To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ciekawy człowiek...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

grzałka
do poczytania dla tych, którzy omijają GW

https://serwisy.gazeta.pl/df/1,34471,2919734.html
marghe.
bardzo interesujÄ…cy icon_confused.gif
Kocurek
Podziwiam jego odwagÄ™, ale jego psychiczny ekshibicjonizm ( i reszta) mnie razi icon_rolleyes.gif
Najchętniej wstawiłabym ikonkę "stukającą się w czoło".

Ciekawe, czy sam się w nie postuka jak za 10 lat zacznie mu się rozpadać twarz, jak M. Jacksonowi?
Siunia
No widzisz, Kocurku icon_wink.gif
Ty postukałabyś w czółko ikonką, a On jest szczęśliwy icon_lol.gif
Mnie takie rzeczy dziwiÄ… - On ma dopiero 25 lat
Ale jak ktoÅ› lubi...
Kto wie, może za 10 lat liftingi to będzie norma icon_wink.gif i same poddamy się takim zabiegom icon_lol.gif , albo jeszcze wymyślniejszym icon_twisted.gif


- Siunia
Siunia
[quote=Kocurek]Ciekawe, czy sam się w nie postuka jak za 10 lat zacznie mu się rozpadać twarz, jak M. Jacksonowi? [/color]

Jeżeli tak się stanie, to media napewno o tym doniosą wink.gif
Dowiesz siÄ™ o tym prawie natychmiast icon_lol.gif


- Siunia
sdw
Ma facet pomysł na siebie icon_lol.gif
kasiarybka
No Gość faktycznie ma jakiś tam pomysł na siebie, dla mnie osobiście strasznie nie podobają się tacy "lalusie".
Kocurek
CYTAT(kasiarybka)
No Gość faktycznie ma jakiś tam pomysł na siebie, dla mnie osobiście strasznie nie podobają się tacy "lalusie".


Mnie też. Przedtem wyglądał sympatycznie, jak "uroczy brzydal" a teraz jak homo nie wiadomo co - laluś bleeeee. Lifting w wieku 25 lat.........

Nie wierzę, że te operacje nie pozostawią żadnych skutków na skórze. Jak się naprawdę zacznie starzeć...............
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.