To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

UMK torun

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Coffee
czy ktoras z mam tam studiowala, studiuje?

ja wrocilam wlasnie na rok 5...wydzial Historii
chetnie pogadam z mamami wink.gif
anonimowy
ja studiowalam w toruniu-polonistyke. i pozniej na podyplomowce. cudnie bylo. najchetniej bym tam wrocila. dzien w dzien przechadzalam sie po najpiekniejszym budynku ...po Colegium Maius. a na poczatku maja kwitly przed Maiusem magnolie. ech...nigdy mi sie nie udalo ich sfotografowac-takie byly nietrwale.
na wydziale historii tez bylam, a jakze.
pozdrawiam cieplutko caly piekny torun.
anonimowy
ten gosc to ja - lena 77
joanaz
ja też studiowałam na UMK - niedaleko Majusa w Harmonijce. Ale to było już tak dawno - 1986-1991.

pozdrawiam

joanna
Coffee
joanna prawo?
joanaz
Coffee- tak, prawo. jeszcze wtedy w zacnej Harmonijce a nie na Bielanach.

joanna
Coffee
ja jestem blisko..na Placu Teatralnym..Historia icon_cool.gif
joanaz
Coffee- ja tez jestem blisko - teĹĽ na pl. Teatralnym. PracujÄ™ w UM.

joanna
Coffee
JOANNA SERIO?
to moze sie kiedys na kawke spotkamy icon_razz.gif ale przeciez ty w soboty nie pracujesz icon_rolleyes.gif
Coffee
gdzie w Toruniu jest wydzial sztuk pieknych?
daleko od centrum?
msuze sie tam wybrac do biblioteki

a i jeszcze jedno jak to z tym umk jest
wrocilam po 4 latach na studia w listopadzie 2005 na sam 5 rok
o ja zludna myslalam ze tylko sobie bede juz prace pisala, jako ze inne przedmioty miala pozaliczane przed laty

a tu koniec lutego DOPIERO poinformowano mnie, ze doszlo w ciagu tych 4 lat iles innych przedmiotow i zeby bronic prace musze je pozdawac icon_eek.gif
zalamalam sie
mam strasznie duzo roboty, bardzo malo czasu-magisterka w toku pisania
i tylko mam czas nocami

kiedy ja sie tymi egzaminami mam zajac
uwierzycie ze mam robic jakis egzamin co jest teraz na 1 roku??? a jak ja studiowalam go nie bylo???????????//
koszmar
najbardziej mam zal..ze poinformowano mnie o tym teraz w lutym/i to przypadkiem/ a nie jak mnie przywracano na studia!wtedy dowiedzialam sie numer konta i kwote ile za semestr icon_evil.gif
KlaraM.
Stosunki Międzynarodowe. icon_smile.gif tylko niestety na Batorego a nie w pieknym miasteczku akademickim na gagarina icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.