To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

modne czyli ciasne buty

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
ciao
Uleglam modzie i kupilam kozaczki.Piekne,drogie,modne i potwornie .................niewygodne.Bo tak zwane do szpica
Zakladam je bo procz tego ze wydalam mase pieniedzy to szkoda mi kupowac nastepne.Ale jak ja w nich cierpie!!!
Od tygodnia nie robie nic innego tylko wpycham do nich namoczone szmaty zeby sie ciut rozepchaly(a propo moze znacie jakis inny bardziej skuteczny sposob na "poszerzenie"buta?)
Dlaczego tak glupio ulegamy modzie????I w dodatku tak niewygodnej???
Ania
Kasia Sz.
CYTAT(ciao_848)
Dlaczego tak glupio ulegamy modzie????


Nie ulegam, bardziej cenię sobie wygodę niż to, czy akurat moje buty są modne icon_smile.gif Dotyczy to również innych części garderoby.
Ot, taka staromodna jestem icon_wink.gif
Arwena.
Ot i dlatego już dawno z mody zrezygnowałam. Kupuję to w czym dobrze się czuję i w czym mi wygodnie. Nad czym ubolewa mój mąż bo zdecydowanie na obcasach mi niewygodnie wink.gif
Dora2
ciao, sama tego nie praktykowałam ale moja ciotka oddała kiedyś buty do szewca żeby jej na prawidłach (chyba) rozciągnął bo ją uwierały. Pomogło wiec może spróbuj, niestety nie wiem jak wtedy z fasonem Twojego obuwia będzie
myszka
Sposób mojej znajomej: wlewa gorącą wodę, wylewa, wzuwa buty, chodzi. Niby dopasowują się do nogi jak druga skóra.
KM
Może wymień na numer większe? Jak będziesz rozpychała na siłę to stracą fason. Modny wink.gif
Anuk
Ciao- chodzenie w butach z wąskimi czubkami to pewna droga do haluksów i paluchów, które za parę lat będą zachodzić jeden na drugi.

Zdecydowanie dla stóp najlepsze są buty z szerokimi czubkami. Stopa musi mieć komfort.
Mika
CYTAT(Kasia Sz.)
CYTAT(ciao_848)
Dlaczego tak glupio ulegamy modzie????


Nie ulegam, bardziej cenię sobie wygodę niż to, czy akurat moje buty są modne icon_smile.gif Dotyczy to również innych części garderoby.
Ot, taka staromodna jestem icon_wink.gif


a ja oprócz tego mam tak wąską nogę,że jedna na 100 par jest DOBRA -zaciasnych jeszcze nie znalazłam icon_lol.gif
najlepsze są sznurowane trepy i w nosie mam czy modne czy nie icon_razz.gif
mam nadzieję,że w Jankach ostała się jeszcze jedna Lesta,bo dlaodmiany kupię...takie same icon_lol.gif tylko w innym kolorze wink.gif
Potwora
Eeee, widziałam ostatnio sporo zimowych butów z szerszym czubkiem. Nawet się ucieszyłam, że będzie w czym wybierać gdy będę kupować buty na zimę. Owszem czuby na szpilkach też są icon_rolleyes.gif ale te to ja omijam z daleka icon_lol.gif

A za ciasne buty radzę posamrować zwykłym kremem NIvea i zostawić na noc, rano zetrzeć nadmiar i porządnie wypastować o potem pochodzić.
anetadr
Jeśli buty są ze skóry to jest szansa. Proponowałabym wtedy wizytę u dobrego szewca. Lecz jeśli są z jakiegoś sztucznego materiału, to szansa na powiększenie raczej niewielka.

Możesz jeszcze spróbować Wiolonteli spytać, choć ostatnio jej nie widzę na forum. Ale to ekspertka i na pewno coś mądrego poradzi.

Aneta
Sel
Namoczyć szmaty w denaturacie i zapchac buty na cala noc.
kasiarybka
Sel, a nie będą póżniej "pachnieć" ?
burek
CYTAT(Blue)
No własnie denaturat śmierdzi obrzydliwie. wink.gif

Bzdura icon_exclaim.gif Denaturat pięknie pachnie, tylko trzeba uważać bo rozsiewając taką woń można łatwo nawiązać nowe znajomości. wink.gif
Kojkoj
CYTAT(Blue)
czubami. icon_rolleyes.gif  Pomijając, że noga optycznie jest większa o 2 numery, to jeszcze są niewygodne.  :?


Zwlaszcza przy moim rozmiarze 41 buty w szpic wygladaja"rewelacyjnie". Zdecydowanie preferuję wygodę no i normalny wygląd mojej stopy.
Sel
CYTAT
tylko trzeba uważać bo rozsiewając taką woń można łatwo nawiązać nowe znajomości.

i to jakie wartościowe icon_lol.gif

Kasia: wywietrzeje! icon_wink.gif
kasiarybka
A...jak wywietrzeje, to dziękuję bardzo za info icon_smile.gif
Przyda się icon_wink.gif
emiliaO
polecam taka piankę która zmiękcza skórę i ułatwia jej rozciąganie. Można ją kupić w większości butów obówniczych. Dobre są też wkładki tylko pod śródsotopie - noga mniej przesuwa się do przodu (te wkładki szczególnie do butów na obcasie). też mozna kupić w sklepach obowniczych albo w drogeriach wkładki żelowe schol.
Pozdrawiam
gosiat
CYTAT(Mika)
mam nadzieję,że w Jankach ostała się jeszcze jedna Lesta,bo dlaodmiany kupię...takie same  :lol: tylko w innym kolorze  :wink:


O tak... ja mam aktualnie buty Lesty i to są najwygodniejsze buty jakie kiedykolwiek miałam. icon_biggrin.gif Może nie wyglądają super-modnie, ale ja je kocham. wink.gif
FFkaGrant
Dlatego szpice nalezy kupowac wieksze rozmiarowo icon_lol.gif 1 rozmiar zalatwi sprawe.
Mika
CYTAT(FFkaGrant)
Dlatego szpice nalezy kupowac wieksze rozmiarowo icon_lol.gif 1 rozmiar zalatwi sprawe.


ha ha ha już się widzę w rozmiarze 42 + szpic icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
cydorka
a najgorzej jak se człowiek cus umyśli i nic
cały wickend przelatałam w poszukiwaniu kozaków z materiału lub zamszu, bez ocieplenia, nie w szpic i bez szpilki
efekt
icon_sad.gif
cyd
Sel
Cyd witaj w klubie! icon_evil.gif Ja mam tak stale, bo ja z tych co nie gonia za wszelką cenę za modą. Ale jak sobie coś umysle to kaplica, bo nie mogę niczego znaleźć. Moda obecna mnie dobija, nie ma niczego ciekawego w sklepach(jak dla mnie), a juz szczegolnie buty sa beznadziejne icon_confused.gif Jeśli chodzi o obuwie dla Madzi to mam ten sam problem. Do tego dochodzi jeszcze problem z numeracją, bo ona ma mala nogę, a buty chcialaby juz dla dziewieciolatki, a nie pięciolatki icon_cool.gif wiec mamy staly problem. ja juz jak mam iśc do miasta to jestem chora. wink.gif
oliweczkas
Nie ulegam modzie tylko kupuję rzeczy wygodne a przy tym w rozsądnej cenie. Lubię buty w szpic bo sprawiają, że stopa wygląda elegancko. Tylko ja kupuję buty w moim rozmiarze a nie za ciasne aby chodzenie w nich było udręką.
Anielka
No szpic szpicem ale już od zaszłej jesieni to coraz modniejsze się robią zaokrąglone noski icon_lol.gif .Przy czym ja chodzę i w jednych i w drugich bez jakiś cierpień a szpilki odpadaą tylko jak na chodnikach warstwa lodu.
A co do poszerzania butów to ja wypróbowałam skarpetki<cienkie> zamoczone w spirytusie,na nogę i drepczemy po mieszkaniu w niewygodnych bucikach<tylko wtedy stopy mogą strasznie ucierieć,ale moje się rozcągnęły>
dori
CYTAT(Mika)
ha ha ha już się widzę w rozmiarze 42 + szpic  :lol:  :lol:  :lol:


Mika, masz stope 42?
To gdzie sie zaopatrujesz w obuwie. Bo ja mam 41 i odwieczny proble z kupnem butów..............

Ps. z resztą już od około początku wakacji szukam butów takich to "latania", wygodnych i nic...........
Edzia77
A ja mam problem w druga stronę, mam tak mała nogę, że kiedyś pani wysłała mnie do dzieciecego, w dodatku nie należe do wysokich wiec przyzwyczaiłam sie do szpilek i wysokich butów, wiec w innych jest mi po prostu nie bardzo wygodnie, jedynie w sportowych. But z duzym szpicem to dla mnie nie problem, tylko wtedy wyglądam jak krasnal, a zwykły, tylko wysoki ciezko dostac, achhhh icon_confused.gif
Kocurek
CYTAT(dori)
CYTAT(Mika)

ha ha ha już się widzę w rozmiarze 42 + szpic  :lol:  :lol:  :lol:


Mika, masz stope 42?
To gdzie sie zaopatrujesz w obuwie. Bo ja mam 41 i odwieczny proble z kupnem butów..............

Ps. z resztą już od około początku wakacji szukam butów takich to "latania", wygodnych i nic...........


No to ja proponuję kozaczki 41 icon_wink.gif zamszowe z tych wygodnych - kupiłam za duże z katalogu i nie chciało mi się odsyłać icon_rolleyes.gif
sdw
Sel pisała o denaturacie. Można denaturatem, tylko, uwaga!, mogą później farbować naa piękny, siny, kolor icon_twisted.gif Wszystko zalezy od materiału, z którego są wykonane.

Co do szewca, na prawidłach rozciągnąć może, pod warunkiem, że będzie w posiadaniu odpowiednich prawideł. Dokładnie dopasowanych do fasonu butów.

A teraz metoda mojego ojca, szewca, de facto wink.gif Buty wewnątrz i z zewnątrz dobrze zmoczyć czymś z dodatkiem spirytusu. Moze być spirytus salicylowy, moze być dezodorant, założyć grube skarpety i wcisnąc buty. Męczyć się tak długo jak da sie wytrzymać wink.gif Chodząc wink.gif No, chociaż ze dwie, trzy godziny. Powinny się rozbić. W każdym razie mnie się rozbijają zawsze a stopę mam dramatycznie szeroką icon_evil.gif Gazetami rozpychac nie radzę, bo buty się zdefasonują.
paulap
A ja sie tak dopiszę do tego wątku w innej sprawie... Co zrobić jak buty farbują? Czarna buty. Potem ani zdjąć gdzieś u kogoś takie buty... Albo się wyjdzie na jakiegoś chama, bo butów się nie zdejmuje, albo na jakiegoś brudasa co to w skarpetkach/rajstopach brudnych łazi icon_rolleyes.gif
sdw
Kupić inne icon_twisted.gif
addera
CYTAT(paulap)
A ja sie tak dopiszę do tego wątku w innej sprawie... Co zrobić jak buty farbują? Czarna buty. Potem ani zdjąć gdzieś u kogoś takie buty... Albo się wyjdzie na jakiegoś chama, bo butów się nie zdejmuje, albo na jakiegoś brudasa co to w skarpetkach/rajstopach brudnych łazi icon_rolleyes.gif


Przetrzeć w środku spirytusem. wink.gif
Mika
CYTAT(dori)
CYTAT(Mika)

ha ha ha już się widzę w rozmiarze 42 + szpic  :lol:  :lol:  :lol:


Mika, masz stope 42?


na szczęście "tylko" 40-41 -pisałam a`propo kupowania o jeden rozmiar większych wink.gif
burek
[quote=Kocurek]No to ja proponuję kozaczki 41 icon_wink.gif zamszowe z tych wygodnych - kupiłam za duże z katalogu i nie chciało mi się odsyłać icon_rolleyes.gif

Masz fotkę? Ja też mam niestety 41. icon_evil.gif
dori
Kocurek dawaj fotke........
dori
CYTAT(burek)
Ja też mam  niestety 41. icon_evil.gif


Towarzyszko niedoli
Kocurek
Proszę bardzo. Rozmiar 41:

burek
Ładniutkie. icon_smile.gif Nie masz czarnych? icon_wink.gif
Kocurek
Nie, Bureczku, ale może da się przemalować? wink.gif wink.gif wink.gif
dori
kocurku, za ile chcesz sprzedać?
brak czyli fiolka
Kocurku a gdzie kupiłas takie buciki?
bo ja własnie szukam zamszaków a te nawet mi sie podobaja
Cleo
ten watek przypomina mój niegdysiejszy wątek o butach na wysokim obcasie (BTW-ciągle do kupienia przez kogoś!) icon_cool.gif icon_cool.gif icon_lol.gif
malinowa i Malina
Cleo - koniecznie podnieś ten wątek o swoich butach.
Qrka, nie da się - twój wątek cleo jest zamknięty. icon_cry.gif
Cleo
ojej czemu zamkniety-przeciez nie sprzedalam!!! icon_sad.gif
malinowa i Malina
To napiszemy petycję z prosba o odblokowanie icon_biggrin.gif
Kocurek
Dziewczyny, buty kupiłam w Neckermanie za niecałe 200 zł. Są ze skóry, bardzo miękkie, ale bez futra w środku, takie na teraz. Na mrozy nie bardzo.
Co do ceny to nie mam pojęcia, jak się okazało, w za dużych chodzi się jeszcze gorzej jak w za małych icon_rolleyes.gif i chcę się ich pozbyć. Czekam na propozycje icon_smile.gif
Inna_Irenka
CYTAT(Anuk)
Ciao- chodzenie w butach z wąskimi czubkami to pewna droga do haluksów i paluchów, które za parę lat będą zachodzić jeden na drugi.  

Zdecydowanie dla stóp najlepsze są buty z szerokimi czubkami. Stopa musi mieć komfort.


Tutaj wiele zależy od jakości buta, a czuby, mam nadzieje, w końcu wyjdą z mody icon_smile.gif
Atena
[quote=Kocurek]Dziewczyny, buty kupiłam w Neckermanie


a jest taki sklep???

Ja nigdy nie spotkałam takiego..

A.
Mika
Atena -wysyłkowy,wysyłkowy icon_wink.gif

Neckermann
lena77
Ja tez uleglam modzie. i kuplam polkozaczki na wysokim obcasie, oj wysokim. strasznie zachcialo mi sie stukajacych obcasow. zdecydowalam sie wlasnie na te, bo jakio jedyne nie mialy czubow. no i cierpiala, ale krotko doslownie czulam jak moje cialo wygina sie do przodu . juz od tygodnia leza zapomniane a ja biegam w adidasach. w kozakach bez przerwy spoznialam sie do pracy,...ale sa ekstra-noga bardzo ladnie wyglada-teraz sobie na nie moge popatrzec i popodziwiac. icon_evil.gif
kachaaa
NIENAWIDZĘ BUTÓW W SZPIC BLEEEEE
kocham za to Martensy
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.