To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co wieczór gorączka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Cleo
OD paru dni co wieczór dostaję gorączki. NIedużej. przedwczoraj 37,2, wczoraj 37,4, teraz mierzyłam 38,1. icon_confused.gif icon_eek.gif
W dzien wszystko spoko, tzn kaszlę jak kaszlalam od (to juz koeljny tydzien), ale nie ejst to jzu taki mokry kaszel, tylko takie rkztuszneie się. i nie ciagle. wg mnie to alergiczne, bo duzo czasu spedzam w pyle remontu i kurzu. nie mam aktaru, ucho troche mnie bolało w weekend ale juz nie.
Co to moze byc??
Moze stres i nerwy, ktorych mam MEGA-SPORO icon_cry.gif ?
cleo
reszka
Cleo, idź się osłuchać icon_confused.gif . Mam fatalne obserwacje z kilku ostatnich dni nt skąpoobjawowych zapaleń płuc, a ty kaszlesz.
Jeśli osłuchowo będzie ok - to byłoby wskazane zrobienie OB, morfologii z rozmazem, ew. rentgen klatki piersiowej.
Magenta
CYTAT(Cleo)
OD paru dni co wieczór dostajÄ™ gorÄ…czki. NIedużej. przedwczoraj 37,2, wczoraj 37,4, teraz mierzyÅ‚am 38,1. icon_confused.gif  :shock:  

Co to moze byc??
Moze stres i nerwy, ktorych mam MEGA-SPORO icon_cry.gif ?
cleo

Cleo, u mnie to była ciąża wink.gif .

Magenta
Cleo
Magenta icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

przytkało mnie- TEGO nie wzielam pod uwagę!!!!

ale dzis -poszlam do lekarza. 'święto w rodzinie'-zauważył tesc, bo faktyczine- jau lekarza to rzadki widok icon_rolleyes.gif
internistka osłuchala mnie- powiedzial ze oskrzela nie podobają się jej, ale jeszcze nie da natybiotyku, bo opowiedzialam jej o alergii mej kochanej, ktora jakby sie zrobiła głebsza w ostatnim czasie.
Więc do pon. mam brac cos na kaszel, zeby sie nei meczyc i lek na alergię receptowy, nurofen jesli goraczka.
w pon. mam sie zglosic.

CIĄŻA??? ales mi dalado myslenia.....!!! chyba bym juz teraz oszalała do reszty z tym wszystkim!!!aaa!!
Magenta
CYTAT(Cleo)
Magenta icon_eek.gif  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  

przytkało mnie- TEGO nie wzielam pod uwagę!!!!

ale dzis -poszlam do lekarza. 'Å›wiÄ™to w rodzinie'-zauważyÅ‚ tesc, bo faktyczine- jau lekarza to rzadki widok icon_rolleyes.gif  
internistka osłuchala mnie- powiedzial ze oskrzela nie podobają się jej, ale jeszcze nie da natybiotyku, bo opowiedzialam jej o alergii mej kochanej, ktora jakby sie zrobiła głebsza w ostatnim czasie.
Więc do pon. mam brac cos na kaszel, zeby sie nei meczyc i lek na alergię receptowy, nurofen jesli goraczka.
w pon. mam sie zglosic.

CIĄŻA??? ales mi dalado myslenia.....!!! chyba bym juz teraz oszalała do reszty z tym wszystkim!!!aaa!!

Cleo serio, codziennie miałam 37,5. Zwaliłam winę na anginę, którą właśnie przechodziłam. Ale miałam podstawy, żeby podejrzewać ciażę i stało się. Mój "stan podgorączkowy" ma już rok icon_lol.gif .

Magenta
Magenta
A na pocieszenie, lub zdołowanie to icon_confused.gif ...

Magenta
Cleo
o rety Magenta ale ta goraczka tylko wieczorem??
no akurat teraz sobie mierze- jest 11.38 rano- mam 37,2 icon_confused.gif
czujÄ™ siÄ™ marnie.
nie pamietam, zebym w ciazy imla goraczke, tzn na poczatku ciazy mialam zapalenie oskrzeli to apmietam icon_rolleyes.gif
ale bylo mi na maksa niedobrze-teraz jakos tak nie mam...no i inne objawy
rety! oczywiscie NIE kupiÄ™ testu ... na razie...
ulla
Ja na początku ciąży oprócz temperatury i gwałtownego spadku cisnienia, przy jednoczesnym przyspieszeniu pulsu, nie miałam żadnych objawów.

A podwyższoną temperaturę codziennie, głównie wieczorami, miałam kiedyś przez miesiąc. Zrobiłam różne badania, nic nie wykazały i jakoś samo przeszło icon_smile.gif
hawah
A moze to druga faza cyklu ?
U mnie zdarza się, że temperatury fazy poowulacyjnej sięgają właśnie stanów podgorączkowych.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.