To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

CYKLE ??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anonimowy
Witam mam pytanie bo zgupialam jak moge wyliczyc swoj cykl tak aby był PŁODNY.Przewaznie miesiączke mam co 24 dni czasami co 25 26 ale od lipca mam co 24 regularnie i trwa okolo 5 dni.Nie licze tych pozniej brazowych opławow co mam bo z tym trwalo by to 7 dni.
Z róznych żrodel dowiedziałam sie ze dzien płodny oznacza tez śluz kobiecy wyglądający jak białko taki teraz mam czy to ten dzien?? Prosze pomozcie
anonimowy
https://www.kobietaintymna.atupartner.pl/


pozdrawiam
Agata
Agat102
CYTAT(Anonymous)



Znowu się nie zalogowałam icon_redface.gif
Ulcia i Julcia
Moja ginekolog mówiła, że cykle 24 dniowe nie są prawidłowe, że najprawdopodobniej nie ma wtedy owulacji.
Ula
anonimowy
CYTAT(Ulcia i Julcia)
Moja ginekolog mówiła, że cykle 24 dniowe nie są prawidłowe, że najprawdopodobniej nie ma wtedy owulacji.  
Ula


czyli mam uważac ze kobieta jest bezpłodna??
anonimowy
czyli nikt mi nie pomoze:(
eMariola
Nie martw się, to nie prawda, że 24-dniowe cykle są nieprawidłowe i bez owulacji.
Sama takie posiadam i mam już jedno dziecko, a o drugie się staram.
Ale u kazdej kobiety wyglada to inaczej.
Przede wszystkim musisz regularnie mierzyc temperaturę, robić sobie wykresiki i obserwować śluz.
Po 3 takich cyklach powinnaś wyczuć moment owulacji.
A dla pewności kup testy owulacyjne.
anonimowy
Magda - to paskudna pora dla alergikow, Marcin tez pokasluje, ale gardlo czyste. Nie sprzyja duza wilgoc i taka grzybowa pogoda, o nie icon_sad.gif. W notatkach ze szkoly porodowej znalazlam, ze najlepsze jest na wszystkie rany i ropki mleko matki... Nie probowalam, ale moze warto w taki naturalny sposob pomoc oczkom?? I na kaszaczki...

Pozdrawiam pazdziernikowe mamusie.
anonimowy
Super sprawa, tylko czemu w Warszawie icon_cry.gif
Proszę o informacje jak coś takiego bedzie organizowane w Krakowie wink.gif
anonimowy
CYTAT(eMariola)
Nie martw się, to nie prawda, że 24-dniowe cykle są nieprawidłowe i bez owulacji.
Sama takie posiadam i mam już jedno dziecko, a o drugie się staram.
Ale u kazdej kobiety wyglada to inaczej.
Przede wszystkim musisz regularnie mierzyc temperaturę, robić sobie wykresiki i obserwować śluz.
Po 3 takich cyklach powinnaś wyczuć moment owulacji.
A dla pewności kup testy owulacyjne.


a kiedy te testy sie robi znaczy w jakim dniu i ile one kosztuja i dzieki za odpowiedz
justin
ja kupiłam w aptece za 80 zł.
W opakowaniu było 5 testów.
Najlepiej robić je codziennie, albo co drugo dzień w okresie, kiedy możesz spodziewać się owulacji.
Jednak zrób tak jak napisała eMariola, przez kilka miesięcy o rególarnej porze, np. o 6 rano mierz codziennie !!! temperaturę w pochwie. Notuj dokładnie. Możesz zrobić sobie wykresiki.Zapisuj, jaki jest sluz, czy bolą piersi, czy jest jakies plamienie, czy czujesz ból, który można nazwać bólem jajnika - z powodu jajeczkowania.
Im więcej informacji tym lespiej dla ciebie i dla lekarza. Potem z tymi informacjami do lekarza i cos postanowicie icon_biggrin.gif
u mnie np. sa cykle 28-dniowe.
Ksiązkowa owulacja powinna być ok. 14 dnia cyklu.
Okazało się, że u mnie jest o wiele wczesniej ok 8 - 10 dzień cyklu icon_biggrin.gif

powodzenia
eMariola
Dosyć tanio można kupić testy na allegro.
Na podstawie własnych obserwacji, moje dni owulacyjne przypadają w 10-11 dniu cyklu. I wtedy robię test.
Ale Ty możesz mieć inne dni, które zaobserwujesz na podstawie obserwacji własnego organizmu.
Przed szczytowym dniem owulacji temperatura zazwyczaj obniża się, a następnie wzrasta. Wg teorii ten dzień wyższej temperatury następujący po jednodniowym spadku, jest dniem owulacji.
Poszukaj w internecie, jest dużo informajcji na ten temat.
anonimowy
CYTAT(eMariola)
Dosyć tanio można kupić testy na allegro.
Na podstawie własnych obserwacji, moje dni owulacyjne przypadają  w 10-11 dniu cyklu. I wtedy robię test.
Ale Ty możesz mieć inne dni, które zaobserwujesz na podstawie obserwacji własnego organizmu.
Przed szczytowym dniem owulacji temperatura zazwyczaj obniża się, a następnie wzrasta. Wg teorii ten dzień wyższej temperatury następujący po jednodniowym spadku, jest dniem owulacji.
Poszukaj w internecie, jest dużo informajcji na ten temat.


Hey a mozesz mi powiedziec jak te testy sie nazywaja jak je szukac na allegro??
eMariola
Cześć.
Wrzuś na wyszukiwarkę słowa: test owulacyjny. icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.