To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Która kawa nie szkodzi na żołądek?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

_rybka
Jak w temacie. Jako, że po kawie coś mnie łupie, a ja bez kawy nie funkcjonuję, mam problem. Napiszcie, jeśli wiecie.
Potwora
Kawa ASTRA.
mama_do_kwadratu
Idee Kaffee
grzałka
kawa Inka icon_wink.gif
ilona
Kawa z ekspresu-jakakolwiek ale najlepsze sa columbijskie .
Jezeli jestes zwolenniczka parzonej w szklance wez pod uwage,ze drobiny zawieszonej w niej kawy pozostaja w twoim zoladku tworzac osad ktory tylko plukanie zoladka jest w stanie ruszyc icon_wink.gif
Tobatka
Mój ojciec wrzodowiec dobrze się czuje tylko po Astrze...
_rybka
Będę szukać. Dzięki.
Grzałka, Inka to nie to, niestety.
ulla
Ja tolerujÄ™ tylko MK Caffe Feelings.

I Astre i Idee próbowałam, ale nie działały (znaczy bolało). Jeszcze po Jacobs Mild było do wytrzymania.
gamonia
podbijam temat icon_smile.gif
ja kocham kawę, ale mam po niej duże nieprzyjemności 32.gif ostatnio znalazłam jednak coś takiego kawa Gentile. Producent pisze, że pozbawiona jest ona wosków (ale sąd one sie w niej biorą?) i dlatego nie podrażnia żołądka... Mieliście z nią już do czynienia? Bo tania nie jest, a kolejnej na półce nie chcę trzymać...
Visenna
Polecam zielona kawe. Jest bardzo niedobra w zapachu i smaku, ale idzie sie przelamac! Jak cos nalezy kupowac mielona, bo jest bardzo twarda i zwyklym mlynkiem do kawy nie da rady jej zmielic.
Monik77
a właśnie apopo tej zielonej kawy to czy faktycznie odchudza?
ulla
CYTAT(Visenna @ Wed, 28 Jan 2015 - 01:10) *
Polecam zielona kawe. Jest bardzo niedobra w zapachu i smaku, ale idzie sie przelamac! Jak cos nalezy kupowac mielona, bo jest bardzo twarda i zwyklym mlynkiem do kawy nie da rady jej zmielic.



Jeżeli jest niedobra w zapachu i smaku, to ja bym jednak zupełnie zrezygnowała z kawy.
Piję MK Cafe Feelings, bo całkiem ładnie pachnie i całkiem dobrze smakuje. I, choć do pewnego stopnia, to jest skutek sugestii, to jednak zwykle nic mnie po niej boli
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.