To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kaczyński czy Tusk ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
marghe.
moze byc anonimowo icon_wink.gif
MamaJiP
Tusk icon_cool.gif
malinowa i Malina
tusk icon_biggrin.gif
ewis_
Tusk
grzałka
ale to anonimowo miało byc icon_rolleyes.gif
ewis_
CYTAT(marg.)
moze byc anonimowo  :wink:


icon_smile.gif
grzałka
no, dobra

ale byłoby tak przejrzyście, gdyby była sama ankietka icon_wink.gif
Magenta
Głos oddałam, anonimowo icon_wink.gif .

Magenta
skanna
A mnie dzięki Bogu ominie konieczność wyboru icon_twisted.gif

Jade na turne icon_wink.gif
Kocurek
CYTAT(Magenta)
Głos oddałam, anonimowo wink.gif .

Magenta


Ja też. Na kaczora icon_lol.gif




-> zwracam uwagę na podobieństwo:
Kaczyński = kaczor
Tusk, Donald = kaczor Donald
miluczek
Ja nie anonimowo icon_wink.gif TUSK

Skanna, a gdzie to turne ? Powodzenia, a raczej dobrej zabawy po koncertach icon_wink.gif [/b]
skanna
Miluczku, tradycyjnie o tej porze roku Niemcy. Nic ciekawego, ale zawsze parę groszy wpadnie. I zaoszczędzona mi zostanie konieczność wyboru mniejszego zła icon_razz.gif
miluczek
Sorry, że odbiegam od tematu icon_redface.gif wink.gif
Ale jeszcze tylko słówko do Skanny

Super. Robisz to co kochasz,jeździsz sobie za friko (poza ciężką pracą) i jeszcze dostajesz za to kasę.
Jedź i graj ładnie wink.gif


Przepraszam icon_redface.gif wink.gif

Wracamy do tematu Kaczorowo- Donaldowego icon_lol.gif
sammy
[quote=Kocurek][quote=Magenta]Głos oddałam, anonimowo icon_wink.gif .

Magenta[/quote]

Ja też. Na kaczora icon_lol.gif




-> zwracam uwagę na podobieństwo:
Kaczyński = kaczor
Tusk, Donald = kaczor Donald


No ja przepraszam, ale "tusk" po angielsku znaczy kieł, a nie kaczor, więc mi proszę Donalda do kaczora nie porównywać. Pozatym tusk z duck też mi się nie rymuje.

A co do imienia, nie jednemu psu Burek (Burek sorry icon_wink.gif )
miluczek
[quote=sammy][quote=Kocurek][quote=Magenta]Głos oddałam, anonimowo wink.gif .

Magenta[/quote]

Ja też. Na kaczora icon_lol.gif




-> zwracam uwagę na podobieństwo:
Kaczyński = kaczor
Tusk, Donald = kaczor Donald


No ja przepraszam, ale "tusk" po angielsku znaczy kieł, a nie kaczor, więc mi proszę Donalda do kaczora nie porównywać. Pozatym tusk z duck też mi się nie rymuje.

A co do imienia, nie jednemu psu Burek (Burek sorry icon_wink.gif )[/quote]


Ale chyba wiekszości Donald kojerzy się z kaczorem wink.gif
Z resztą niewiele jest "Burków" i imieniu Donald wink.gif
Kocurek
[quote=sammy][quote=Kocurek][quote=Magenta]Głos oddałam, anonimowo icon_wink.gif .

Magenta[/quote]

Ja też. Na kaczora icon_lol.gif




-> zwracam uwagę na podobieństwo:
Kaczyński = kaczor
Tusk, Donald = kaczor Donald


No ja przepraszam, ale "tusk" po angielsku znaczy kieł, a nie kaczor, więc mi proszę Donalda do kaczora nie porównywać. Pozatym tusk z duck też mi się nie rymuje.
[/quote]

Sammy, ale to od imienia, nie od nazwiska icon_lol.gif dla odmiany icon_smile.gif. Skojarzenie z Donaldziem icon_smile.gif
Kocurek
O, Miluczek mnie uprzedziła icon_smile.gif
sammy
Ja Was proszę, nie przesadzajmy z tym ptactwem. Jeszcze nam dzioby wyrosną tudzież porośniemy pierzem wink.gif icon_lol.gif

Aczkolwiek prędzej mnie osobiście wyrośnie dziób niż porosnę pierzem icon_evil.gif
A na zimę by się przydało wink.gif
Siunia
Ja stoję w opozycji, w stosunku do "odważnych" icon_wink.gif
Popieram "średnich" w ankiecie, znaczy KACZOR icon_cool.gif

- Siunia
irminka2
Żaden z kandydatów mi specjalnie nie odpowiada, to już chyba niech będzie ten który chociaż Trójmiasta icon_smile.gif

Irmina
ulcik
Tusk - oczywiście icon_smile.gif

u.
PATIszon
Tusk ale kliknelam na Kaczora ratunku
!!!!
Admin! Plisss ,moge wyslac jeszcze jeden glos??/ Plisssss
amania
o ten jeden głos chyba nie chodzi
tendencja siÄ™ liczy
PATIszon
A najgorsze jest to, ze ja wogole nie bede mogla zaglosowac, bo nie ma mnie w Wawie....!!!! icon_evil.gif
Ika
CYTAT(PATIszon)
A najgorsze jest to, ze ja wogole nie bede mogla zaglosowac, bo nie ma mnie w Wawie....!!!! icon_evil.gif

A co to za problem...? icon_confused.gif
PATIszon
No przeciez glosowac trzeba w miejscu zamieszkania, nie?
Ika
Niekoniecznie. Gdyby tak było, ja musiałabym głosować w Krakowie, a głosuję w Wawie, gdzie nie mam żadnego meldunku.
miluczek
Patiszon musisz wziąć odpowiedni dokument z urzędu miasta, wtedy będziesz mogła głosowac nawet w Koziej Wólce icon_wink.gif
mama_do_kwadratu
CYTAT(PATIszon)
No przeciez glosowac trzeba w miejscu zamieszkania, nie?

powinnaś złożyć wniosek o dopisanie do spisu wyborców lub postarać się o zaświadczenie, o którym pisze Miluczek
PATIszon
CYTAT(miluczek)
Patiszon musisz wziąć odpowiedni dokument z urzędu miasta, wtedy będziesz mogła głosowac nawet w Koziej Wólce icon_wink.gif


Ale z urzedu mojego miasta, tak?
Ika
CYTAT(PATIszon)
CYTAT(miluczek)
Patiszon musisz wziąć odpowiedni dokument z urzędu miasta, wtedy będziesz mogła głosowac nawet w Koziej Wólce wink.gif


Ale z urzedu mojego miasta, tak?


Niczego nie brałam z mojego urzędu miasta, bo w Krakowie byłam dawno, a ani mi w głowie jechać tam specjalnie po świstki icon_wink.gif Poszłam do urzędu dzielnicy w Wawie i wpisałam się na listę wyborców.

Jeśli jesteś jeszcze w Wawie i wyjeżdżasz dopiero w czasie wyborów, to mozesz sobie iść po świstek. Ale jeśli już wyjechałaś, to spokojnie załatwisz to w miejscu, gdzie jesteś i tamtejszym urzędzie.
mama_do_kwadratu
CYTAT(Mama_Do_Kwadratu)
powinnaś złożyć wniosek o dopisanie do spisu wyborców

Wpisujesz się w Koziej Wólce i gotowe icon_wink.gif
PATIszon
CYTAT(Ika)
spokojnie załatwisz to w miejscu, gdzie jesteś i tamtejszym urzędzie.


No to sie bardzo cieszem. icon_cool.gif
Jutro smigne do urzedu.
PATIszon
Albo zaczekam do poniedzialku...... icon_rolleyes.gif
Ika
CYTAT(PATIszon)
Albo zaczekam do poniedzialku...... icon_rolleyes.gif


icon_lol.gif
Właśnie Ci to miałam zasugerować icon_wink.gif
Małgoś.dz
Tusk. ZresztÄ… identycznie jak w pierwszej turze.
Ika
CYTAT(PATIszon)
Tusk ale kliknelam na Kaczora ratunku  
!!!![/img]


icon_biggrin.gif
Tutaj to pal sześć, ale się na tych prawdziwych wyborach nie pomyl icon_wink.gif
_rybka
Zagłosowałam. Na kogo nie powiem 31.gif . Tylko z wiekszością mi się zbiegło.
sdw
Rybka, aleÅ› tajemnicza icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
moko.
CYTAT(Małgoś.dz)
Tusk. ZresztÄ… identycznie jak w pierwszej turze.

Mam tak samo wink.gif
katiek
A ja chyba nie pójdę głosować (po raz pierwszy mi się zdarzy odkąd mogę).
Dlaczego?
Bo zawsze jak na jakiegoś delikwenta personalnie głosowałam, to on przegrywał icon_sad.gif . A nie chcę żeby ten mój z tych wyborów przegrał. Z drugiej strony ręka by mi uschła jakbym na tego dgugiego zagłosowała...


PS Albo pójdę zawyżając frekwencję i wrzucę czystą kartę.... icon_rolleyes.gif
AdusiaR
Tusk i tyle icon_biggrin.gif
PATIszon
Dowiadywalam sie od znajomego i podobno wcale nie jest tak latwo zaglosowac tam, gdzie sie ie mieszka.
Musialabym to zglosic w odpowiednim terminie w moim urzedzie, a tam mnie niestety nie bedzie.
mama_do_kwadratu
Wniosek o dopisanie do spisu wyborców składa się w urzędzie gminy, na terenie której czasowo przebywa wyborca.
amo
Ciesze sie, ze Tusk prowadzi, bo Kaczynski zmierzil mnie totalnie swoim pierwszym wystapieniem po ogloszeniu wynikow pierwszych wyoborow. Wscieklosc wprost buzowala mu spod kolnierzyka koszuli!
Paula.
CYTAT(Mama_Do_Kwadratu)
Wniosek o dopisanie do spisu wyborców składa się w urzędzie gminy, na terenie której czasowo przebywa wyborca.

Owszem, ale to trzeba zrobić jakiś czas przed wyborami, nie wiem dokładnie jaki, ale raczej już jest za późno, bo nawet świstek, o którym też była mowa można dostać na parę dni przed wyborami, a nie tak dzień czy dwa przed. A z takim świstkiem (gdy się go już ma) można nawet głosować poza granicami kraju, sama kiedyś głosowałam w polskiej ambasadzie w Pradze.


A tak poza tym Tusk.
.uzytkownik.usuniety.
Tusk

Z
Ika
CYTAT(PATIszon)
Dowiadywalam sie od znajomego i podobno wcale nie jest tak latwo zaglosowac tam, gdzie sie ie mieszka.
Musialabym to zglosic w odpowiednim terminie w moim urzedzie, a tam mnie niestety nie bedzie.


Patiszon, ja niczego nie zgłaszałam w Krakowie, a głosowałam w Wawie zarówno w parlamentarnych, jak i prezydenckich.
April.
Tusk
Eta
CYTAT(sammy)
Ja Was proszÄ™, nie przesadzajmy z tym ptactwem. Jeszcze nam dzioby wyrosnÄ… tudzież poroÅ›niemy pierzem wink.gif  :lol:  

Aczkolwiek prÄ™dzej mnie osobiÅ›cie wyroÅ›nie dziób niż porosnÄ™ pierzem icon_evil.gif  
A na zimę by się przydało wink.gif


a ponoć Polacy nie gęsi... icon_rolleyes.gif
kaczki dziwaczki? icon_confused.gif
głos oddaam- nie zamierzam głosować, pierwszy raz w swojej kadencji icon_wink.gif, choc mnie ostatnio Tusk zaczyna drażnić coraz bardziej icon_evil.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.