To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pomysły mile widziane

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

moniczar
CHcemy wyremontować Kajce pokoik. Jest nieduży i raczej ciemny. STrasznie podobają nam się (przynajmniej na stronie) mebelki IKEA https://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/serv...154&cattype=sub
Co o nich myślicie? A może któraś z Was ma takie? Zastanawiamy się jaki kolor wykładziny i tapety do takich mebli by pasował. Wpadłam na ceglastą wykładzinę i brzoskwiniowo-morelową tapetę ale może któraś z Was ma lepszy pomysł (gust icon_smile.gif)) i zmysł artystyczny.
Kocurek
Meble bardzo ładne, cegła na podłogę praktyczna. Natomiast na ściany wybrałabym coś innego niż morela/brzoskwinia, zwłaszcza w zestawieniu z cegłą. Jakoś te dwa kolory razem nie bardzo widzę.
Fajnym tłem dla tych jasnych mebli byłby jakiś wariant cegły z podłogi. Mógłby to być kolor w tym samym odcieniu, ale o ton/dwa jaśniejszy.
Albo tapeta z wzorkiem, i wtedy ściana dwukolorowa z bordiurą, górą jaśniejsza.
Obobiście wersja nr 2 podoba mi się najbardziej icon_smile.gif
Pokój byłby ciepły, nie za ciemny, i z charakterem.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
myszka
To ja siÄ™ wtrÄ…cÄ™, ale nie do Moniczar (sorki!).

Właśnie urządzam pokój Miłoszowi. Dodatki w kolorze soczystej zieleni. Jestem teraz na etapie okna.
Rosa, zasłonki też z Ikei? Jakie? Pytam, bo ja do Ikei mam kawał, ale jeśli byłyby warte grzechu, to poczekałabym i załatwiłabym sprawę przy okazji np. spotkania z Tobatką.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
myszka
Dzięki, Rosa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.