To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sprawdzona kosmetyczka w Warszawie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Anuk
Dziewczyny, wiem, że kiedyś ktoś podawał. Nie mam - zgubiłam namiary. Temat wraca, chodzi o kompetentne zajęcie się cerą trądzikową nastolatka.

Szukam kosmetyczki BARDZO:

1) kompetentnej
2) dbajÄ…cej o higienÄ™

Czy możecie kogoś polecic i dac namiary.

Dzięki
Lizia
Ja mogę polecić. wupróbowałam już 7 albo 8 i wreszczie znalazłam idealną!

Wysyłam namiary na priv
cydorka
CYTAT(Anuk)
Dziewczyny, wiem, że kiedyÅ› ktoÅ› podawaÅ‚. Nie mam - zgubiÅ‚am namiary. Temat wraca, chodzi o kompetentne zajÄ™cie siÄ™ cerÄ… trÄ…dzikowÄ… nastolatka.  

Szukam kosmetyczki BARDZO:

1) kompetentnej
2) dbajÄ…cej o higienÄ™

Czy możecie kogoś polecic i dac namiary.

Dzięki


ktos czyli cydorka
ale wizytowke mam w pracy, teraz jestem na l4 w poniedziałek moge podac
cyd
jl101
a moze lepszy by byl dermatolog? wiem, ze kosmetyczka czasem moze zdzialac cuda ale np. u mnie dermatolog sprawdzil sie duzo lepiej.
Anuk
CYTAT(Cydorka)
CYTAT(Anuk)
Dziewczyny, wiem, że kiedyÅ› ktoÅ› podawaÅ‚. Nie mam - zgubiÅ‚am namiary. Temat wraca, chodzi o kompetentne zajÄ™cie siÄ™ cerÄ… trÄ…dzikowÄ… nastolatka.  

Szukam kosmetyczki BARDZO:

1) kompetentnej
2) dbajÄ…cej o higienÄ™

Czy możecie kogoś polecic i dac namiary.

Dzięki


ktos czyli cydorka
ale wizytowke mam w pracy, teraz jestem na l4 w poniedziałek moge podac
cyd


Cyd - bardzo chętnie icon_smile.gif
Anuk
CYTAT(jl101)
a moze lepszy by byl dermatolog? wiem, ze kosmetyczka czasem moze zdzialac cuda ale np. u mnie dermatolog sprawdzil sie duzo lepiej.


Jedno i drugi staram się połączyć. W każdym razie zasięgnęłam opinii dermatologa o zabiegach zaproponowanych dla młodej, a konkretnie chodzi o jakieś potraktowanie zmian prądem o niskiej częstotliwości.
cydorka
CYTAT(Anuk)
CYTAT(jl101)
a moze lepszy by byl dermatolog? wiem, ze kosmetyczka czasem moze zdzialac cuda ale np. u mnie dermatolog sprawdzil sie duzo lepiej.


Jedno i drugi staram się połączyć. W każdym razie zasięgnęłam opinii dermatologa o zabiegach zaproponowanych dla młodej, a konkretnie chodzi o jakieś potraktowanie zmian prądem o niskiej częstotliwości.

będą i prądy
tylko niech wytrzyma do poniedziałku
cyd
Anuk
Spoko Cyd wytrzyma. Nawet dłużej, zależy mi na higienie i profesjonaliźmie wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.