To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kredyt na gębe???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Monia5
No własnie czy ktos z Was słyszał o tym kredycie? na czym on polega?
Tobatka
icon_eek.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_rolleyes.gif
Małgoś.dz
Na gębę to chyba tylko lichwiarze dają. Albo tacy bezszyjni. icon_wink.gif

Monia, to pytanie o kredyt bankowy?
Ika
A może to kredyt na operację plastyczną...? icon_twisted.gif
sdw
CYTAT(Ika)
A może to kredyt na operacjÄ™ plastycznÄ…...?  :twisted:



icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Przypomniałas mi coś icon_lol.gif W czasach przedhankowych icon_wink.gif nader często zdarzało mi się narzekac na mikre wymiary biustu mego. Któregoś razu zaczełam podpuszczać Ślubnego, ze moze by tak powiększyć? icon_wink.gif Ślubny pomyślał, po głowie sie podrapał i rzecze:

- A drogie to powiekszanie?
Ja mu na to - jakieÅ› 3 tysiace.
Åš - Eee, to jeszcze ujdzie.
Ja - ale 3 tysiÄ…ce na jesten cycek icon_lol.gif

Ślubny pomyślał, po głowie sie podrapal i stwierdził, iz złoży podanie o przyznanie pożyczki remontwo - budowlanej a we wniosku napisze "na renowację żony".

icon_mrgreen.gif
Monia5
Dziewczyny wiem,że to śmiesznie brzmi ale jadąc samochodem widziałam taki bilbord ''Kredyt na gębę,wystarczy,że podpiszesz oświadczenie'' chodzi o kredyt hipoteczny więc tym bardziej mnie to zdziwiło icon_eek.gif
Słyszałam też w telewizji w programie ''Pytanie na śniadanie'' o tym kredycie,że dostać go jest łatwo ale utrzymać podobno ciężko więc byłam ciekawa czy któraś z Was słyszała o tym.
Lua
Ostatnio braliśmy kredyt mieszkaniowy i kupilismy mieszaknie więc troszkę o tym wiem.
Są kredyty "na gębę". Dla ludzi wykonujących zawód zaufania publicznego tzn adwokaci, lekarze, lekarze weterynarii, plastycy itp. Trzeba mieć tylko swoją działaność gospodarczą ( nawet zawieszoną ) i podpisuje się oświadczenie w jakiej wysokości raty możemy spłacać przez jaki czas i takie tam. Tyle że przy takiej formie kredytu marża jest sporo wyższa.
Tobatka
Obawiałabym się takiego kredytu... Pewnie wysokie odsetki i jakieś koszty ukryte, bo jakąś gwarancję ten bank musi mieć, jakieś zabezpieczenie.. I nie mówcie mi, że zabezpieczeniem jest hipoteka, bo ona przeważnie nie wystarcza..
Litka
pewnie widziałaś TO
Monia5
tak własnie widziałam taka reklame icon_biggrin.gif
Potwora
Mój znajmowy sprawdzał - odsetki dwa razy wyższe niż w "zwykłym" kredycie.
Lua
Dlatego my od razu zrezygnowaliśmy z takiej opcji. Gdybyśmy wzieli kredyt na oświadczenie to płacilibyśmy ratę o 700zł wyższą. A tak to oczywiście setki tysięcy dokumentów ale rata dużo niższa.
lina m.
nowością nie jest że nie trza ufać niczemu co łatwo przychodzi.
aneea
Czytalam ostatnio o tym kredycie, oprocz DomBanku oferuje go jeszcze PTF. Daja max. 70% wartosci nieruchomosci <150tys i skladasz oswiadczenie, ze jestes w stanie splacac kredyt. Oprocentowanie rzeczywiscie sluszne..
mamami
Ja mam wzięty taki kredyt. Oprocentowanie dokładnie takie samo jak w przypadku kredytów z zaświadczeniami o dochodzie, generalnie wzięcie go różniło się tylko i wyłączie uproszczoną procedurą. I ja mam właśnie w PTF. Rzeczywiście kredyt obejmuje do 70% wartości nieruchomości i może sie zdarzyć że bank zakwestionuje wartośc nieruchomości tzn uzna że jest ona zawyżona w umowie.
Monia5
mamami jak możesz to napisz mi co konkretnie musiałaś miec jak to wygląda podam ci maile dziki@honda.gda.pl. z góry dziękuje icon_biggrin.gif
Lizia
My też się przymierzamy do PTF. Można z nimi negocjować (np wysokość prowizji ) Większosć moich znajomych wzięła kradyt hipoteczny W PBK we frankach. Nawet w Expanderze taki doadzają. Trzeba tam więcej papierów niż w PTF, ale jak maż dobrą dokumentacje i zdolnosć kredytową, to najlepiej w PBK
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.