To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szukam dobrego przedszkola we Wrocławiu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Honey
Witajcie kobiety!
Godzina zero dopiero za rok, ale zaczynam tropić.. icon_smile.gif
Proszę doświadczone mamcie o adresy sprawdzonych przedszkoli we Wrocławiu. Mieszkam w okolicach dworca PKS i marzeniem było by znaleźć coś blisko.. icon_smile.gif Ale dowozić też bym mogła, jak gra będzie warta świeczki.
Wiecie coś o przedszkolu na ul. Skwerowej??, ul. Łódzkiej, czy Glinianej?
Wiem, ze mam jeszcze troszkę czasu, ale od stycznia trzeba zacząć działać.
Powiedzcie mi o co mam się pytać idąc na zwiady? Czy wszystkie przedszkola idą podobnymi programami, metodami??
Pomóżcie mi pomału rozwiewać te problemy.. icon_smile.gif

Dzięki wielkie

honey
skanna
Dyrekcyjną chwalą, choć to moloch.
Dorka
U mnie na osiedlu mamy chwalą przedszkole na Łódzkiej, panie ponoc bardzo miłe, duzo zajęć dodatkowych. Mimo, że zewnątrz wygląda nieciekawie i otoczenie wkoło też takie mało atrakcyjne, to wewnątrz jest czysto i miło.
O Skwerowej to wiem niewiele, ponoć trudno się tam było dostać w tym roku. Jedna mama narzekała, że przedszkolanki nie pomagały jej córeczce, trzylatce, w wycieraniu pupy i mała tak się tym stresowała, że "trzymała" kupkę, żeby tylko nie robić w przedszkolu.

Kiedyś też usłyszałam na zebraniu od pani dyrektor, że panie w przedszkolu nie są od wycierania dzieciom pupy icon_rolleyes.gif , ale dla mnie jest oczywiste, że trzylatek często nie zrobi tego dobrze i trzeba mu pomóc.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.