To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zmiana przedszkola

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

milly
trzymajcie za nas kciuki jutro i w najbliższych dniach. Zmieniamy przedszkole. Na takie bardzo bardzo blisko domu. Przejść przez parking. Ja się cieszę, oszczędzę czas, ale Jachowi nie bardzo uśmiecha się trzecie już przedszkole. Do dotychczasowego miałam milion zastrzeżeń, ale ma tam swoich ulubionych kolegów, wciągnął się. A tu bach, kolejna zmiana. Oby ostatnia i oby było już ok. tfu tfu tfu.
Edi Zet :)
Milly, będzie git.....
Napisz jutro co i jak. Åšciskam. Edi
addera
Milly, trzymam kciuki icon_smile.gif
I jak pisze Edi, będzie git wink.gif
EwaKW
Wszystko bedzie dobrze :*
ps.zadzwon do mnie wieczorkiem
Jaco
przytul.gif Trzymam icon_lol.gif
Graz
Aniu, trzymamy kciuki icon_smile.gif
milly
dzięki, rano było ok. Ale siedzę jak na szpilkach i najchętniej bym w to ubiegłoroczne moro wskoczyła icon_wink.gif . Strasznie mi zależy na tym przedszkolu. I blisko, i wychwalane i całkiem fajnie wygląda icon_wink.gif . A u mnie to tak dziwnie, im bardziej mi zależy, tym mniej wychodzi. tfu tfu tfu.
KM
Trzymam kciuki icon_smile.gif
semi
I ja trzymam icon_smile.gif
Edzia77
Mnie tez to bedzie czekało, przeprowadzka no i zmiana przedszkola. Moja córka jeszcze nie wie ze nie bedzie chodzi do swojego przedszkola, to będzie trudna przeprawa. Zresztą dla mnie tez, przyzwyczaiłyśmy sie do tego i co najwazniejsze do tych przedszkolanek mam zaufanie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.