To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Martwie sie :(((

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Monia5
Tak martwie sie jak to bedzie,jest nam trochę ciężko finansowo icon_sad.gif Ja nie pracuje jestem na urlopie wychowawczym(narazie kaski niemam) mąż nie jest w stanie zarobić na wynajem i opłaty icon_sad.gif Ten miesiąc jest fatalny poprostu niemam.Mąż pracuje w prywatnej firmie,a popołudniami dorabia sobie jako mechanik i z tej pracy pieniążki są na bieżąco wydawane a gdzie opłaty icon_sad.gif Do pracy chciałabym wrócic niemam co zrobić z maluchem(niestety)Jeśli przyznaja mi wychowawczy to bedzie oki a jak nie-Kacpi pójdzie do żłobka??Jejku jak ja sie martwie,wiem,że nie którzy maja gorzej ale ja chyba mam dzisiaj doła icon_sad.gif i musiałam sie wygadać,Jeśli zasmiecam forum to prosze moderatora o wykasowanie.

Ja chce gdzieś dorobić!!!
Dodorka
Monia doskonale Cię rozumiem,mam podobna sytuację.Mąż pracuje ( czasami wyjeżdża na tydzień,dwa,na parę dni),ja jestem w domu z maluchem i dostaję wychowawcze.Jest nam naprawdę ciężko,mieszkanie wynajmujemy-mała kawalerka,a jeszcze mamy psa-dużego owczarka niemieckiego.Bardzo bym chciała gdzieś też dorobić-ale nie mogę,stracę wychowawcze a poza tym nie mam kogo kto mógłby zaopiekować się maleństwem.

Ale wiem że mogło być gorzej,na szczęście wszyscy jesteśmy zdrowi icon_biggrin.gif

Pozdrawiam
laila
oj Moniu spokojnie może jeszcz sie jakoś uda i zostaniesz w domku a jak nie to moze ktos z rodzinki? może przyjaciółka?chociaż wiele dzieci chodzi do żlobków ,u mnie też finanse nie najlepiej bo wkopalismy sie oststnio w spore długi, ja nie pracuje , nic niekupujemy poprostu życie codzienne tak drogo wychodzi icon_rolleyes.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.