To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

szpital na Raciborskiej w Katowicach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

IzuÅ›
Witam wszystkie Mamy!!! mam termin na grudnia i zaczynam się zastanawiac nad wyborem szpitala. Dziesięc lat temu rodziłam w szpitalu na Raciborskiej w Katowicach, i przyznaje że warunki były takie sobie.
Może ktoś wie jak tam jest teraz ?
pozdrawiam papa icon_biggrin.gif
mikado
Kolezanka niedawno tam rodzila i sobie chwalila icon_smile.gif Oddzial jest po remoncie, maja dwie osobne sale do porodow, wanne do porodu w wodzie, system roamingu czyli mozesz przebywac z dzieckiem 24h na dobe, znieczulenia na zyczenie, ogolnie super ale jest jedno ale... mianowicie jezeli jestes pacjentka ktoregos z lekarzy tam pracujacych nie ma problemu z przyjeciem, natomiast jezeli nie jestes prawdopodobnie odesla Cie do innego szpitala rodzic icon_sad.gif

https://www.szpital.net.pl/index.php?y=2&x=11&x1=7&b=0

To jest strona szpitala
izuÅ›
Bardzo dziękuje za informacje icon_biggrin.gif oraz za link szpitala icon_biggrin.gif
Mariola***
Izuś - polecam!!! Drugie (ewentualne dziecko)tez będę tam rodziła na 100%. Warunki są barzdo dobre -szpital po remoncie. Na sali porodów rodzinnych jest nawet kanapa skórzana, dla tatusiów icon_wink.gif
Jedyny minus - zdarza się sporo kobiet na sali. Ja leżałam na 5-cio osobowej. A tłok jest tam taki bo wszyscy podobno wybierają ten szpital do porodu. Inne w K-cach świecą pustkami icon_biggrin.gif
Agnieszka
Poniżej link z iformacją o szpitalu na Raciborskiej icon_smile.gif


https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=7942
Mandzia
Też chcemy wybrać ten szpital na nasz pierwszy poród.Mamy nadzieję że wybór jest dobry
Antosiowa mama
Hej ! bardzo polecam szpital na Raciborskiej. W ciąży kilka razy leżałam tam no i oczywiście rodziłam. Miałam bardzo skomplikowaną cesarkę, presonel i lekarze byli cudowni! Szpital jest ładnie odremontowany, czysty, sale są 2-3 i 5-cio osobowe z łazienkami. Jest bardzo kameralnie i przytulnie.
Pozdrawiam cieplutko
Mandzia
Dla wszystkich zainteresowanych przyszlych mam jest dobra wiadomość-w szpitalu na raciborskiej od marca nie trzeba placic!!
Bezpłatne jest:
-znieczulenie zewnatrzoponowe
-porod rodzinny
-porod w wodzie.
Jedynie trzeba placic za szkole rodzenia-250 zł
Mandzia
Witam wszystkie przyszle i obecne mamy.Chcialam bardzo pochwalic szpiotal na Raciborskiej.Fachowa i mila obsluga,czulam sie podczas porodu jak w domu.Później bylo troche ciezko ale to wynikalo z ciecia.Polecam wszystkim!!
anetadr
Moja bratowa w styczniu będzie rodzić. W tej chwili z powodu zwężonej szyjki maciccy trafiła do szpitala w Zawierciu, ale nie chce tam zostać.

Przeczytałam wątek o szpitalu na Raciborskiej i zastanawiamy się, czy by jej tam nie przenieść. Interesuje mnie czy to przeniesienie jest możliwe ot tak, na życzenie? Czy też trzeba spełnić jakieś warunki? No i czy trzeba chodzić do lekarza tam pracującego, a jeśli tak, to czy moglibyście mi polecić kogoś takiego?

Pozdrawiam

Aneta
Mariola***
anetadr- mogę powiedzieć tyle, że lepiej traktuję pacjentki, które chodziły do lekarza z tego szpitala. Podobno. Takie panowały opinie.
Z przyjęciem raczej nie ma problemu, ze tak powiem "z ulicy".
Chociaz , jak ja rodziłam to były tam dosłownie tłumy. i w pewnym momencie musiały im się skończyc łózka.
A polecić mogę swojego lekarza. Bardzo chwalą sobie tez ordynatora. wyleciało mi chwilowo nazwisko.
anetadr
Mariola, dzięki za odpowiedź. Jeśli można, poproszę namiary na tego lekarza na pw.

Bratowa wyszła ze szpitala, bo nasi lekarze "nie wiedzieli co jej jest" i "nie umieli jej pomóc".

Aneta
Mariola***
Napisałam na pw
anetadr
CYTAT(Mariola ***)
Napisałam na pw


Nie wiem jak to się stało, ale nie dostałam pw. icon_sad.gif

Może e-mailem będzie pewniej: anetadr@gazeta.pl


Aneta
katna
ja tez rodzilam na Raciborskiej 2,5 roku temu. chwale sobie bardzoten szpital. bardzo dobre opinie tez o tym szpitalu slyszalam, zanim zdecydowalam sie tam rodzic.
moj gin to dyrektor tego szpitala, nie mam do niego zastrzezen:)
polecam tez ordynatora, to on mi robil cesarke i jesli bylaby koniecznosc przy drugim dziecku cesarki, to na pewno u niego.
polecam !!!!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.