To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Tu proszę zajrzeć, bardzo proszę...;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Edi Zet :)
Chciałam wyściskać przytul.gif Anię Mojżeszkową, Dorusię, Pakę, Ewcię i Olę Fisię za to, że chciały się ze mną spotkać icon_smile.gif. Jesteście taaaaaak sympatyczne, ciepłe, miłe i kochane, że jeszcze mi się geba śmieje, na myśl o sobotnim wieczorze icon_smile.gif Zwłaszcza ujęła mnie Ola, która ledwo, ledwo, ale przyszła na spotkanie, a była baaaaaaaaardzo chora przytul.gif Naprawdę....
Chciałam wyściskać Skannę, która przyjęła mnie i gościła cały Boży weekend i miała cierpliwość biegać ze mną po Galerii Dominikańskiej. Sywia, dziękuję Ci bardzo, bardzo, bardzo..... przytul.gif
Dziękuję Ili i Duszkowi za miły wieczór. Zawsze jak jestem we Wrocławiu przyjmują mnie z otwartym sercem i jeszcze to serce na dłoni mi niosą, podobnie jak Skanna.....
I Maćkowi - mężowi Skanny dziękuję. Woził mnie jak hrabinię jakąś icon_wink.gif po całym mieście i nawet słówka skargi nie usłyszałam icon_smile.gif Całusy wielkie icon_biggrin.gif
Kocham Cię bardzo Wrocławiu.... icon_wink.gif
Ila
Edi, a my dziekujemy bardzo, ze znalazlas czas, zeby nas odwiedzic z Sylwia. Ja bardzo zaluje, ze na spotkaniu nie bylam, ale trudno... DawiÅ› rzadzi sie swoimi prawami, a TatuÅ› piersi z mlekiem na zawolanie nie ma icon_biggrin.gif

Tylko strasznie nam smutno, ze siedzialyscie tak krotko, ale dobre i to. Jeszcze raz dziekujemy za odwiedziny przytul.gif . Nastepnym razem musiasz przyjechac na dluzej i moze teraz znow u nas wink.gif Aaa, ja rozpaczalam, ze Was glodne wypuscilam, ale Skanna mnie uspokoila, ze troszke pojadlyscie w Piramidzie wink.gif
Mama Mojzesza
CYTAT(edi @ czyli Edyta Zet.)
Kocham Cię bardzo Wrocławiu.... icon_wink.gif


Edi, to ja sie baaardzo ciesze icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
skanna
Po pierwsze - ja prostestuję, Edi była zdecydowanie za krótko - na dobrą sprawę, nawet nie zdążyłyśmy sobie pogadać.

Po drugie - Ila, nie ma mowy, nie oddam Edi, jak przyjedzie następnym razem - u mnie więcej miejsca icon_razz.gif

Po trzecie - Edi, Ty nie dziękuj Maćkowi, że Cię woził, bo on jeździć uwielbia, ale Ty mu podziękuj, że tak wcześnie wstawał icon_twisted.gif

Po czwarte dziękuję wszystkim za sobotni wieczór icon_smile.gif - nie pamiętam kiedy ostatnio byłam wieczorem w Rynku. Tam zawsze jest taki ruch przed północą ? icon_razz.gif
Doruśka
EDi a kiedy znowu przyjedziesz? bo ja CiÄ™ bardzo lubiÄ™ i lubie sie spotykac z Toba icon_smile.gif
Edi Zet :)
Nie wiem:(
Czasem Wrocław organizuje takie kursy, konferencje, a ja chętnie w nich uczestniczę. Jak tylko będę miała okazję to przyjadę, bo nie tylko konferencje lubię, ale i Was bardzo, bardzo..... icon_biggrin.gif
menada
Buuu, a ja w sobotę o 21 wróciłam z targów w warszawie i się na spotkanie nie załapałam icon_sad.gif icon_sad.gif

Mam nadzieję, że uda się kolejnym razem icon_smile.gif
Potwora
Cieszę się, że byłam, chociaż troszkę icon_wink.gif szkoda tylko, że zostałam pozbawiona smaku i węchu icon_wink.gif a na końcu słuchu, dobrze, że wzrok mi nie szwankował icon_lol.gif Nastęnym razem jak będziesz we Wrocku postaram się być w lepszej formie icon_biggrin.gif i może nawet będzie można ze mna porozmawiac icon_lol.gif
użytkownik usunięty
O, nie, nie, kochane. Edi jest taka fajna i ciepła, że następnym razem śpi u mnie!

Edi, Bartek Cię będzie woził po całym Dolnym Śląsku jak królową brytyjską icon_lol.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(Ola Fisia)
CieszÄ™ siÄ™, że byÅ‚am, chociaż troszkÄ™ icon_wink.gif szkoda tylko, że zostaÅ‚am pozbawiona smaku i wÄ™chu icon_wink.gif a na koÅ„cu sÅ‚uchu, dobrze, że wzrok mi nie szwankowaÅ‚  :lol: NastÄ™nym razem jak bÄ™dziesz we Wrocku postaram siÄ™ być w lepszej formie  :D i może nawet bÄ™dzie można ze mna porozmawiac  :lol:

Fisia, Ty naprawdę bohatersko się trzymałaś!
ewabi
buuuu
mogłam to dziecko w grudniu urodzić icon_wink.gif
poznałabym Edi, byłabym w Rynku wieczorem... ech... życie icon_confused.gif

ps. ja też cię kocham Wrocławiu i chcę do domuuu!!!
Mama Mojzesza
Ewa, to Ty urodzilas icon_eek.gif icon_question.gif
w takim razie wiekie GRATULACJE icon_biggrin.gif !
ewabi
Ania icon_biggrin.gif nie dało rady inaczej :wink
Ewcia!
edi przytul.gif
też bardzo się cieszę, że Cię poznałam
muszę przyznać, że z netu wydawałaś mi się bardziej "ostra", a tymczasem Ty jesteś swoja babka icon_smile.gif

I, jak zwykle spotkanko w miłym gronie dobrze na mnie działa, dziękuję wszystkim. Troche tylko, tez jak zwykle, za krótko...


CYTAT(skanna)
- nie pamiętam kiedy ostatnio byłam wieczorem w Rynku. Tam zawsze jest taki ruch przed północą ? icon_razz.gif


jak ostatnio byłam o podobnej godzinie, tak ze dwa lata wstecz, było nieco luźniej


PS. Mój internet ostatnio "chadza" jak chce, i czesto pada właśnie w czasie mojej dostępności , stąd późna odpowiedź

PS2. Ewabi, to gdzie Ty jesteÅ›, nie w domu??? A przy okazji - serdeczne gratulacje!!
ewabi
Ewcia za gratulacje dzięki
byłam u rodziców ale... tadadaddam... właśnie wróciłam do domu hura hura hura - choć.... nie wiem na jak długo, może tylko na parę dni
Edi Zet :)
CYTAT(Ewcia)
 muszÄ™ przyznać, że z netu wydawaÅ‚aÅ› mi siÄ™ bardziej "ostra"  


ha, ha.... icon_lol.gif
Ja ostra?????? Ewciu, ależ nic bardziej mylnego icon_smile.gif Ale wolę że tak o mnie myślałaś i się myliłaś. Nie chciałabym, żeby było odwrotnie icon_lol.gif
Ewcia przytul.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.