To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

poprosić o coś chłopa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dora2
od 2 tygodni wiemy ze idziemy na imprezkę okolicznościową na która wypada iśc z prezentem. Prezent został obgadany i ba nawet wybrany , należało tylko znaleźc potrzebna kolorystykę i faktyre i JA OSOBIŚCIE TO ZROBIŁAM. Chłopu nie podeszło icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif , dibali tylko wiedza dlaczego. Zaoferował sie ze wstąpi po drodze z pracy do sklepu i zakupi odpowiedni prezent. Od 3 dni pytam sie czy to zrobił bo ja 400 km dalej nie dam rady tego załatwic. A ta cholera mówi że ma czas i ze spoko itd icon_twisted.gif No i czego sie dzisiaj dowiaduje. ZE TROL JEDEN NIE POSZEDŁ DO SKLEPU TYLKO DOGADAL SIE Z 2 INNYMI PARAMI I DORZUCIMY SIE DO PREZENTU KTÓRY MI ZUPELNIE NIE PASUJE icon_twisted.gif rycze.gif Nie chce znajomym dawac czegos do czego nei jestem przekonana. Nie cierpie jego lenistwa, nie chciało mu sie tyłka z auta wystawic czy co? Jutro bladym świtem polece i kupie to co chce a do niego nie planuje sie odzywac inaczej niz tonem uprzejmej jaszczurki 21.gif
ewis_
icon_lol.gif samo życie icon_lol.gif
Dora2
ale mała awanturkę mozna urządzić i focha tez trzele a co - przynajmniej mi sie humor poprawi. Leniwiec jeden pospolity 11.gif
ewis_
dokładnie, nie daruj mu tak łatwo diabel.gif
Dora2
o łatwo to to na pewno nie przejdzie, zwłaszcza ze jechałm jak głupia zeby ten prezent wybierac a jemu nie pasowało to teraz będzie miał za swoje. Aha i zamierzam pic na imprezie, poprosił mnie trol żebym prowadziła auto ale teraz nie ma o tym mowy . Kara musi być.
Cholera nie lubie jak mnie tak wystawia do wiatru i to miną niewiniątka a ja jak taka głupia stoje i nic nie mówie bo mi szczeka opadła.
adzia
Dora, bardzo Cię przepraszam, ale czy nie sądzisz, że trochę wyolbrzymiasz problem? Znaczy, nie chodzi mi o to, że masz żal do faceta, ale chyba nie jest dobrym pomysłem wiercenie mu dziury w brzuchu i mszczenie się...Poszedł po najmniejszej linii oporu, ale to naprawde nie zbrodnia icon_wink.gif
ewis_
adzia, ale przeca to z przymrużeniem oka było wink.gif
Dora2
no pewnie że z przymrużeniem oka. ten temat to tak troszkę do smiechu i z faceta i ze mnie. Tak na luzie przy piątku. Pewnie ze mu głowy za to nie urwę choc wymysliłam inny prezent. icon_lol.gif
adzia
CYTAT(aleve)
adzia, ale przeca to z przymrużeniem oka było  :wink:


icon_smile.gif Emotikony mnie zmyliły icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.