To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

byłam, sprawdziłam się i jestem bardzo zadowolona

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anonimowy
W niedzielę ok. godz. 16-tej otrzymałam wiadomośc od zespołu Brathanki zawierającą informację o przesłuchaniu poniedziałkowym w celu poszukiwania nowej wokalistki. ( Informacje o poszukiwaniu nowej wokalistki otrzymałam od Anuk icon_smile.gif - za co baaardzo jej dziękuję ).
Dowiedziałam się, jakie mam utwory przygotować i gdzie się zjawić.
Miałam poważne obawy,czy uda mi sie dojechać, dziewczyny bardzo starały się pomóc dziekuje min. Dorotce25,(użytkownik usunięty)ie, mamieJulii, Blaire, Anuk i wielu innym, którzy trzymali kciuki.

W Krakowie bardzo ciepło, i życzliwie zajęła się mną Gosiabych z mężem, której również zawdzięczam zmianę mojego obrazu wizualnego icon_smile.gif początkowo nie ukrywam przeżyłam szok icon_eek.gif ale jak dla mnie efekt bombowy!!! w każdym bądź razie mężowi i mnie się podoba !!!
Gosia i jej mąż to wspaniali ludzie, wspierali, dodawali sił i otuchy, byli obecni wraz ze swoim maluszkiem w czasie przesłuchania. Dziękuje im za święta cierpliwość - podczas gdy ja na pełny full łaziłam po ich mieszaniu i "wyłam" icon_wink.gif udając śpiew lol.

Przesłuchanie odbyło się w jednej z Krakowskich piwnic, zjawiło się wiele twarzy z Idola i szansy na sukces. Poziom był naprawdę wysoki. Byłam mile zaskoczona icon_smile.gif ładne dziewczyny, dobry wokal, wspaniali muzycy, którzy dodawali otuchy:)

Nie będę wokalistką Brathanków - nie mialam szans:
1) niestety nie jestem osobą, dobrze prezentującą się przed kamerą ( musiałabym zrzucić minimum z 10kg )
2) Przy pierwszej piosence zżarła mnie trema, potem coraz lepiej ale nie mialam szans zaprezentować kompletnych moich możliwości wokalnych icon_wink.gif

Po przesłuchaniu rozmawiałam z dwoma muzykami i baaardzo jestem z siebie zadowolona, wiem,że mam dobry silny głos i powinnam spiewać icon_smile.gif

Cóż nie każdy może być wokalistką Brathanków icon_wink.gif
Ogólnie jestem z siebie zadowolona.

Potem spotkanie z Sammy i mile, smacznie na wesoło spędzony podwieczór.
Szkoda,że tak szybko minęło ...

pozdrawiam ciepło- lea
Magenta
Cóż! Steczkowskiej też za pierwszym razem nie doceniono...

Wierzę, że byłaś wspaniała icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Magenta
addera
Lea nie tylko Brathanki sa na świecie wink.gif
A najważniejsze, że TY jesteś z siebie zadowolona i tak trzymaj.

Pozdrawiam i sukcesów w branży muzycznej życzę
lea
Nie wiem dlaczego nie byłam zalogowana, zapomniałam dodać, że mam swoja kandydatkę, naprawdę zdolna i ładna dziewczyna- sama nie mogę doczekać się wyników icon_wink.gif.

Bardzo Wam dziewczyny dziękuję za miłe słowa icon_smile.gif

lea
agutek
icon_biggrin.gif
Lea! Gratuluję odwagi! Zrobiłaś ogromny krok do przodu. Jeśli znawcy powiedzieli "śpiewać dalej" TO ŚPIEWAJ icon_exclaim.gif

Ja bardzo wiele zrobiłam dla muzyki ... przestałam śpiewać "Hej Sokoły" po kilku piwach icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Daj znak o kolejnych krokach będę trzymać kciuki.

icon_biggrin.gif ale super że tyle dobrych dusz wokół ciebie - i o to w życiu chodzi icon_biggrin.gif

pozdrawiam ciepło - agutek
MamaJiP
Lea icon_smile.gif
Szkoda że się nie udało jak sama mówisz poziom był bardzo wysoki.
Cieszę się że, wyjazd się udał i że, usłyszałaś pochlebne opinie na temat swojego głosu icon_biggrin.gif
Buziaczki Edytko icon_mrgreen.gif
dumiczowa
Lea:))))))

Przestan zawracać sobe głowę jakimiś Brathankami i zacznij karierę solową!!!!!!!! Trzymam kciuki i gratuluję sukcesu i odwagi:)))))
Kreska
Lea, czy z Brathankami, czy bez, ja zem prezes Twojego fanklubu!!!!!
Super, ze pojechalas!
Jeszcze lepiej, ze dodali Ci wiary w Ciebie!!!
Teraz czekam na plyte!
Edi Zet :)
Lea,

dobrze, że to Brathanki, a nie np....np....np....no i boję się napisać, żeby nikogo nie urazić.... wink.gif
Odważna jesteś, ja tam nie, bo i czym nie mam co się chwalić.... wink.gif
Gratuluję! Jak widzisz, Świat należy do odważnych!!!!! icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
CrazyMary
Ja tez jestem za solową karirą, chociaż głosu Twego nie słyszałam icon_biggrin.gif , jestem pewna, ze piękny!
asia2108
Lea

gratulujÄ™ ci odwagi
to wspaniałe co zrobiłaś
a ponieważ jesteś z siebie zadowolona nie rezygnuj, marzenia często się spełniają, trzeba tylko odważyć się marzyć

Asia
aronka
Lea, gratulacje!!!
Najważniejsze, że się odważyłaś i że jesteś zadowolona. Jestem pewna, że było super! icon_biggrin.gif

Ale, że byłaś w Krakowie i nie odezwałaś się... icon_sad.gif
Masz przechlapane! wink.gif
Izunia
Lea icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
podpisuję się wszystkimi rękoma pod asią 2108

Pozdrawiam
Iza z rodzinkÄ… icon_smile.gif
kasiarybka
Leuś, Kochana, nie dość, że z Ciebie dobry, spokojny, ciepły człowiek, to jeszcze śpiewasz !!
Jestem pełna podziwu !!
Leusiu Najdroższa....jesteś WIELKA !! Idż dalej, zdobywaj góry, pędż do przodu, walcz o swoje marzenia !!
Wielką odwagą się popisałaś, świat należy do ludzi odważnych, bądż taka zawsze...odważna, przebojowa, silna i konsekwentna..trzymam za Ciebie kciuki icon_smile.gif
zeta
Lea , gratuluje odwagi i nie poddawaj się , próbuj dalej w końcu musi się udać .
Może kiedyś zobaczę Cię na szklanym ekranie i krzyknę " ZNAM JĄ TO NASZA DZIECKOWA LEA "
GoszczÄ…ca siÄ™ Gosia1
A mnie jest smutno... icon_cry.gif Byłaś tak blisko i nie dałaś znaku życia, że jesteś... icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif Ja też chciałabym zobaczyć Cię jak śpiewasz, uściskać mocno i pogratulować osobiście... icon_cry.gif Heh, zazdrosna jestem i naprawdę mi smutno... icon_cry.gif


A teraz - wizerunek BOMBA!!! Mój mąż w ogóle Cię poznał Edytko!! Jesteś niesamowita, jesteś piękna kochanie! icon_smile.gif Bardzo się cieszę, bo pamiętam pewien telefon...

Edytko, sama widzisz, jak życie potrafi się zmienić w jednej chwili - masz przed sobą pewną perspektywę, bardzo jasne światełko w tunelu...a więc walcz, o swoją przyszłość! Moim zdaniem bardzo, bardzo warto...icon_smile.gif

Całuję Cię mocno - Gosia1
Anuk
Lea,
Powtórzę słowa pozostałych dziewczyn: Jesteś wielka, że pokonałaś strach, tremę i niepewność. Każdy sukces (nawet maleńki) dodaje skrzydeł. Sama widzisz, że mam rację. Jestem przekonana, że jestem świadkiem "narodzin gwiazdy" icon_exclaim.gif
Od czegoś trzeba zacząć i Ty to właśnie zrobiłaś icon_smile.gif

Całuski icon_smile.gif
lea
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za te bardzo ciepłe słowa icon_smile.gif
To przesłuchanie to było naprawdę fajna przygoda i doświadczenie, musiałam się sprawdzić i jestem z tego powodu baaardzo zadowolona icon_smile.gif bo spiewałam, a teraz to juz jestem swięcie przekonana,ze nadal powinnam to robić, nieważne czy profesjonalnie, czy w naszym Domu Kultury icon_wink.gif

Gosiu - przykro mi , że nie spotkałyśmy się, ale ja o wyjeżdzie dowiedzialam się późnym popołudniem w niedzielę, a w poniedziałek byłam już w Krakowie.

Postaram się kiedyś dla Was zaśpiewać na jakimś zjeździe icon_redface.gif icon_lol.gif niekoniecznie Brathanków icon_wink.gif

pa - lea
NatkaRe
Gratuluje!!!!!!!!!! Wiedzialam ze znajdzie sie sposob abys tam zaprezentowala swoje zdolnosci. Trzymalam mocno kciuki . JESZCZE RAZ GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jagoda1976
Ja tez przyłaczam się do gratulacji. Myslę, ze było warto. Jeszcze cie świat usłyszy icon_lol.gif
Pozdr. Jagoda
gosiabych
Edytko ja tez jeszcze raz pogratuluję, że się odważyłaś
jesteś świetna
czyżbyś zaczynała wierzyć w siebie ?? icon_lol.gif

buziaki dla wszystkich Mam
Gosia
ez
Lea mam nadzieję, ze startujesz do Idola, może we wrocławiu?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.