To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ile jedzą pięciolatki?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

adzia
Tak chciałam porównać. Napiszcie, proszę. Bo moje dziecko od jakichś dwóch miesięcy kandyduje do tytułu pasibrzucha roku i nie wiem, czy to taki etap rozwojowy, czy może ona tak z nudów icon_wink.gif
marghe.
to mamy 2 2 pasibrzuchy.
GAba je dużo.
Czasami bardzo duzo. a czasami tylko dużo.

Ale Ona chyba ciut głodna z przedszkola wraca
agarad
Dołącza 3 pasibrzuch ale to typ męski icon_wink.gif więc chyba powinien jeść więcej od swoich koleżanek np. czasem na śniadanie zjada prawie całą paczkę płatków (250 g) typu CINI MINIS z mlekiem, pozostaje resztka dla mnie do pochrupania (swoją drogą to drogo te jego śniadanie wychodzi )
Ale bywają dni, że je napradę bardzo mało, to zwykle po tych dniach obżarstwa.
ilona
No to kandydat na najcienszego 5-latka sie zglasza.Adam zyje powietrzem i miloscia...do mamusi icon_wink.gif
mama_do_kwadratu
No, nie wiem Ilonka, czy masz najcieńszego pieciolatka.. Moi mają po 115 cm i ważą po 16,5 kg...
Jedzą mało od urodzenia icon_wink.gif Najchętniej naleśniki.
moko.
Oskar zaczął bardzo dużo jeść w wieku 5 lat! Potrafił co godzinę zjadać kanapki icon_razz.gif zostało mu tak do dzisiaj. . . . Utłył duzo.

Dziś waży 29kg /121cm.
marghe.
Adzia, zerknij sobie też tutaj
https://www.maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=20107
adzia
Dzięki za komentarze, Moko, właśnie to samo mam u siebie, i do szewskiej pasji mnie doprowadza "Mamo, poakż mi co mamy w lodówce" bo mojemu dziecku koszerne jedzenie nie przeszło bynajmniej i z góry wiem, że z tych rzeczy co są w lodówce ,to ona łapie się na rybkę, szynkę i dżem, nic więcej. No i kombinuj jej co godzinę co innego icon_wink.gif
moko.
Tia adzia doczekasz się w końcu odpowiedzi z ust dziecięcia " nic nie mamy do jedzenia"- zrób mi kanapkę i na kanapkach ciągnie me dziecię już tak długi czas. ( a lodówka peka w szwach od jedzenia)
cholera ja nie zarobie na to jedzenie wink.gif wole go ubierać niż żywić icon_cool.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.