania, jak również nie czytaÅ‚am tych publikacji, o których piszesz.  


No ja jestem skrzywiona trochę bo Asia jak pisałam była przeze mnie prowadzona tym programem na podstawie książki Domana oryginalnej z super efektami. jak znajdę na dysku mogę podesłać. W przedszkolu program jest bardzo rozbudowany i obejmuje gimnastykę Domana, który głównie zalecał czołganie, chodzenie na czworakach itd.

Przyznam się jednak do jednego pracującej mamie ciężko codziennie pracować w ten sposób z dzieckiem i takie zajęcia sa wspaniałą możliwością do rozwoju. Sama chcę zobaczyć i spróbować


Ja nawet nie potrafiÄ™ siÄ™ bawić z dzieckiem i jak znam siebie, to pewnie nie potrafiÅ‚abym siebie zmobilizować, aby takie porady przeczytać i wprowadzać  :oops:  

Dla mam jednak bez kasy polecam tanią domową metodę , tak uczyłam Asię i efekty były wspaniałe
cała inwestycja to
polska książeczka    Rojkowska Naucz maÅ‚e dziecko myÅ›leć i czuć za okoÅ‚o 19 zÅ‚ -wszystko krok po kroku opisane a taÅ„sze niż materiaÅ‚y za 160 zÅ‚ zawiera to samo ale bez kartoników
do tego karton i czerwony i czarny flamaster koszt z 20 zł
kaseta z piosenkami przedszkolaka 10 zł
dużo chęci i systematyczności

zawiera precyzyjny opis co należy robić i jak dodatkowo rozwija zdolności matematyczne i myślenia przestrzennego. Potem dobre przedszkole icon_smile.gif
Aleksandra
Patisonku, dzisiaj nas nie będzie. Ania pociąga noskiem i nie spala cala noc. Pewnie czeka nas 5 zapalenie ucha w tym roku buuuuuuuuuuuuuuu.
Ola
PS Ale za tydzień bedziemy. Jesli bedziesz, to opisz mi jak wygladaly zajecia. Buziaczki
Patison
Duuuzo zdrowka dla Ani! szkoda, ze Was nie bedzie.....nastepnym razem icon_smile.gif
My sie wybieramy, wiec napisze icon_smile.gif mam zamiar (jak bedzie jak wink.gif ) foty pocykac tez jakies.

Zdrowiejcie i do za tydzien!
ez
wysłałam mam nadzieję, że doszła.
W listopadzie będą dni otwarte w naszym przedszkolu polecam, chociaż nie wiem jak dzieci będą pracować przy obcych, ale to chodzi chyba o pogdankę pani Ani. Acha radzę zarezerwować więcje niż godzinę
Jalla
CYTAT(ez)
wysłałam mam nadzieję, że doszła.

Doszła! Dziękuję icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.