To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

moja Olimpia dziś połknęła kolczyka/i(?) :(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Eta
Olimp obudziła sie dziś z popołdniowej drzemki, ja kończyłam obiad, siedziała chwile na nocniku, potem ja ubrałam, już w buty itd bo zamierzałam iść z nia na spacer, poszłam sie tylko pprzebrać, zabrałam śmieci, i wychodzimy, cofnęłam się bo przypomniałam sobie że musze jeszcze otworzyc okno i zauważyłam że w pokoju leży pudełko z jej kolczykami, skąd się tam wzieło?, leżało wysoko na półce nad biurkiem, jak i kiedy ona sie tam wdrapała, i... dopiero zapaliło mi sie czerwone światło, o Boże pomyslałam... otworzyłam pudełko a w środku pusto, przypomniałam sobie że siedziała w tym miejscu jak poszłam sie przebrać, to byla naprawde chwila, wpadłam w popłoch, zaczęłam biegać szukać i nic, pytam Olimpka gdzie są kolczyki, a ona, mi na to :Oli sama am icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif , więc jej mówię, Olimpka włożyłaś do buźki tak? i co wyplułaś? -Yyyy, zjadłaś? ; tak-ona mi na to
O Jezu co robić?
Dzwonię na usg, pan mówi że trzeba na izbe przyjęć, więc pojechałam, czekam i czekam, dostaje na łeb, a Oli szaleje jak zwykle, przez głowę kłębią mi sie myśli i to poczucie winy podsycane przez ...(mniejsza już kogo), po coś ich nie schowała głębiej?....

Jezu, a jak się jej wbiją, jak cos sie stanie, co będzie, co bedzie....
lekarz od niechcenia dał skierowanie na rtg
a tam morze ludzi... Jezu ile to jeszcze potrwa?
Wreszcie jest zdjęcie, pani mnie woła i mówi jest jeden,prosze wrócić z zdjęciem na izbe przyjęć...
I znów przerażenie, gdzie drugi, co bedzie, co bedzie????
Znów ta kolejka, czekam, czekam, wreszcie mnie zawołano.Lekarz znów od niechcenia poinformował mnie że owy kolczyk jest juz w jelitach i mam kontrolować kupki,
a gdzie drugi?
kazał mi szukać w domu
przerzuciłam wszystko od podstaw i NIE MA!!!

Strasznie siÄ™ bojÄ™!!!!
miluczek
Matko kochana, te nasze dzieciaki nas wykonczÄ… nerwowo.

Eta, spokojnie, jeżeli jest już w jelitach to ok. Wyjdzie na 100% z kupką, a drugiego kolczyka szukaj i zapytaj małą czy połknęła obydwa, w co wątpię, bo przecież rtg by wykazało.

Będzie dobrze.
jak mój Tygrys przeżył zawalenie sie komody na niego ( icon_confused.gif ), to Twoja mała połknięcia kolczyka nawet nie odczuje.
Tylko Ty siÄ™ trochÄ™ podenerwujesz

Pisz co i jak przytul.gif
Eta
wiesz Miluczku jak go z niej wydobędę to w ramke oprawie i do konca życia jej wypominać to będę icon_wink.gif
i wszystkim jej fircykom pokażę, żeby ostrzec przed kupowaniem sroce biżuterii, bo szkoda no nie icon_wink.gif

a to były jej najładniejsze kolczyki...

ech żartuję, a ściska mnie i co chwile sprawdzam czt oddycha,
żeby już było po wszystkim
no i gdzie ten drugi przeklęty kolczyk?

nigdy wcześniej mi takiego numeru nawet nie próbowała zrobić, nie sądziłam że może cos takiego odstawić...

ech jak te dzieci pilnować???
miluczek
CYTAT(Eta)
ech jak te dzieci pilnować???


Nie znam jeszcze takiego dziecka, które by nic sobie nie zrobiło.

Upilnować się nie da icon_exclaim.gif icon_lol.gif

Dziś TIger znów rąbnął się w łepetynę icon_rolleyes.gif , poryczał minutę i kazał się postawić znowu na podłodze, żeby móc szaleć.

Choćbyś nie wiem jak pilnowała to i tk dziecko znajdzie sposób żeby coś sobie zrobić. Niestety icon_rolleyes.gif icon_exclaim.gif

PS. Ja też po różnych ekscesach łażę całą noc ipatrzę czy młody oddycha icon_lol.gif
Agnieszek
Moja córeczka mając 6 lat połknęła spinkę do włosów, niewielką ale metalową:/ U nas niestety skończylo się na interwencji gastroskopowej(w narkozie) ale dlatego, ze po ponad tygodniu spinka nadal tkwiła w żołądku. Nie pisze tego broń Boże zeby cię straszyć - w waszym przypadku powinno być łatwiej- kolczyk jest jednak duzo mniejszy niż spinka... nam kazano dawać jeść dużo chleba, ziemniaków żeby "ciało obce" miało się z czym "zabrać" w dalszą drogę. trzymam kciuki, zeby wszystko się dobrze skończyło!
Eta
na rtg już wczoraj kolczyk był niby w jelicie grubym, dziś bylismy w poradni gastroenterologicznej, ta wizyta od dawna była umówiona ale przy okazji i w sprawie kolczyka mogłam sie skonsultować, na razie lekarz nas uspokaja i każe czekać 6 dni, jak nie wyjdzie, to wtedy będziemy myśleć...
trzymajcie kciuki!!!!!!PROSZĘ!
pirania
Eta,

byle kolczyk nie pogneby tych transformersow jakimi sa nasze dzieci..... wierz mi. Za pare dni bedziesz sie smiala z przygody.
sammy
Moje dziecko mając coś między trzy a cztery lata połknęło 10 groszy. Czy wyszło drugą stroną, to nie mam zielonego pojęcia. W każdym razie żyje i ma się dobrze, a ma prawie cztery razy tyle.

Gdybym miała się przejmować każdą rzeczą, którą robią moje dzieci, to w chwili obecnej byłabym już łysa wink.gif icon_lol.gif

pozdrawiam
s.
PATIszon
CYTAT(Eta)
a to były jej najładniejsze kolczyki...


Jesli ze szlachetnego kruszcu to jeszcze go odzyskasz... icon_cool.gif
justin
Eta, trzymam kciuki.'
Boże drogi, pilnuj te nasze dzieciaczki icon_rolleyes.gif wink.gif .
marzena 30
Elązbietko napewno wszystko skończy sie dobrze.
Dzieci maja to do siebie,że polykaja zakazane rzeczy:)
Eta
dzięki dziewczyny

zaczynam czuć sie jak poszukiwacz złota icon_confused.gif
kupa była, niestety karatów w niej zero icon_wink.gif

czekam dalej
Eta
CYTAT(sammy)
Moje dziecko mając coś między trzy a cztery lata połknęło 10 groszy. Czy wyszło drugą stroną, to nie mam zielonego pojęcia. W każdym razie żyje i ma się dobrze, a ma prawie cztery razy tyle.

Gdybym miaÅ‚a siÄ™ przejmować każdÄ… rzeczÄ…, którÄ… robiÄ… moje dzieci, to w chwili obecnej byÅ‚abym już Å‚ysa icon_wink.gif  :lol:  

pozdrawiam
s.


wiesz sammy różnica jest taka że 10 groszy to sie o nic nie zachaczy i sobie przejdzie te drugą stroną, kolczyk może się wbić w coś ostrym końcem i powodować jakiś ropień, zapalenie itp, nie jestem matką panikarą wręcz przeciwnie

Gastroenterolog kazał czekać 6 dni, dziś mija 7 i nic, poza tym nie daję głowy że ona tego dnia go łyknęła
DziÅ› jedziemy do szpitala...
Eta
ho
kolczyka nie ma icon_smile.gif
nie wiem kiedy i którędy wyszedł, ale nie ma icon_smile.gif
anita
no i całe szczęście icon_biggrin.gif
Tobatka
No to dobrze.. Może z Ciebie, Elu, kiepska poszukiwaczka złota? icon_wink.gif

Najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.