To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dzień nauczyciela

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ulcia i Julcia
Jak u Was wygląda to święto? Przynosicie paniom kwiaty?
kasia75
Tez mnie ten temat nurtuje icon_confused.gif Ja myślę że po różyczce, lub po czekoladzie kupię
Kari07
W zeszłym roku kupiłam po różyczce dla pań.
W tym roku tez mam taki zamiar.
Akalabeth
Którego jest Dzień Nauczyciela??
asiaT
14 pazdziernika, w piątek,

Wspólnie z mamą z trójki klasowej ustalilysmy, ze dzieci narysują laurki. Wydaje mi sie, ze panie bardzo sie uciesza. Moi chlopcy od 2 dni robią laurki dla pan - obu w ich grupie, pani dyrektor i dwoch pan z grupy pierwszej, które sie nimi rok zajmowaly icon_wink.gif mają przy tym masę frajdy, pomysły na laurki pochodza od nich (wyklejamy kwiatki...) i są przy tym bardzo zaangazowani.
Ulcia i Julcia
Laurki są the best. To jest taki prezent w całości od dziecka, a nie jak kwiaty, które dziecko może co najwyżej wybrać. Super, właśnie tak zrobimy!
semi
Świetny pomysł z laurką icon_smile.gif , też wykorzystam - przynajmniej dla pani wychowawczyni, którą Leo uwielbia. Watpię, żebym go namówiłana rysowanie laurki dla pani dyrektor wink.gif , więc ona i pani woźna dostaną po kwiatku.
asiaT
moi sami postanowili, że zrobią po 5 laurek każdy icon_wink.gif a wczoraj wpadli na pomysl... wyklejania SŁONECZNIKA. Nie życze nikomu, bo ja te płatki wycinałam icon_wink.gif
aneta z urwisami
Co roku kupowaliśmy coś słodkiego dla pań ale bardzo spodobał mi się pomysł z laurką spróbuję namówić Mateusza żeby zrobił.
mamajul
właśnie weszłam na forum, zeby załozyć taki wątek icon_lol.gif .
Julka też lubi swoje panie. laurki namalowac nie chce ale chce upiec ciasteczka icon_eek.gif . Co o tym myślicie??
Ja nie lubie dawania prezentów indywidualnych dla nauczycieli ale Julce pewnie było by przykro gdyby ona nie zaniosła czegos.
Jak myslicie??
Edzia77
Moje dziecko rozwiązało problem za mnie, właśnie się rozchorowało i cały ten tydzien spędzi w domciu. Swoją drogą wolałabym kupić po kwiatku.
feroMonik
Monika - my też robimy ciasteczka. Nawet już zrobiłyśmy, teraz kruszeją. Zostaną podzielone między 2 panie, pomoc i panią dyrektor icon_biggrin.gif U nas rodzice wspólnie niestety nie dzisłają icon_cry.gif
asiaT
całe szczęście, że moi chłopcy na coś takiego nie wpadli icon_lol.gif uwielbiają piec ciasteczka...
Mamajul - jakby popakować te ciasteczka w ładne torebeczki - to czemu nie? ja bym wolała ciastka niż laurkę icon_smile.gif

a jakie te ciasteczka robicie? Już niedługo pora ciasteczkowa nadciąga icon_wink.gif
mamajul
winowe ciasteczka lei icon_smile.gif
Dor
My też robimy laurki, dla pań i woźnej.
Michałowi bardzo się to podoba. Chętni klei i maluje.
A tak obok tematu zauważyłam, że o dniu nauczyciela pamietaja głównie mamy nauczycielki.
eMariola
A my zbieramy pieniążki od całej grupy i kupujemy coś-tam w imieniu wszystkich dzieciaków.
W tm roku są to piękne storczyki.
A_KA
A może macie jakieś fajne pomysły na laurki... wierszyki, które można dołączyć... sposoby ich wykonania... Dawno laurek nie robiłam wink.gif

Ja znalazłam taki wierszyk... trzebaby tylko zmienić Panią z pierwszej klasy wink.gif

Nasza Pani z pierwszej klasy
plastelinę zmienia w Asy.
A kasztany i patyki
zmienia w krowy i koniki.

Kiedy Pani śpiewa z nami,
słucha wietrzyk za oknami.
Nie zabrzęczy w klasie mucha,
jeśli Pani każe słuchać.

Umie pióro zaczarować,
by pisało trudne słowa.
Więc czasami nam się zdaje,
że jest chyba wróżką z bajek.

Czy myślicie, że "wystarczy" jak damy Paniom tylko po laurce icon_question.gif
Kurcze - nie wiem czy coś od całej grupy jest kupowane... icon_confused.gif Spróbuję się dziś dowiedzieć...
Dor
My robimy 3 laurki:
1) wyklejamy kuleczkami krepy (bibuły)
2) wyklejamy kawałaczkami kolorowej gazety
3) naklejamy obrazek z ryżu a potem malujemy farbami

Michał ma przy tym świetną zabawę
A_KA
CYTAT(Dor)
My robimy 3 laurki:  
3) naklejamy obrazek z ryżu a potem malujemy farbami


Co to takiego...?? icon_eek.gif , fajnie brzmi... icon_lol.gif
Dor
Narysowaliśmy kwiatka na kartonie, potem posmarowałam go klejem i posypałam ryżem. Dziśiaj będziemy malować.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.