To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

w środku opakowania okres????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dagmarcia
no właśnie, pomocy bo nie wiem co tu zrobić!! zaczęłam brać tabletki anty., teraz biorę dopiero 2 opakowanie po dłuuuugiej przerwie. I.... dostałam okres a zostało mi chyba z 8 czy 9 proszeczków! Co zrobić skończyć to opakowanie? wizyta u gina niestety mi przepadła i ide dopiero we wtorek.
te tabletki to Mercilon
Arwena.
Dagmarcia ale to taki prawdziwy okres czy tylko plamienie?

Ja miewałam plamienia przy Mercilonie - podobno to wina zbyt małej jak dla mojego organizmu ilości hormonów. Zmieniłam na Marvelon i było ok.
laila
mie lekaz powiedziął że nie wolno mi samej przestać brac i że musze isc do niego jakby sie coś działo
milly
jeśli zaczęłaś dopiero brać tabletki, to daj im jeszcze miesiąc. Ponoć tyle czasu potrzebuje organizm, żeby się "oswoić" z hormonami. Jeśli w 3 m=cu brania będziesz miała plamienia zgłoś się do lekarza, pewnie przepisze inne tabletki.
Potwora
chyba, że masz objawy do natychmiastowego odstawienia opisane na ulotkce
Dagmarcia
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Tak to mi wygląda na prawdziwy okres. Chyba te tabletki są nie dla mnie, bo jak zaczęłam brać pierwsze opakowanie mersilonu po długiej przerwie to okres miałam kurcze prawie 2,5 tygodnia, a teraz dostałam w środku. We wtorek idę do lekarza, więc pewnie mi zmieni.
Monia5
Dagmarcia miałam to samo leciało strasznie zadzwoniłam do mojego lekarza i kazał brać podwójnie tabletki przez 3 dni czyli dwie dziennie potem dalej normalnie u mnie przestało ale bez konsultacji z lekarzem nie rób tak.Mi lekarz powiedział,że jest za mała dawka hormonów dlatego tak było.Narazie jest dobrze zostało mi jeszcze jedno opakowanie tabletek i w listopadzie ide wiec zobaczymy.
alatanta
.....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.