To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Elidel działa !!! :)))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Marta_B
Nareszcie coś co pomaga mojemu kochanemu syneczkowi. Nie widziałam jego całej, czystej skórki od ponad 3 lat icon_sad.gif A teraz? Nareszcie, po zaledwie tygodniu smarowania, jest niebo lepiej i mogę się przytulać do niego ile chcę i gdzie chcę, bez strachu, że dotknę go w jakąś rankę.
Fakt, że tydzień leczenia tą maścią kosztuje mnie 115 złotych, ale wolę jeść suchy chleb, a kupić mu ją.
Jest dużo szczęśliwszy, może się bawić, a nie tak jak wcześniej przerywać zabawę co kilka chwil, bo swędzi.... bo trzeba się podrapać... a później ciężko wrócić do zabawy, bo boli...
Ja też jestem szczęśliwa, bo prawdę mówiąc straciłam już nadzieję, że coś mu pomoże. Tyle lat cierpienia, krwi, bólu.... Dzięki Bogu ta maść działa...
To chyba tyle.... na razie, mam nadzieję, że nie przestanie działać i Dawidek pójdzie do zerówki bez strupków.
Dziękuję Bogu....
Dorcia25
Marta ...

Ja też się przekonałam że tamaść działa . Nie na własnej skórze , ale na skórce synka mojej przyjaciółki . Daruś też ma AZS ale ona "załapała" sie na jakiś promocyjny program u nas w Warszawie i nie musiała płacić . Teraz to już się kończy i też będzie musiała go kupować . Po Elidelu skóra Darusia jest gładziutka i już się nie drapie tak jak kiedyś , może przespać cała noc i nie bódzić się przez swędzenie . Sama bym chciała go poużywać bo też mam AZS ale dla mnie to za drogi "interes" icon_sad.gif a teraz ważniejsza jest moja córeczka która też ma na coś alergięale cięzko wykryć na co .

POZDRAWIAM i cieszę się że Twój synek już tak nie cierpi bo wiem co to znaczy , sama sie z tym męczę już tyle lat .
Marta_B
A ile czasu Twoja przyjaciółka smaruje synka Elidelem? Nawet jak już zniknęły strupki to jeszcze smaruje?
Dla mnie niestety też jest to drogi interes, wręcz stanowczo za drogi, ale czego się nie robi dla dziecka... Jeśli by chodziło o mnie to napewno bym sobie na tą maść nie pozwoliła....
Pozdrawiam serdecznie....
Marta_B
I niestety tak się stało, że nawet nie stać mnie w tej chwili na maść dla synka... strupki się pojawiły po kilku dniach od ostatniego smarowania i wróciło swędzenie....
Moja radość skończyła się razem z pieniędzmi... icon_cry.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.