To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

USG PIERSI ZA 10 ZŁ - Avon Kontra Rak Piersi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Jalla
"Wielka Kampania Życia - Avon Kontra Rak Piersi dofinansowuje w tym roku 20 tysięcy badań usg piersi.
Wybraliśmy 100 sprawdzonych ośrodków medycznych w całym kraju,
gdzie za 10 zł kobiety w wieku 20 - 45 lat będą mogły wykonać to badanie.
Lista ośrodków jest dostępna pod bezpłatnym numerem
infolinii Amoena 0-800 20 66 74 (pon-pt w godz. 9.00 - 16.00)
lub
na stronie internetowej www.avon.com.pl
Akcja trwa od 15 września do 15 grudnia

Wczesne wykrycie - to Życie !"
mamuśka.chłidzw
dzięki. Sprawdziłam i jest jeden ośrodek w moim mieście. icon_rolleyes.gif
Zamierzam skorzystać.

Na początku października minie 2 lata od śmierci mojej koleżanki (umarła na raka piersi, z później doszły przerzuty). Miała 32 lata. Dwoje małych dzieci. Jej śmierć mną bardzo wstrząsnęła.
Doruśka
we Wrocławiu nie ma miejsc.
Potwora
CYTAT(Dorusia)
we Wrocławiu nie ma miejsc.


w ciagu 6 dni trwania akcji nie ma już miejsc do grudnia?? icon_eek.gif
mamuśka.chłidzw
CYTAT(Dorusia)
we Wrocławiu nie ma miejsc.


dzwoniłam przed chwilą pod wpływem twojego postu. U nas na wrzesień nie ma miejsc. Mam zadzwonić na początku października wtedy mnie zapiszą.
katiek
Ja się zapisałam chyba 5 czy 6 września na 13 października. I to było jedno z ostatnich miejsc.
Paula.
Ja zapisałam nie tylko siebie, ale także 4 koleżanki z pracy. W tą sobotę (15 października) spotkałyśmy się przed hospicjum, w którym miało być robione badanie. Umówione byłyśmy na 10:30. W ośrodku było 6 pań, które były umówione na 10:00 i czekają, bo pana doktora nie ma. Po 15 minutach poszłyśmy się dopytać co się dzieje. Pan na portierni nie potrafił nic nam konkretnego powiedzieć, poza tym, że dotąd pan doktór spóźniał się 30 minut, a tu już 45 minęło. Na naszą prośbę zadzwonił do niego, ale pan doktór przy każdej próbie odrzucał połączenie. O 11:00 znów ponowiłyśmy próbę z identycznym skutkiem. No i dałyśmy sobie spokój, bo ile można czekać. Ja rozumiem, że to prawie bezpłatne badanie, rozumiem, że panu doktorowi coś mogło wypaś, ale chociaż przekazałby informację o której będzie i czy w ogóle będzie.

Miałam tam zadzwonić po niedzieli i dowiedzieć się czy pan doktór dotarł. Ale nie miałam czasu. Mam nadzieję, że jutro mi się uda.
Wkurzające jest, że reklamują się jaką to wspaniałą akcję organizują, a jak przychodzi co do czego to realizacja jest marna.
katiek
Paula napisz albo zadzwoń do avon-u. Przecież to oni płacą za te badania, reklamują całą akcję i podpisali z panem doktorem umowę. Może dzięki temu za rok wybiorą kogo innego.
JA z mojego usg jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jak usłyszała ze mam problemy z tarczycą, to po zbadaniu piersi zrobiła mi W RAMACH ZAPŁATY ZA TO USG PIERSI usg tarczycy, w którym wyszło że lekarz który mi robił usg tarczycy 2 tygodnie wcześniej jast ślepy icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif . A jako dowód dostałam zdjęcia, które pokażę przy następnej wizycie w poradni icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
Paula.
Dzwoniłam do poradni, podobno badanie było przełożone na dzień następny, szkoda, że nikt nas nie poinformował.
mamy zgłosić się w dniu kolejnego badania, ale nie wiadomo czy zostaniemy przyjęte icon_evil.gif
justin
no to wściec się mozna.
szkoda, że organizacyjnie nie zorganizowane w ogóle icon_wink.gif
Magdula
W Gdańsku miejsc brak icon_sad.gif
AJA
No cóż ja znalazłam to ogłoszenie u nas w przychodni poszłam do lekarza i dowiedziałam się że zapisy skończyły się dwa tygodnie temu.
Byłam dwa tygodnie temu w przychodzni z dzieckiem na szczepieniu i jakoś wtedy tej kartki nie było!!!!!

U nas w mieście takie badania sa nierealne lekarz informuje swoich znajomych a jak przychodzi zwykły szary człowiek to dowiaduje się, że już za późno.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.