To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sierpień 2001

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Katasia
Mateusz syn Katasi
11 sierpień 2001
Biega jak szalony i zaczyna gadać icon_lol.gif
Czeka na piękną wiosnę i zabawy na podwórku
Pozdrawiamy
mag_duszka
Ale fajowsko, że "wpadliście" - czuję troszkę dumy, że przyłożyłam do tego (odrobinę) rękę.
lidka21
Ja jestem z Gliwic mój synek urodził sie 4 sierpnia 2001:)))
Rzenia
Moj synek mowi pelnymi zdaniami, liczy oraz opowiada wierszyki typu
aaa kotki dwa szarobure obydwa, nic nie beda itd., itd.
Natomiast zaczal pozno chodzic w 15 miesiacu!
Urodz. 26 sierpnia
Dorcia25
Sarcia urodziła się 24 sierpnia w Warszawie w szpitalu na ul.Inflanckiej , papuguje po wszystkich co się da , nie mówi wierszyków i całymi zdaniami też ni "gada" . Chodzi do żłobka co bardzo jej się podoba . Uwielbia "pisiać" . Kocha zwierzątka a zwłaszcza "miał miał" i "hau hau"

POZDRAWIAM cieplutko
Katasia
Lidka21,
ja miałam termin na 4 sierpnia. Nie chciał wyjśc (a upały były, pamiętasz?)
6 sierpnia moje urodziny - nadal nic.
11-tego się zlitował!
Katasia
Olena
Hania urodziła sie 2 sierpnia 2001 na gdańskiej Zaspie. Ma teraz 21 miesięcy, wszystko rozumie, ale jakoś nie spieszy je się do mówienia poza paroma krótkimi słowami.
icon_lol.gif Olena
Katasia
Olena
my też na gdańskiej Zaspie, ale 11 sierpnia, więc Was już pewnie nie było.
Katasia
Olena
No to się Katasiu, minęłyśmy sie "o włos". A jak tam Mateusz, mówi?
Olena
Katasia
Mateusz mówi. Gada jak najęty. Niektóre po swojemu "tuń" to kościół, "punie" to paluszki itd., ale naprawdę dużo mówi ładnie i wyraźnie. Już można sobie pogadać.
Ciągle chce "da-da". W domu się nudzi najwyraźniej. Non stop w ruchu, nie usiedzi spokojnie. Wszędzie biegiem...
Troszkę nerwus ostatnio. Bije mnie jak jest zły i zmęczony icon_cry.gif
Poza tym fajny i kochany (wiadomo, prawda?)
Mam nadzieję, że wkrótce się spotkamy
Katasia
Olena
No to Mateusz już dojrzały chłopak, jak widzę. A Hania niechętnie mówi niestety, chociaz doskonale wszystko rozumie. Za to bez przerwy sie uśmiecha i jest bardzo, bardzo pogodna. Coś niezwykłego zupełnie.
Do zobaczenia i napisania
Olena
Dorcia25
czemu taka cisza na sierpniaczkach icon_question.gif Przecież to już niedługo będą dwulatki które powinny dużo umieć icon_biggrin.gif mamy sierpniaków opowiadajcie co u Was .
Katasia
Faktycznie, dwulatki sierpniowe już sporo potrafią.
Mateusz
- gada jak stary, całymi zdaniami
- od tygodnia schodzi po schodach bez trzymanki
- od niedzieli woła kupkę.
To tyle'
Katasia
Olena
O Qrcze icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
To moje dziecię zapóźnione strasznie. Mówi sylabami, korzystania z nocnika odmawia kategorycznie, schody - owszem, ale tylko z poręczą.
icon_lol.gif Olena
Katasia
Olena,
Ty się nie stresuj! Mój był totalnie opóźniony do 10-tego miesiąca.
Teraz za to - jak patrzÄ™ na inne dzieci, to :
- Mateusz nie lubi rysować (a widziałam takie kolorujące / wypełniające różne kształty
- nie wychodzi mu budowanie z klocków
Dlatego tak jest, że jedne dzieci do przodu w jakiejś dzeidzinie, a w innej ciut z tyłu. I odwrotnie.
Z pewnością Twoja Dzidzia potrafi milion rzeczy które mojemu nawet do głowy by nie przyszły. Mój najwięcej się ostatnio uczy ... pod kosciołem w niedzielę na Mszy, od starszych dzieci (tego złażenia ze schodów, skakania itp)
Qrcze musimy się spotkać, to porównasz nasze dzieci. Możę chcesz przyjechać do mnie na wieś?
Katasia
Katasia
Co jest?
Już niedługo torty ze świeczkami a tu taka cisza... NIe było mnie miesiąc, myślałam że tu wrze...
Odezwijcie siÄ™
My z Mateuszkiem czekamy na urodzinki i dmuchanie świeczek (podwójnych, bo on 2 a ja 30-ci niestety)
Katasia
Katasia
Wygląda na to, że sama sobie będę odpowiadać w tym wątku...
Mateusz ma dziÅ› 11 sierpnia swoje 2 urodzinki!!
Naprawdę nie ma tu więcej dzieci sierpniowych 2001 roku?
Katasia
Dorcia25
Mateuszku przyjmij najserdeczniejsze zyczonka od swojej sierpniowej kolezanki z Warszawy i jej mamy



P.S. U nas dzieje sie troszke . Sarcia duzo juz mowi i sklada krociotke 2-3 wyrazowe zdania , rozumie wszystko co sie do niej mowi . Uwielbia ogladac Teletubisie icon_smile.gif
Katasia
Nareszcie równieśniczka!
Dziękujemy za życzenia. Mateusz gada "jak stary". Buźka nie zamyka się od rana do nocy (z przerwą na spanie w dzień). Ostatnio namiętnie ćwiczy skoki (podskoki i zeskakiwanie z czegoś niewysokiego). Polubił też bardzo rysowanie. Przebojem wszechczasów i ogromną pasją są pociągi icon_exclaim.gif
Poza tym to straszny Å‚obuziak.
Pozdrawiamy,
Katasia i Mateusz
asia325
Alicja ur.19.08.2001 serdecznie wita rówieśników. Od wrzesnia jest najszczęśliwszym przedszkolakiem pod słońcem.
Katasia
A jak ty to zrobiłaś że jest najszczęśliwszym przedszkolakiem?

Bo mój Mateusz przedszkolakiem i owszem jest. Ale do szczęścia naprawdę daleko. Dziś rano znowu płacz
icon_cry.gif
asia325
Alicja codzień rano w podskokach wstaje, wbiega do przedszkola i wybiega z niego mówiąc "Jutro tu wrócę"
Nie wiem od czego to zależy. Trzy lata była w domu, bałam się a okazało się, że ona poradziła sobie lepiej ode mnie.
Ale dlaczego? Widać taka jej natura. icon_biggrin.gif
Dorcia25
Co sie stalo ze tutaj panuje tak cisza icon_question.gif
hanutek
Witam witam. Moja Hania urodziła się 24 Sierpnia, duża z niej panna , aż nie mogę uwierzyć że mam takie duże dziecko:))))))
anonimowy
hanutek to nasze coreczki urodzily sie tego samego dnia icon_smile.gif
Dorcia25
Ten gosc to bylam ja icon_smile.gif
anonimowy
Strasznie się ciesze że nasze córeczki są w tym samym wieku. Hania się urodzila dzień przed moimi urodzinami, a zobaczyłam ją w moje urodzinki:) zrobiła mi piękny prezent.
hanutek
Ten gość to ja hahah zapomniałam się zalogować:(((
Dorcia25
Uuuuuuuu i znowu milczace sierpniowe dzieciaczki przedszkolaczki a w zasadzie to juz prawie zerowkowicze .

Moja Sara juz ladnie sklada literki i czyta ale musza byc drukowane chociaz i male tez przeczyta ale ciezej jej to idzie .

W srode mamy przedstawienie w przedszkolu o brzydkim kaczatku icon_wink.gif to takie na zakonczenie roku razem z dniem matki icon_wink.gif

A co u innych sierpniaczkow icon_question.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.