To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

boje sie bardzo

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

laila
dzisiaj a dokładnie przed chwilą załapałam sie pod brodą i co czuje ogromnego guza!!!!!!!!!! a dokładnie bardzo powiększony węzeł chłonny (który ostatnio tak sie powększył jak byłam mała i dostałam różyczki do czego sie zaziębiłam.Węzeł ma 2 cm na 2 ,w sumia to miałam go zawsze tylko był maleńki i miękki taki ledwo wyczuwalny a teraz to mnie cały podbrudek boli , i tak sie astanawiam czy może to być spowodowane tabletkami anty ? dzisiaj a własciwie wczoraj była dopiero 6 ,w sumie jestem troszk e przeziębiona ,pliss odpowiedzcie bo tak sie bopje że to jakkies wredne choróbsko sie przyplątało icon_rolleyes.gif
Atena
Nie martw się na zapas!!!Ja mialam sporo powiększone węzły chłonne jak za długo na słońcu siedzialam(mam uczulenie na słońce)
Czasem jak mam aftę to mam powiększone,jak jestem rzeziębiona(nie za każdym razem)
nie musi to świadczyć o czymś poważnym.
Jak Ci to nie zniknie podczas najbliższych 2-3 dni poszłabym do lekarza....

Atena.
Doruśka
Moja starsza córka tez ma ten problem,wiemy kiedy bedzie przeziębiona,bo jej węzły wyskakują.na szczęście badania wychodzą ok .
zrób jak sie bardzo boisz CRP.
irminka2
Mój starszy syn tez przy najlżejszym przeziębieniu ma mocno powiększone węzły na szyi, dlatego zawsze wiem czy udaje , bo nie chce iść na klasówę czy naprawdę jest przeziebiony.

Irmina
laila
chodze teraz po domu w krótkich galotkach i z szalikiem na szyji mam nadzieje ze pomoże icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.