To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

moje dzieci siÄ™ bawiÄ…

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Żyrafo
Moja młodsza córka jest tucznikiem i kryje się pod stołem. kiedy wyczai dpowiedni moment to ucieka spod stołu w bliżej nieokreślonym kierunku. I w tym momencie, czujna starsza siostra skacze na nią z oparcia kanapy z okrzykiem "stój świniaku" i przygniata młodszą do podłogi. I jest to powodem obopólnej radości. Złapany świniak wraca pod stół i znów się czai. I tak już chyba ze 30 razy. Fascynujące.
Mama Mojzesza
Zyrafo, jasne ze fascynujace icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
mama_do_kwadratu
Ciekawe dlaczego akurat tucznikiem? icon_biggrin.gif
mea815
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
mea815
w życiu bym na taką zabawę nie wpadła icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Ludek
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
amania
też bym się tak pobawiła!
Żyrafo
Amania, możemy się umówić - ja już miałam lekcję poglądową, Ty nauczysz się swojej roli i będzie super. Wolisz siedzieć pod stołem czy skakać z sofy?
icon_lol.gif
addera
CYTAT(Zyrafo)
Amania, możemy się umówić - ja już miałam lekcję poglądową, Ty nauczysz się swojej roli i będzie super. Wolisz siedzieć pod stołem czy skakać z sofy?
icon_lol.gif



04.gif

własnie sobie wyobraziłam amanie jak skacze z sofy 37.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.