To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

helołin w Berku ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Doruśka
idÄ™ z KalinkÄ…,czy ktos jeszcze?
Aleksandra
CYTAT(Dorusia)
idÄ™ z KalinkÄ…,czy ktos jeszcze?

Też się wybieram
Ola
Anita.W
O i ja tez wyslalam zapytanie jak sie mozna zapisac. Bo bym bardzo chciala tam pojsc z Kubusiem icon_biggrin.gif .
Doruśka
Anitka super ,mam nadzieje ,że przyjdziecie icon_smile.gif)
Aleksandra
Cześć Anitko, my się chyba znamy z "mamusiek", chyba, ze się mylę.
POdajÄ™ namiary na "Berka" www.berek.pl,
POzdrawiam
Ola
Patison
po zastanowieniu i....argumentach Oli icon_smile.gif
idziemy icon_biggrin.gif
Patison
zapisani icon_smile.gif

wiecie co-no ja sie nie przebiore, ale Wipka chetnie bym przystroila...moze jakis maly akcent chociaz???
tylko pomoyslow brak icon_sad.gif
Aleksandra
U mnie też pomysłów brak. ALe na razie, to chyba za małe brzdące na przebieranki.
Patison
No za male...ale myslalam ze moze jakis maly szczegol chociaz icon_rolleyes.gif
Anita.W
My przyjdziemy. Wlasnie sie dowiedzialam ze sa wolne miejsca wiec zapisalam Kube na zabawe icon_biggrin.gif .
No to do poniedzialku. Ale bedzie was milo zobaczyc icon_biggrin.gif .
Doruśka
Kalinka ma strój czarownicy icon_smile.gif
Patison
Fajnie, ze sie spotkamy icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif


No na Kalinke to pewnie tez latwiej cos znalesc...takie kurdupelki jak koj nie maja wyboru icon_wink.gif
Ale pojdziemy, oczy napatrzyny, dobrze sie pobawimy a za rak w stroj sie jakis wystroimy icon_lol.gif
Anita.W
Ja sie nie przebieram bo i tak jak straszydlo wygladam icon_lol.gif a Kube moze uda mi sie cos przygotowac. Ma maske dyni i do tego moze jakas pelerynke...
Doruśka
Anita ,przebierz sie za dynie icon_wink.gif)
dumiczowa
a powiedzcie mi gdzie to jest , kiedy i dlaczego mnie nie informujesz Doroto?
pozdr.
Doruśka
Wybacz Agato .
juz cie informuje icon_smile.gif
wysłałam Ci maila icon_smile.gif))
Kate
Napiszcie jak było, bo ja tez chciałam iśc, ale w końcu nie dotarłam.
pozdr.
Anita.W
CYTAT(Kate)
Napiszcie jak było, bo ja tez chciałam iśc, ale w końcu nie dotarłam.
pozdr.


A tak było https://wlodarczyk.dyndns.org/wyda/w_011.php icon_biggrin.gif

Było fajnie tylko troszke za dlugo i za goraco. Kuba sie wyskakal, wyszalal, najadl cukierkow i ciasteczek troche poczarowal i potanczyl icon_lol.gif
Kate
fajną maskę miał:) sami robiliście?
Doruśka
Mam takie same odczucia jak Anita,dzieci wybawione,my padnięte icon_smile.gif
Kalinka jak widać zdemontowała częśc przebrania icon_smile.gif
Patisona a na koniec były dyplomy i niespodzianki i Dla Was też icon_sad.gif
Aleksandra
Cześć.
Zabawa Halloween w Berku była dla dzieci powyżej 2 lat. MOja 19 miesięczna Ania niezbyt rozumiała o co w tym wszystkim chodzi. Tymczasem Panie z "Berka", które informowały mnie o "Halloween", zapewniały, że będzie to zabawa zwłaszcza dla takich maluchów jak Ania. Anię zaciekawiły jak zwykle kulki, przebrania innych dzieci ( zwłaszcza tygrysek) i rysowanie. Podczas pierwszej zabawy - tańców z balonem, Ania patrzyła na mnie i chyba chciała powiedzieć " no coś Ty matka, zgłupiałaś?"
PO drugie wydaje mi się, ze jak na wielkość sali, to jednak zbyt dużo dzieci uczestniczyło w zabawie. NIe dość, ze było potwornie duszno, to jeszcze nie było miejsca.
Czyli wrażenia takie sobie, ale nie mogę spisać tego wieczoru całkowicie na straty.
Niezmiernie było mi miło poznać osobiście Patisonka, Anitkę i Dorusię.
Buziaczki
Ola
Anita.W
Kasia, ta maske to ja rok temu w jakiejs gazecie dostalam. No i wytrwala tyle czasu. Kuba i tak po chwili nie chcial byc juz przebrany icon_lol.gif

Ola, moja kolezanka tez byla na tym halloween tyle ze na 14:00. Jej synek ma prawie 2,5 roku i tez mowila ze nic z tego nie kumal i w kulkach siedzial tylko. Tez srednio zadowolona wrocila. Rok temu to bym sie na taka zabawe nie wybrala z Kuba bo tez byla by to srednia atrakcja dla niego. Ale teraz to byl strzal w 10.

Nastepne to teraz mikolajki i zabawa sylwestrowa icon_lol.gif .

Ola tez mi bylo milo osobiscie Ciebie poznac icon_biggrin.gif
Aleksandra
Anitko, widzę że i Ania załapała się do albumu Kuby icon_smile.gif
Ola
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.