To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Znowu zęby...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Wiolek= mama Gabi i Hani
Wiem ze ten temat był poruszany z conajmniej 1000 razy...
Gaba dziś skonczyła 10 miesięcy i dziś właśnie znalazłam ( a właściwie wyczułam pod palcem gdy smarowałam dziąsełka Dentinoxem) dolną jedynkę... Córka mojej kuzynki ma 5 miesięcy i ma już dwa ząbki a jej dopiero wyrżnął sie pierwszy... pediatra mówi, że wszystko ok. icon_rolleyes.gif A jak to wyglądało u Waszych Pociech? Bo przyznam się że trochę to zaniedbałam ( od czerwca poszłam do pracy i właśnie przedłużyli mi umowę więc mogę trochę poluzować icon_redface.gif ) i teraz narawdę nie wiem co o tym myśleć...
Dlaczego tak późno i tak boleśnie (nocny płacz i dzienne marudzenie, gorączka itp.) mimo stosowania Viburcolu i Ibufenu...
Pomocy... 41.gif
ulla
Hmmm...przed Tobą duuużo płaczu i niepokojów (nie Twoich)....to że późno rosnąć zaczęły nie oznacza że nie wyrosną, a jak rosną to boli. A jak rośnie kilka naraz, a z tym musisz się liczyć, to boli bardziej i ryzyko infekcji większe. NIe przeskoczysz...przeczekać trzeba...
wo..
Weronika też zaczela ząbkować gdy skonczyła 10 m.
najczęściej wychodzily parami ,zdażalo się że przez 1-2 dni miala podwyższoną temperaturę
w tej chwili ma 18 miesięcy i 10 ząbków icon_biggrin.gif

pozdrawiam
moniczar
Kajcia dostała pierwszego ząbka tydzień przed skończeniem roku icon_smile.gif))) - zrobiła sobie prezent:) W tej chwili ma 18 miesięcy i ma 6 ząbków nie martwię się bo każde dziecko inaczej się rozwija. Głowa do góry!!! A jeżeli chodzi o płacz i ból to zadam jedno pytanie: Masz zęby mądrości? Bolało jak rosły? Bo mnie okropnie a wyobrażam sobie że takiego malucha jeszcze bardziej to boli icon_sad.gif
Dudek
My dopiero przechodziliśmy to samo tyle,że moje dziecko ma 8 miesięcy.Darł się strasznie, nie chciał jeść, płakał gdy tylko podchodziłam do niego bo myślał , ze będę go karmić,miał gorączkę ponad 39 i nie wiedziałam comu jest.Poszłam do lekarza stwierdziła że ząbki i jak wyjdą to przestanie lecz ząbki wyszły a on płakał i goraczkował dalej okazało się że do ząbków dołaczyło zapalenie ucha.Dziś widzę,że idzie mu góra ale już tak strasznie nie płacze może czasem w nocy ale jak dostanie pić to dalej zasypia także cierpliwości, moich znajomych dziecko pierwszego ząbka dostało gdy Mała skończyła 11 miesięcy więc to normalne
pozdrawiam
MAMA MACIUSIA
miluczek
Ja właśnie przechodze to wszystko icon_rolleyes.gif

W 7 miesiącu wyszły mu dolne jedynki.
Do tej pory był spokój.
No i zaczęło się icon_rolleyes.gif

Wyszła już dolna dwójka i górna jedynka, a ile przy tym poszło Viburcolu i Ibufenu icon_eek.gif
Niewiele to pomagało. Trzeba to przejść po prostu.

Do tego wszystkiego u nas zÄ…bkowanie objawia siÄ™ katarem i kaszlem icon_mad.gif
Mamy niezły western icon_eek.gif
Dudek
o katarze nie słyszałam teraz chyba idą mo górne jedynki i ma katar dosta ł go z godziny na godzinę a na pewno nie był przewiany ani nic ztych rzeczy
Mama KK
mój mały zaczoł ząbkować jak miał cztery miesiące jak skończył rok to miał wszystkie ząbki ale na szczęscie przechodzilismy to bez objawowo,może ze dwa razy był troszkę marudny to dostał paracetamol i po problemie tylko strasznie sie ślinił icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.