To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

rozstepy?POMOCY

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

violetta1
Hej.Dziewczyny mam problem. czy kremu przeciw rozstepom mozna wczesniej stosowac?Zaczelam dosc wczesnie.Od 2 mc ciazy za namowa kolezanki.Vichy niby dobry ale teraz strasznie sie martwie czy dobrze zrobilam, czy nie zaszkodzi to mojemu malenstwu.czy ktos moze wie cos wiecej? icon_cry.gif pomocy icon_sad.gif
Mika
nie zaszkodzi -możesz smarować się aż do porodu i po porodzie również icon_smile.gif
Kojkoj
Nie zaszkodzi. ja tez tym smarowałam i tez tak wcześnie zaczęlam
i.
Ten krem stosowałam przez całą ciążę. On chyba nawet specjalnie na ten okres służy (ciąży).
funia
Ja stosowałam najpierw Fissan (27 zł), a później Elancyl (89 zł).
Nie mam ani kawałka rozstępu, a w ciąży przytyłam 13 kg.
KM
A ja stosowałam kremy firm: Fissan, Gerber, Mustela, Galenic (nie wiem czy wszystkie wymieniłam) i mam rozstęp na rozstępie. Pomimo że minęły już ponad 2 lata od porodu icon_wink.gif Taka skóra-żaden krem nie pomoże icon_confused.gif
amo
Mysle, ze bedzie dobrze, ale o ile pamietam kremy przeciw rozstepom mozna stosowac po 4 m-cu. Ja tez kupilam sobie Vichy na poczatku pierwsze ciazy i czekalam troche zanim go uzylam - info powinna sie znalezc na opakowaniu.

A swoja droga, w drugiej ciazy smarowalam sie juz tanszymi specyfikami - kremem z maslem kakaowym, oliwka, balasamem i nie mam zadnych nowych rozstepow, a w kieszeni roznica znaczna icon_lol.gif . Mysle, ze jak ktos ma miec rozstepy to najlepszy krem nie pomoze.
KM
CYTAT(amo)
Mysle, ze jak ktos ma miec rozstepy to najlepszy krem nie pomoze.


Racja
Kocurek
CYTAT(KM)
CYTAT(amo)
Mysle, ze jak ktos ma miec rozstepy to najlepszy krem nie pomoze.


Racja


Ano, racja..........
Mnie pomógł masaż. Masowałam się w pierwszej ciąży w/g instrukcji pani M. Wisłockiej (książka "Sztuka kochania" icon_lol.gif ) i faktycznie masaż działał. Piszę właśnie: masaż, bo kremy w obu ciążach stosowałam chyba wszystkie (i to naraz, smarując się kilka razy dziennie icon_eek.gif ) no i po Dominice mam rozstępy okropne icon_cry.gif ona nie pozwalała masować, kopała okropnie (nawet rajstop nie cierpiała icon_eek.gif zapisu nie dała zrobić, nic nie mogło JEJ ściskać) i w ogóle bolał mnie brzuch.
Masaż polecam - w jego działanie wierzę, w kremy nie.
.uzytkownik.usuniety.
Też smarowałam się namiętnie w obu ciążach. Gdzie nie zrobiły się rozstępy w pierwszej, w drugiej się pojawiły icon_mrgreen.gif I teraz mam cały brzuch jak jedna wielka blizna... Przynajmniej już przybladły.

Z
lena77
ja nie mam ani jednego rozstepu i mysle, ze to dlatego, ze moja mam tez ich nie miala. kremy stosowalam jak mi sie przypomnialo-czyli nieregularnie (i glownie te tansze-flissan, ziajka, czasem po prostu zwykly Bambino)a niekiedy wcieralam sobie kawe. czy to pomoglo? nie wiem. teraz za to nic nie robie i czuje sie okropnie (jakos nic mie sie nie chce) . mysle, ze takie wcieranie, smarowanie, masowanie poprawia nie tylko ukrwienie ale i nastroj. o , dzis zrobie sobie porzadna kapiel z masazem i kofeina.
katreen
Ja stosowalam tylko balsam do skory bardzo suchej Garniera. Codziennie po wieczornej kapieli kladlam sie na lozeczku, a moj maz smarowal mi brzuszek , caly bardzo dokladnie, a czasem i nie tylko icon_wink.gif Potem byla z tego niezla zabawa bo maly bardzo kopal. Wkazdym razie chodzi o to by skora byla nawilznona, wtedy jest elastyczniejsza i nie powinny sie robic rozstepy. Mozna sie tez masowac i delikatnie naciagac skore na brzuszku. Zrobil mi sie jeden malenki 1cm rozstepik, prawie niewidoczny. Balam sie ze bede miala z tym problem, bo moja mama ma brzuch w bliznach.
Pozdrawiam
Magda83
Witam!!!!!!

Ja sie smarowalam Mustela, ale to nic nie pomoglo icon_cry.gif ma rozstep jjak palec. Moze wiecie co robic zeby to zniklo??????
amo
Zniknac niestety nie znikna, ale z czasem zbledna i beda nieco jasniejsze niz skora wlasciwa - bardziej perlowe. Da sie przezyc. mam takie po okresie dojrzewania.
magda28
Magda83 te rozstępy już niestety zostaną z nami, musimy je pokochać icon_biggrin.gif

Słyszałam że można załagodzić blizny laserowo, ale do końca nie zejdą, no i ten zabieg słono kosztuje.

już nigdy nie będzie skóry jak u niemowlaczka icon_cry.gif
snickersika
najlepszy jest olejek busajna icon_smile.gif zamawiam na stronie pachnaca kraina, swietny na rozstepy tradzik i ujedrnienie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.