To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

przedszkolne piaskownice

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Joanka.
Czy wiecie moze jak czesto w Waszych przedszkolach jest wymieniany piasek w piaskownicach? Czy wogole istneja jakies normy w tym zakresie? Mam wrazenie, ze w naszym przedszkolu piach jest wymieniany najwyzej raz w roku, na wiosne. Moim zdaniem, to zdecydowanie za rzadko. Piach, brzydko mowiac, po prostu smierdzi!! Wieczorami, po zamknieciu przedszkola, czesto widze osiedlowe koty robiace sobie z piaskownicy toalete. icon_eek.gif
Oczywiscie piaskownice, nie sa na noc zabezpieczane folia, czy czyms w tym zwyczaju. Nie wiem czy w innych przedszkolach jest to praktykowane?
Czy ja, jako rodzic, wogole moge cos zrobic w tym zakresie. Gdzies to zglosic? Tylko gdzie? Do Sanepidu, Urzedu Miasta, Strazy Miejskiej, no sama nie wiem...... icon_confused.gif
marghe.
wiem tylko ,ze "nasza" piaskownica jest codziennie zakrywana grubą folią. NIe zastanawiałam sie jak czesto wymieniany jest w niej piasek..
ewis_
u nas wszystkie piaskownice majÄ… przykrywki...
Ulcia i Julcia
U nas chyba nie są przykrywane, ale to chyba nie jest duży wysiłek i zapytam panią dyrektor przy okazji. Pamiętam opowieści pewnej mamy na osiedlu, jak jej synek bawił się w piaskownicy i okazało się, że jest cały wymazany kupą.
Żyrafo
U nas jest folia na noc. A piach jest chyba wymieniany jeuienią - jak sie rok przedszkolny zaczyna. Ale nie wiem tego na pewno - być może folia jest wystarczającym zabezpieczeniem bo nigdy nic mnie wpiaskownicach nie raziło.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.