To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wyznanie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

FFkaGrant
Nazywam sie E.Grant. 30 wrzesnia strzelila mi 30........


Wbrew najgorszym obawom .....mam sie niezle....30 powitalam z najplaszczszym brzuchem w historii mojego zycia icon_lol.gif
Chyba nie bedzie tak zle....Nadal jednak czuje ze cholera koniec zabawy. Teraz to juz tylko furtka do ....nawet nie chce o tym myslec
Maciejka
Eff, furtka do czego? Jaki koniec zabawy? Zabawa dopiero zaczyna sie rozkręcać! Nareszcie przestaniesz być smarkulą i zaczniesz być naprawdę kobietą, która potrafi dojrzale i mądrze czerpać z życia to, co najlepsze. I z każdym rokiem bedzie coraz lepiej i lepiej i lepiej! Wiem co mówie, bo w tym roku kończe 35 lat!
Wszystkiego Najlepszego Ewa!
Tuni
FF, po 30 to dopiero jest życie icon_razz.gif
Wszystkiego naj naj i ...witaj w klubie icon_biggrin.gif
Potwora
CYTAT(FFkaGrant)
Nazywam sie E.Grant. 30 wrzesnia strzelila mi 30........


Wbrew najgorszym obawom .....mam sie niezle....30 powitalam z najplaszczszym brzuchem w historii mojego zycia icon_lol.gif  
Chyba nie bedzie tak zle....Nadal jednak czuje ze cholera koniec zabawy. Teraz to juz tylko furtka do ....nawet nie chce o tym myslec


FFka jeżeli dobrze pójdzie ja tez powitam 30 z płaściutki brzuchem icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Podaj łapkę icon_wink.gif i wyluzuj, jaki koniec zabawy icon_question.gif icon_exclaim.gif jaki koniec zabawy? po trzydziestce to są dopiero zabawy icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif ( hmmm tzn mam taką nadzieję icon_wink.gif )
aluc
tzydziecha to dopiero poczÄ…tek zabawy icon_biggrin.gif
anetadr
Effka!

Trzydziestka jest fajna icon_smile.gif

Najlepsze życzenia urodzinowe.

Aneta
Paula.
Gorące życzenia urodzinowe.
Za dwa miesiące dołączę do grona gorących trzydziestek icon_biggrin.gif . A takiej figury jak teraz nie miałam nigdy wcześniej, bo brzuch to akurat genetycznie mam płaski icon_biggrin.gif . Oj będzie się działo jak tylko mi ten 3 krzyżyk stuknie icon_wink.gif
anita b.
A ja dopiero po 30 postarałm się o brzuch wielki jak nigdy icon_wink.gif

Wszystkiego najlepszego FFka! Będzie dobrze, bo życie po 30 zaczyna się właśnie układać icon_razz.gif
Maciejonka
Koniec zabawy? Ja liczę że dopiero sie ona zacznie...

Wszytskiego dobrego!!
mama_do_kwadratu
Hej, Eff- witaj w klubie icon_smile.gif
Teraz dopiero będzie jazda!
użytkownik usunięty
[post usunięty]
malinowa i Malina
Ewka STO LAT!!!!!!
Teraz przed Toba najlepsza dziesięciolatka! icon_biggrin.gif
FFkaGrant
Dzieki icon_lol.gif
anita
sto lat sto lat icon_biggrin.gif wszystkiego najlepszego trzydziestko z płaskim brzuchem icon_biggrin.gif


tez tegoroczna 30 ale nie z płaskim brzuchem wink.gif
iff
eeetam dopiero sie zaczyna icon_wink.gif
witaj w gronie 30-tek icon_smile.gif
wszystkiego najlepszego!
Lutnia
Wszystkiego najlepszego!!!

W marcu, gdy mi też stuknią 3 dychy podamy sobie ręce icon_smile.gif
Nie wiem, jak Wam, ale mi zdecydowanie bardziej podoba się bycie kobietą niż nastolatką icon_smile.gif
dori
FFka wszystkiego naj, naj.......
Pecia
Effka, ja bardziej przezylam 30- tke niz niedawnÄ… 33-tkÄ™. icon_lol.gif

ostatnio uslyszalam ,ze z kazdym rokiem wygladam coraz lepiej icon_eek.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif
McJAGNA
Effka po pierwsze ja się cieszę młodoscią jeszcze przez dwa miesiące więc ten problem mnie nie dotyczy icon_wink.gif , po drugie jak ja miałabym chociaż jedno takie zdjęcie jak Ty w emblemacie to bym się 50 nie martwiła.
ilona
Wszystkiego najlepszego FFka icon_biggrin.gif .Pamietam sto lat temu tez obchodzilam trzydzieche z jakze plaskim brzuchem...teraz mam troje .Musze Was jednak zmartwic.Co tam trzydziecha.Zycie zaczyna sie po czterdziestce.
Doczekac sie nie moge icon_twisted.gif
okko
Effka ja w wieku 30 lat byłam najszczuplejsza i najgrabniejsza w całym moim życiu- ale i tak nie wyglądałam tak jak ty icon_smile.gif
Najlepszego icon_smile.gif
Życie nie zaczyna ale rozkręca sie na pewno po 30-tce
aronka
CYTAT(FFkaGrant)
Nazywam sie E.Grant. 30 wrzesnia strzelila mi 30........

Wbrew najgorszym obawom .....mam sie niezle....30 powitalam z najplaszczszym brzuchem w historii mojego zycia icon_lol.gif  


FFka, wszystkiego najlepszego!

Ciesz się z płaskiego brzucha. Ja w swoje 30 - te urodziny miałam ogromny brzuch. I za tydzień urodziłam Natalię... icon_lol.gif
FFkaGrant
Well. Nad brzuchem pracowalam 2 miesiace. Na zlosc naturze nie dam sie:) Z uporem maniaka robilam brzuszki:))) To chyba podswiadomy strach przed...starzeniem sie?
kasia80
jak dla mnie, to mam tyle lat, na ile sie czuję. czyli czasem 50, a czasem 10. a tak naprawdę,.... wiek nie jest az tak istotny, jak to, w jakiej kondycji jest nasze ciało i umysł- przecież przez większosć życia jestesmy zaprogramowani do sprawności. Inna sprawa, że sami sobie w tej sprawnosći przeszkadzamy. moja matka ma takie podejscie- jest juz po 50 a nadal jest piękną kobietą. Może dlatego, że tak sie nie zamartwia i dba o siebie. Zyczę wszystkim paniom spokojnej starości icon_wink.gif
Tobatka
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, EFFKA!!!! icon_smile.gif

Ponoć trzydziestka to piękny wiek icon_wink.gif Ja jeszcze nie wiem icon_twisted.gif ale już niedługo się dowiem icon_wink.gif

PS. Na marginesie - oj jak ja bym chciała wyglądać tak, jak Ty, moja droga! Ale obawiam się, że nigdy (choćbym nie wiem jak się starała) nie będzie mi to dane icon_wink.gif
emce
Wszystkiego naj..., Ewka! Fajnie jest mieć 30, wiem, bo sama od czerwca prestałam byc "na gwarancji"!
A płaskiego brzucha zazdroszczę! Mi się jakaś opona robi. Fuj!
addera
Eff przytul.gif
Ja 30 miałam kilka lat temu icon_rolleyes.gif
I dzis jest :
- lepiej
- weselej
- szczuplej
- po sobotnim balu absolwentów mojego ogólniaka moja samoocena baaardzo wzrosła
- w ogóle fajnie jest icon_mrgreen.gif

Trzymaj siÄ™ icon_lol.gif
Coffee
effka...kurcze napisalas moje mysli
ja tez mam takie po glowie...ale 30 dopiero za rok..no ale mysli juz tak od roku sie kolacza..dokladnie te same jak w twoim pierwszym poscie
no moze z tym brzuchem sie nie zgadza u mnie..ale postaram sie aby sie zgadzalo icon_rolleyes.gif
Binka77
Wszystkiego wszystkiego najlepszego oraz duzo duzo duzo bardzo duzo radosci....zycie zaczyna sie po 30 tce...


pozdrawaim Binka
Ev
Effka,
wszystkiego najlepszego icon_biggrin.gif Po trzydziestce to dopiero jest życie icon_biggrin.gif Popatrz wstecz - zobacz ile osiągnęłaś. Masz być z czego dumna icon_biggrin.gif
Siunia
I ja dołacze do życzeń icon_lol.gif
Duża buźka i dalszych sukcesów życzę... na każdej płaszczyźnie ...icon_wink.gif

Ale... skoro Effka pomija milczeniem, ja zapytam wprost:
czy zdjęcie z emblematu to zdjęcie Effki ?
Bo ja do tej pory myślałam, że to jakieś zapożyczone.. że to modelka jakaś... icon_wink.gif Słowo icon_lol.gif


- Siunia
Siunia
wyciągam na górę ;-0
Czekam na odpowiedź autorki wątku icon_cool.gif

pozdrawiam

- Siunia
emce
CYTAT(Siunia)
wyciągam na górę ;-0
Czekam na odpowiedź autorki wÄ…tku  8)  

pozdrawiam

- Siunia


To jest nas już conajmniej dwie czekające... wink.gif
Anuk
Effka - sto lat icon_biggrin.gif 30-tka pierwsza, to mierne osiągnięcie - poczekamy aż pochwalisz się drugą icon_twisted.gif

Ja Cię przeganiam o całe 6 lat i gdyby nie siwe włosy w ilościach hurtowych - to czuję się na 20 wink.gif

[b]BUZIAKI OGROMNE
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.