To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy ja jestem inna??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agulineks
Witam Tak bardzo pragne pragniemy dzidzusia,jesteśmy juz 5 lat po ślubie a tu nic za kazdym razem gdy jest jakas nadzieja pryska niczym bańka mydlana.Stałam sie nerwowa sex stracił juz dla mnie sens glupio sie przyznac ale kocham sie bo chce ale i w to niewierze.Teraz bliska mi osoba urodzila dzidziusia jak ja jestem zazdrosna co ja w sobie przezylam przez te jej 9 miesiecy.Czasami mysle ze ze mna jest cos nie tak niepowinnam tak agresywnie podchodzic ze komus sie udalo a mnie nie.Nie wiem co ze mna jest.Boje sie badan ale tez na nie niestac nas.Nie wiem co dalej.Życie straciło sens.wiem ze jestem młoda mam zaledwie 25 lat ale to juz czas aby zostac mama:
Agulineks
Nawet juz teraz nie wiem czy ja dobrze obliczam te dni plodne.Szlak mnie zaraz trafi icon_sad.gif
kasiask
Dobrze Cię rozumiem. Też przez to przechodziłam. Jednak po 3 latach straciłam cierpliwość i zdecydowaliśmy się na adopcję. Po zaadoptowaniu Mateusza zaszłam w ciążę bez jakiegokolwiek wspomagania, a potem w jeszcze jedną i jeszcze jedną...
A byłas u lekarza?
Czy zabadałaś męża???
anonimowy
Własnie ze nie i w tym sęk ze sie boje:(
kasiask
Ale czego siÄ™ boisz???????
Agulineks
Boje sie dowiedziec ze nie bede ich miala:(
kasiask
To wolisz 5 lat co-miesięcznych nadzieji i rozczarowań??? To nie lepiej wiedzieć na czym się stoi. Albo dzięki badaniom przyśpieszyć zajście w ciążę?
Nie ma się czego bać. Trzeba tylko znaleźć dobrego lekarza.
Agulineks
Masz racje w 100% Wiem głupia jestem sama sobie stwarzam problem.
kasiask
Znajdź dobrego lekarza. A przede wszystkim musicie zbadać nasienie Szanownego Małżónka. To jest pierwsze i podtawowe badanie od którego należy zacząć!
Agulineks
skierowanie pewnie lekarz na badanie nasienia daje i gdzie sie idzie?? bo co do kosztow to prawdopodobie 50 zl
kasiask
Tego nie wiem. Myśmy robili prywatnie. icon_sad.gif
Agulineks
dzieki za rady:)
justin
Agulineks,
mysmy jeździli do Antrum w Bytomiu.
Tam badanie nasienia (w Demeter - prywatne laboratorium) kosztuje 300 zł, niestety icon_confused.gif .
ale bardzo duzo może pomóc. Naprawdę.
Wcześniejsze badanie, które robił mąż u nas kosztowało tylko 20 zł. !!!!, ale jednocześnie było g...... warte.
Nie czekaj, szkoda czasu. Szukajk dobrego lekarza, róbcie badania.
A co na to Twój mąż, da się przebadać?
Agulineks
CYTAT(justin)
Agulineks,
mysmy jeździli do Antrum w Bytomiu.
Tam badanie nasienia (w Demeter - prywatne laboratorium) kosztuje 300 zÅ‚, niestety icon_confused.gif .  
ale bardzo duzo może pomóc. Naprawdę.
WczeÅ›niejsze badanie, które robiÅ‚ mąż u nas kosztowaÅ‚o tylko 20 zÅ‚. !!!!, ale jednoczeÅ›nie byÅ‚o g...... warte.  
Nie czekaj, szkoda czasu. Szukajk dobrego lekarza, róbcie badania.
A co na to Twój mąż, da się przebadać?


Własnie że maż nie za bardzo chce sie przebanac:( Ale bedzie musial
Jul_i_anka
Agulineks 5 lat??? I nie bylaÅ› u lekarza??? No to biegnij koniecznie!!!!!!!!
Ja po trzecim nieudanym cyklu poszłam "sie leczyc".
Na prawde szkoda czasu i nerwów. Popracuj nad mężem. Przeciez jesli on też bardzo chce dziecka to chyba zrobi wszystko zeby było ok.

PS. W Krakowie badanie nasienia robiliśmy za 70 zł
Agulineks
Macie racje tak zrobie.Koniec z użalaniem sie nad soba.koniec z zazdrościa patrzec na matki z dziecmi w wozkach.A od poniedzialku szukam dobrego specjalisty icon_biggrin.gif A mąż bedzie musial juz ja sie o to postaram icon_biggrin.gif
Dora2
bardzo dobre postanowienie, teraz tylko troszkę cierpliwości i zobaczysz że wszytsko sie ułozy. Badania są tylko po to żeby wam pomóc i twój mąż na pewno to potwierdzi. Życze powodzenia
Kajkaaa
Pewnie, ja też obiecałam sobie (w uzgodnieniu z lekarzem) że jeśli do nowego roku się nie uda, to zaczniemy się leczyć, zrobiłam na razie tylko podstawowe badania: cytologię i bakterie - wszystko w porządku, ale nie ma na co czekać, latka lecą jak szalone ....
Koniecznie idźcie do lekarza i wymuście na nim skierowania, jeśli nie stać Was na prywatne leczenie, przynajmniej będziecie wiedzieć co jest nie tak i wtedy będzie można podjąć właściwe leczenie.
Trzymam kciuki
Agulineks
icon_lol.gif Tez tak zrobie dzieki za dobre rady icon_lol.gif I mam nadzieje ze moje mazenie sie spełni
isllandia
tego Ci życzymy- z całego sreducha icon_smile.gif Oczywiście daj znać jak poszło- jakie wyniki badań i co się u was dzieje icon_question.gif
Agulineks
Mozecie byc pewne ze napisze:! icon_biggrin.gif
isllandia
Trzymamy Cię za słowo icon_cool.gif
justin
Agulineks, a mężowi spokojnie wytłumacz, że najpierw musi być zdiagnozowany facet, żeby lekarz mógł wziąć w obroty babkę icon_wink.gif .
Bo u kobiet jest mnóstwo możliwości, mnóstwo moze być przyczyn, to są duże poszukiwania, a u facetów jest to proste.
Czasem okazuje się, że kobiety myslą, to moja wina, to coś ze mną nie tak, a tymczasem okazuje się , że wszystko jest w porzo, że wystarczy np. podleczyć, podrasować "chłopaki" męża i już staje się cud poczęcia icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.