To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zajme sie maluszkami np. wieczorami

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kachaaa
no wiec ja juz gdzies pisałam w którymś wątku ale założe swój osobny i wywale swój post jeśli mi się uda z innego atku za rada przesympatycznej mamy ktora notabene jest swietną modelką ( ychhh żal ściska .... icon_surprised.gif))
ja znowu mogę sie w weekendy zająć kilka godzin maluszkami np jak chcecie wyjsć na imprezke lub na imieniny do cioci , większośc mam zwłaszcza tych "starych" forumowiczek mnie zna wiec nie będę opisywać kto ja , w kazdym bądz razie mamy nóż na gardle , juz umawiam się na sprzatanie w wekendy ale nie wiem czy to wypali wiec nawet jednorazowo od czasu do czasu moge się zając maluchami w kazdym wieku ( mam 4 letniego synka) narazie jeszcze pracuje jak długo nie wiem wiec w tygodniu jeśli już to póżno ok 20 jak chcecie np na pózną kolacyjkę wyskoczyć

pozd kacha
Mama Mojzesza
Kasiu a ja bym chciala wiedziec czy maluszkiem i jego mama sie kiedys zajmiesz icon_twisted.gif
kachaaa
icon_lol.gif zajme siÄ™ zajme icon_lol.gif
teraz Wojtuś niestety sie rozłożył i przez najbliższy tydzień siedze z nim związku z tym nie wiem czy będe miała po co wracac do pracy ,,,,,,ychhhh ....postaram sie wyczesać choc odrobine czasu w nastepnym tygodniu.... icon_lol.gif
Patison
Kachaa, bede miala Cie na uwadze - dziekuje icon_smile.gif
kasia_wp
Mieszkam w Bielanach, czy to nie stoi na przeszkodzie w ewentualnym spotkaniu z dzieciaczkami?
Potwora
Kasiu my jak zwykle bardzo chętnie.
Tylko musze w końcu wyzdrowieć coby na te imprezy chodzić icon_smile.gif
anonimowy
kasia dla mnie nie ma problemu odległość , dla mnie problem do pojazd , a dokładniej mówiac czy tez pisząc to powrót, jeśli z Bielan jest nocny , nie ma sprawy wróce natomiast jeśli nie ma to już niestety wiąże sie to z podwiezieniem mnie do najbliższego przystanku nocnego jeśli jest on na wygwizdówku znaczy w krzakach to wtedy do pkp bo z Bielan na Biskupin nawet nie śmiem pisac ... icon_lol.gif ,,,wiec jesli transport bedzuie rozwiązany nie ma dla mnie to problemu

Ola ja wiem wiem , zdrowiej slonko i ucałuj Maksia "Apacza"
pozd kacha
kachaaa
ups toto wyżej to Ja icon_redface.gif ....sie dziecko nie zalogowało icon_twisted.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.