To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie kupić coś na głowę?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

edorota
Hej!
Wybieram się do Białegostoku i przy okazji chciałabym kupić coś sensownego na głowę, bo w Łomży nic ciekawego nie ma, tylko jakieś koszmarki dla pań w starszym wieku albo fajne ale bardzo młodzieżowe.
Nie chcę kapelusza filcowego, mocherkowego itp, w czapkach też nie najlepiej wyglądam. Bardzo podobają mi się takie jakby kapelusiki firmy Portos. Czy może znacie miejsca w Białymstoku gdzie mozna by je dostać? A wyglądają m. in. tak jak w takiej reklamie gdzie pani kichająca siedzi na przystanku a taki pan zdrowiutki mówi "też tak miałem". Mam już takie dwa icon_lol.gif ale już wychodzone przez kilka lat i chętnie bym sobie kolor zmieniła. Ale nie koniecznie na nie sie upieram- po prostu coś fajnego dla kobiety w wieku ...hmmm bliżej czterdziestki icon_cry.gif niż trzydziestki. Znacie może jakieś fajne adresy sklepów?
A tak już nie na temat. Kiedyś byłam białostoczanką przez 5 pięknych lat pod adresem Krakowska 9a. Piękne to były czasy icon_biggrin.gif
Dorota
Ulcia i Julcia
Kapeluszy nie kupuję, ale pamiętam sklep na Malmeda blisko rogu z Lipową. Nie wiem, czy fajne.
Ula
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.