To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Początek ciąży a sex???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ahoff
Czy sex w pierwszym trymestrze ciąży jest bezpieczny? lekarz, co prawda powiedział, ze można... ale czy na pewno???
Czy skurcze nie wywolaja poronienia?
Aga.
Potwora
Jeżeli lekarz powiedział, że można to... może warto go posłuchać wink.gif
OlivkaMamaNorbercika
Jeżeli ciąża przebiega bez komplikacji to pewnie, że można icon_smile.gif Korzystaj dopóki brzuszek mały, bo później to już trudniej zmieniać pozycje z wielkim brzuchalem icon_lol.gif icon_cool.gif
No i nie szalejcie za bardzo icon_wink.gif
funia
Jeśli wszystko przebiega normalnie to do samego końca można.

Nam pani doktor zakazała w I trym. bo mieliśmy plamienia, a pod koniec to nawet zaleciła, żeby się ładniej szyjka spłycała (do porodu). Ale rzeczywiście trzeba pamiętać, ze w spermie jest prostaglandyna i ona może wywołać skurcze porodowe, ale ponoć nie wywoła porodu, aż do czasu, gdy organizma matki nie bedzie gotowy.
Karolka18
Jeśli można to TRZEBA korzystać icon_wink.gif Ja kończe 3 miesiąc i musze przyznać,że jest nam o wiele przyjemniej niż przed ciążą icon_biggrin.gif Nie wiem czym jest to spowodowane,ale ważne ,że jest super icon_wink.gif Hehe,pozdrawiam icon_smile.gif
AIOWA
Karolka ja tez slyszalam ze od 13 tygodnia jest superowo!!
ja na poczatkunie mialam przeciwskazan ale sie balam po z pierwsza ciaza mi sie zle kojarzy ze po sexie zaczelam plamic i sie okazlo ze fasolka obumarla....pozniej dostalismy zakaz...teraz juz niema problemu:) wazne wlasnie zeby nie przesadzac icon_smile.gificon_smile.gif ale to napewno nie zaszkodzi bobaskowi jak jest ciaza bezproblemowa icon_smile.gif
Dudek
Można choć jeden lekarz mi powiedział , że nie ... więc zmieniłam lekarza !
Najbardziej wskazane jest pod koniec ciąży bo przyspiesza poród
Miłej zabawy :D
myszowata
A to mnie pocieszyłyście, bo ja w I trymestrze miałam plamienia właśnie po, więc postanowiliśmy zrezygnować (stwierdziłam, że dzidzi ważniejsze niż zabawa). I myślałam, że tak już do końca musimy abstynencję zachować. Ale się mąż ucieszy icon_smile.gif
Monia5
Ida a wiesz dlaczego plamiłaś??? Ja tez plamiłam a powód - polip. Leżałam w szpitalu icon_sad.gif przez pare dni.Więc uważaj ale mam nadzieje,że to nie to.Miłych wieczorów wink.gif
myszowata
Dokładnego powodu nie zdiagnozowali. Też położyli mnie do szpitala, przebadali i nic nie znaleźli. Ale to było na początku sierpnia i od tego czasu się nie powtórzyło:)
SylwiaK
Przez cały I trymestr II ciąży miałam plamienia podczas stosunku, przestaliśmy więc się kochać, ale próbowalismy co jakiś czas. Od początku II trymestru plamienia ustały a my cieszym się z każdej chwili, bo wiemy jak to będzie po porodzie...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.