To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co tu tak pusto???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnieszka.zg
Kobietki icon_lol.gif Mamuśki icon_lol.gif gdzie jesteście icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
No kurcze tylko jeden wątek icon_question.gif icon_question.gif czyżby tak nas mało było ?? eeeeeeee.......... chyba nie co??
Proszę mi tu szybciutko się meldować po kolei co i jak i skąd jesteście, co bym za długo nie czekała na jakikolwiek odzew icon_razz.gif
Pozdrawiam Was . Agnieszka
Haga- gość
AguÅ›
chyba nic się z tym nie da zrobić icon_sad.gif Ale i tak sie melduję.
Agnieszka.zg
no i to aguś mi się podoba że się meldujesz icon_lol.gif wink.gif
Ania_z_Natalka
Tez sie melduje. Wlasnie znalazlam to forum i mowie wszystkim czesc.
Ania mama Natalii z Zielonej Gory
dora31
hej
Halo jest tu ktoÅ›!!!
Mam na imię Dorota,25 lat i dwóch wspaniałych synciów 5,5 letniego Przemka i 10 miesięcznego Kamilka,który właśnie zaczyna chodzić.Sam jeszce nie tylko zamęcza wszystkich dookoła żeby go prowadzać.Au kręgosłup mi zaraz od tego pęknie!
Pięknie też powtarza po nas wyrazy i w ogóle jest gadułą.
Włanie wróciliśmy znad morza-niesamowite wrażenia-mali na razie przestali chorować.
Cicho wszędzie ciemno wszędzie...
pozdrawiam jak ktoÅ› tu zajrzy.
haga-gość
No no coś się ruszyło, może zacznie żyć to nasze "lubuskie" icon_biggrin.gif
anonimowy
Chyba jednak nie zacznie.Nikt tu nie zachodzi icon_cry.gif
Dorota
Agnieszka.zg
no ja tu zagldam icon_smile.gif icon_lol.gif
powiedzcie mi gdzie jedziecie nad morze moze jakies namiary na dobra ,sprawdzona i niedroga kwatere prywatna???
dora31
hej
Jak już pisałam my tydzień temu wróciliśmy znad morza.Byliśmy w Dźwirzynie koło Kołobrzegu.
Było super.
Także 3,nie 4 lata temu byliśmy w Dźwirzynie tylko,że wtedy na kwaterze prywatnej-chyba nie była najtńsz więc nie podam adresu,a teraz w ośrodku wczasowym.
Trzy lata temu byliśmy za to we Władysławowie,także na prywatnej kwaterze.
O ile zorientowałam się to średnia stawka od osoby nad morzem wynosi 20 zł plus jak byś chciała wyżywienie.
Ludzie tam zyją z przyjmowania wczasowiczów,nawet chodzą po ulicach,peronach,przystankach autobusowych z tabliczkami: WOLNE POKOJE.
Bardzo mną wstrząsnęło to,ile tam było dzieci i ludzi dorośłych upośledzonych.U nas w mieście tego tak nie widać.
Naprawdę serce się ściska patrząc na tych ludzi-a szczególnie właśnie dzieci.
Dopiero tam tak naprawdę zrozumiałam,ile miałam szczęścia,że mam zdrowe dzieciaczki.
pozdrawiam
Dorota
haga- gość
A ja tam lubię snobistyczne Międzyzdroje icon_biggrin.gif Byłam z mężem (wtedy jeszcze nie z mężem ) pięć lat temu i płaciliśmy za kwaterę prywatną 25 zł ale to było w sierpniu. Dziwnów i Niechorze też są fajne, a przynajmniej nie ma tam tłumów.
Więcej miejsc nie odwiedziłam bo pogaoda nad naszym morzem daje wiele do życzenia.

Haga
Agnieszka.zg
a ja chyba sie zdecyduje na dziwnow bo tam jeszcze nie bylam no i nie jest tak daleko icon_lol.gif
dora31
Co masz do zarzucenia pogodzie nad Bałtykiem?
Nam pogoda zawsze sprzyja,a że trochę powieje to chyba dobrze.
Zawsze możesz wejść do sauny.HA HA HA
pozdrawiam
Dorota z chłopakami (1998 i 2002)
Haga- gość
Dora 31
a mam do zarzucenia pogodzie nad bałtykiem dużo, a nawet bardzo dużo.
Widzisz ty trafiasz na pogodę, a ja byłam 3 razy i za każdym razem było trochę ciepła, ale nie na tyle by wykąpać sie i poopalać. Ile dni można zwiedzać Międzyzdroje? Powiem bez bicia że 2-3 i co dalej? Ano lepiej te pieniądze spożytkować inaczej, może Słowacja, bądż Chorwacja.

Kocham nasze morze, ale przez pierwsze 2-3 dni, a później to go wręcz nienawidzę.

Haga
dora31
hej
Sprzyja to nie znaczy,że jest upał.Teraz byliśmy 2 tygodnia i tylko 2 dni opalalismy sie na plaży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Ale ja sie cieszyłam,bo mój 10 m-czny bobas nie lubi upałów.
Ale masz rację-na pogodę trzeba trafić,nie zawsze jest taka jaką chcielibyśmy!
No cóż-następnym razem życzę Ci takiej...jaka sama sobie życzysz!
...oczywiście pogody!
pozdrawiam
Dorota
Agnieszka.zg
no kobietki , wróciłam wczoraj z nad morza i było super choć ja jestem zmęczona bo byłam sama z dziecmi. pogodę miałam przez 1.5 tyg. tak ,że codziennie siedzieliśmy na plaży po 4-5 godz. Byłam w Rewalu bo tam mi cenowo pole namiotowe odpowiadało.Od czwartku zrobiło się zimno i wiał okropny wiatr więc w sobotę zwineliśmy się do domku i o 10.30 wyjechaliśmy, a że korki były niesamowite to do domciu zjechalismu dopiero o 18.00 ( całe 3 godz. w plecy) ale moje dzieciaczki są dzielne i super zniosły podróz.
A tak swoją drogą to myślałam ,że jak dosiądę komp. po tych 2 tyg. to będę miała co czytać a tu co??? nikt nic nie pisze na lubuskim???no chyba że jesteście na wakacjach - to rozumiem icon_lol.gif
anonimowy
Aguś ja też od tygodnia jestem w domu. Przez trzy tygodnie byłam w pięknym domu z ogrodem. Ja siedziałam z mężem na werandzie, piliśmy kawę, a Szymuś szalał i dokazywał. Taki wyjazd to była dobra lekcja samodzielności dla niego.
A podobno jak urósł przez ten czas icon_biggrin.gif
Fajnie było ale sie skończyło.Ale nie ma tego złego, w przyszłym roku znów dostaliśmy zaproszenie.

Całuję
Haga
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.