To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Krem z nosa i goraczka !

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Jutta
Wczoraj rano Mateusz obudził sie z 39 stopniami i lecąca krwią z nosa .. nic go nie bolało, temperatura spadła sama. Po południu był leciutko osowiały, ale nic więcej sie nie działo.
W nocy 3 razy leciała mu krew. Nie goraczkował.
Rano lekarka stwierdziła leciutko zaczerwienione gardło i pobrała wymaz.
Na temat lecacej bez przyczyny krwi nic nie umiała odpowiedzieć. Mate od wczoraj dostaje rutinaceę. Nie goraczkuje. Kilkanascie minut temu znów leciała mu krew tak strasznie, że córka z koleżanka nie mogły sobie poradzić ...

Co robic ?

W ciÄ…gu ostatniego miesiÄ…ca:
nie uderzył się
nie chorował
nigdy nie brał kropli do nosa
nie zmienił diety

Jakie badania ? co mu podawać by wzmocnic scianki naczyn kwrionosnych ?
cydorka
zdecydowanie morfologia - zeby zobaczyc liczbe plytek krwi
do tego czyniki krzepniecia i czs krwawienia - tez robi sie z krwi
aco do tek lecacej krwi z nosa
moj chrzesniak niewiadomo dlaczego w pewnym okresie swojego zycia tgak w wieku 2-3 lat mial krwawienia z nosa poprzedzajace wselkie infekcje samo przeszlo
choc mial zapisana taka genialna masc do nosa, ktora mu sie zakladalo jak byly krwawienia
dowiedziec sie o sklad?
byla robiona
cyd
Jutta
Jesli mozna to bardzo prosze !
irminka2
Mój starszy syn do dzis tak ma - każde przeziebienie poprzedzone jest krwotokami z nosa, jak był młodszy tak silnymi i nie do opanowania że wołałam na ratunek sąsiada lekarza. Wyniki wszystkie w normie.Laryngolog stwierdził ,ze taka jego uroda, pokazywał mi naczynie krwionoście które krwawi i z jego usytuowania wynika że te krwotoki się powtarzały.
Po ostatnim przypaleniu naczynia względny spokój 2 lata.

Irmina
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.