To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Małe czerwone kropeczki ???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Radis
Witam Wszystkich!!!
Mamy mały problem z naszym 4 miesięcznym maluszkiem. Dwa dni temu pokazały mu się na całym ciele małe krwiste plamki. Wczoraj mieliśmy go szczepić, ale lekarz zamiast szczepienia dał nam skierowanie do szpitala z rozpoznaniem : [/b]wysypka krwotoczna. Trochę nas to zmartwiło. Kubuś leży od wczoraj z mamą na oddziale i szukają mu różnych chorób. Wydaje nam się, że może to być alergia!!! Czy ktoś z Was miał podobne przypadki??[/b]
magda28
Przykro mi, niestety nic nie wiem na ten temat, ale życzę dużo zdrówka maluszkowi, a rodzicom wytrwałości.
wszystko będzie o.k icon_lol.gif
Pozdrawiamy
Radis
Witam Wszystkich!!!
Właśnie wyszliśmy ze szpitala. Okazało się, że Kubuś cierpiał na małopłytkowośc samosistną wywołaną jakimś wirusem. Lekarze sami nie wiedzą jakim i skąd się wziął, a więc musimy go dalej obserwować.
Pozdrawiam
ionka
U nas były podobne objawy, małe czerwone kropeczki pod skórą, po kilku dniach skóra w tych miejscach się lekko łuszczyła. Natłuszczaliśmy, deramtolog stwierdził AZS, po kilku mieś przeszło całkowicie. Do tej pory nie wiem czy to jakaś reakcja alergiczna była i nie wiem na co ???? Wycofaliśmy cytrusy, wełniane rzeczy, bo to podejrzewałam najbardziej.Co lekarz to inna diagnoza. Wyniki krwi w porządku, Ige właściwe .... Takie czasy alergiczne mamy icon_smile.gif) Dużo zdrówka dla maluszka,
Iwona z MartÄ…
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.