To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

GINEKOLOG - leczenie bezpłodności

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agulka 333
Poszukuję ginekologa bądź poradni specjalizujacej sie w leczeniu bezpłodności najlepiej w okolicach Chorzowa, Świętochłowic.
Dzięki za podpowiedzi

pozdrawiam
Aga
Mariola***
W Bytomiu jest coś. Mysłowice - nie polecam, kumpela leczyła sie bez efektu a po Bytomiu urodziła dziecko. Bliższych namiarów nie posiadam.
malina
Witaj

Zdecydowanie Bytom, a konkretnie Klinika Śląskiej Akademii Medycznej przy ul. Batorego, z tego co pamiętam jednym z głównych specjalistów ds.leczenia niepłodności jest P. PRofesor Horak - ceniony w całej Polsce.

Pozdrawiam
Kata_rzyn
Bytom podobno jest dobry. Koleżanka chodziłą do dr. Jacka Zamłńskiego wprawdzie nie w sprawie leczenia niepłodności, ale w poczekalni słyszy się to i owo. Podobno jest dobry. Adres jego gabinetu to: Bytom ul.Wyczółkowskiego 26/4 (prywatny i nie mało kosztuje), a klinika gdzie pracuje jest na Batorego 15. Zresztą zajżyj na stronę www.sigma-bi.prv.pl. Powodzenia:))
Kata_rzyn
A, jeszcze telefon zapomniałam podać do tego prywatnego gabinetu: 281-13-14:))
mikado
W Katowicach na Zelaznej 1 jest Klinika Leczenia Nieplodnosci PROVITA,
w wiekszosci pracuja tam lekarze z kliniki w Bytomiu
Oto link https://www.klinikanieplodnosci.pl/index.php?mid=5
Proponuję odwiedzić stronę www.nasz-bocian.pl
to strona w całości poświęcona leczeniu niepłodności i adopcji więc zdobędziesz tam wszystkie interesujące cię wiadomości.
Sama osobiście leczyłam się w Szczecinie w Klinice na Unii Lubelskiej a efektem jest- eskimosek mój 28 tygodniowy mocno już kopiący maluszek .
Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.